Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilona cafe

Nie chcę iść na byle etat za 3 tys po macierzyńskim

Polecane posty

Gość gość
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ludzie zarabiają po 30k, Tobie się to ewidentnie w głowie nie mieści, wnioskując po Twoim pierwszym poście. 
ale życzę powodzenia- przy dużej dozie szczęścia i pracy dotrzesz do swoich wymarzonych dziesięciu tysięcy.

ta,  ciekawe gdzie 30 koła? tylko nie wyskakuj z programistą, kardiochirurgiem, mecenasem bo to już oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka 34

Ja tez nie bede robić za 3 koła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 3.01.2020 o 17:52, Gość Kaja34 napisał:

I ile taka sekretarka zarobi:)? Nawet jeśli sekretarka prezesa? Max 7 tysi  i z dodatkowymi usługami hahahha

Ja zarabialam na takim stanowisku 20 tysięcy złotych na rękę (wprawdzie za granica), mojej przyjaciółce ze względu na biegła znajomość japońskiego zaproponowano 38 tysięcy na rękę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
Dnia 4.01.2020 o 04:04, Gość gość napisał:

ta,  ciekawe gdzie 30 koła? tylko nie wyskakuj z programistą, kardiochirurgiem, mecenasem bo to już oklepane

Małżonek jest dyrektorem zarządzającym w dużej międzynarodowej firmie i kosi ponad 60 miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Haha napisał:

Małżonek jest dyrektorem zarządzającym w dużej międzynarodowej firmie i kosi ponad 60 miesięcznie.

😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhm
7 godzin temu, Gość Haha napisał:

Małżonek jest dyrektorem zarządzającym w dużej międzynarodowej firmie i kosi ponad 60 miesięcznie.

Fascynujące, że wszystkie żony dyrektorów itp. przesiadują na Kafe 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwww

Można sobie znajomości wyrobić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Brat mojego męża pracuje jako tester oprogramowania i ma 15 tysięcy na rękę, ale mieszkamy w Krakowie, więc duże miasto. Żyją bardzo skromnie. Żona nie pracuje, bo nie opłaca im się ze względu na podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hahaha temat o mnie, bo zarabiam 10 tys, maz 30 idealnie jak napisane. tylko nie mieszkamy w PL, wiec te pieniadze sa warte w rzeczywistosci mniej, bo wszystko mamy drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Lila napisał:

Brat mojego męża pracuje jako tester oprogramowania i ma 15 tysięcy na rękę, ale mieszkamy w Krakowie, więc duże miasto. Żyją bardzo skromnie. Żona nie pracuje, bo nie opłaca im się ze względu na podatki.

tak, na liniowym im się nie opłaca, bajeczki proszę komu innemu serwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kvasia
Dnia 7.01.2020 o 15:38, Gość Haha napisał:

Małżonek jest dyrektorem zarządzającym w dużej międzynarodowej firmie i kosi ponad 60 miesięcznie.

Kosi 60 m kw. trawnika przed siedzibą firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×