Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata

Wielkie cyce ekspedientki

Polecane posty

Gość Agata

Byłam dzisiaj w kauflandzie z moim narzeczonym, a tam ekspedientka miała takie wielkie cyce, że aż jej na kontuarze leżały. I w ogóle wyglądała na jakąś niedomytą Grażynę, wstręt nas ogarnął, że taki ktoś kasuje nam zakupy, których nie było gdzie położyć przez te wielkie cyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Agata napisał:

Byłam dzisiaj w kauflandzie z moim narzeczonym, a tam ekspedientka miała takie wielkie cyce, że aż jej na kontuarze leżały. I w ogóle wyglądała na jakąś niedomytą Grażynę, wstręt nas ogarnął, że taki ktoś kasuje nam zakupy, których nie było gdzie położyć przez te wielkie cyce.

masz kompleks wielkich cyców? narzeczony sie za bardo gapił?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ma je obciąć? To część jej ciała jak np twoja du/pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A co ma je obciąć? To część jej ciała jak np twoja du/pa

Jak widać autorkę bardziej interesuje czyjąś część ciała niz wlasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata
18 minut temu, Gość gosc napisał:

masz kompleks wielkich cyców? narzeczony sie za bardo gapił?:)

Mam normalne, ani małe, ani duże tylko średnie. Narzeczony się z niej śmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robisz z g.wna problem. Zmień sklep jak ci coś nie odpowiada i zajmij się sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Czyżby Kaufland w Żyrardowie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof dr hab AUGIASZ RĄCZKA
1 godzinę temu, Gość Agata napisał:

Byłam dzisiaj w kauflandzie z moim narzeczonym, a tam ekspedientka miała takie wielkie cyce, że aż jej na kontuarze leżały. I w ogóle wyglądała na jakąś niedomytą Grażynę, wstręt nas ogarnął, że taki ktoś kasuje nam zakupy, których nie było gdzie położyć przez te wielkie cyce.

Ja Cię znam durna babo. Ty nie Agata. Ty jesteś Karyna a twój narzeczony to Sebix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata
30 minut temu, Gość ... napisał:

Czyżby Kaufland w Żyrardowie? 

Haha, nie, widocznie kaufland takie zwyczajowo zatrudnia

21 minut temu, Gość prof dr hab AUGIASZ RĄCZKA napisał:

Ja Cię znam durna babo. Ty nie Agata. Ty jesteś Karyna a twój narzeczony to Sebix.

A ty Janusz, a twoja to Grażyna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirył
1 godzinę temu, Gość Agata napisał:

Mam normalne, ani małe, ani duże tylko średnie. Narzeczony się z niej śmiał.

Z ciebie będzie pewnie rżał jak ci te twoje średniaki obwisna. Myślisz, że ciebie oszczędzi ? Cham zostanie chamem na wieki wieków, amen. Nabija się z innych kobiet, będzie się kiedyś nabijał i z ciebie. Wiecznie młoda i jędrna nie będziesz. I dobrze ci tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Agata napisał:

Byłam dzisiaj w kauflandzie z moim narzeczonym, a tam ekspedientka miała takie wielkie cyce, że aż jej na kontuarze leżały. I w ogóle wyglądała na jakąś niedomytą Grażynę, wstręt nas ogarnął, że taki ktoś kasuje nam zakupy, których nie było gdzie położyć przez te wielkie cyce.

Te przerosniete piersi u starszych pan sa przyczyna wielu dolegliwosci, w tym bolu kregoslupa, ramion, szyi, odparzen, infekcji skornych i ogolnego dyskomfortu, dlatego na zachodzie sie je redukuje operacyjnie i ubezpieczenie zdrowotne refunduje w pelni koszty zabiegu. Nie ma sie z czego smiac, bo to nie jest wina wielu, o ile nie wiekszosci kobiet, ze tak sie dzieje. Przeciez piersi sie nie zapuszcza, tylko same sie zmienuaja z wiekiem, po dzieciach, po menopauzie itd. Dorosnij, bo w tyn momencie sama sie osmieszasz, a moze sama bedziesz miala w przyszlisci ten problem i nic z tym nie bedziesz mogla zrobic, bo w Polsce nikt sie tym nie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Te przerosniete piersi u starszych pan sa przyczyna wielu dolegliwosci, w tym bolu kregoslupa, ramion, szyi, odparzen, infekcji skornych i ogolnego dyskomfortu, dlatego na zachodzie sie je redukuje operacyjnie i ubezpieczenie zdrowotne refunduje w pelni koszty zabiegu. Nie ma sie z czego smiac, bo to nie jest wina wielu, o ile nie wiekszosci kobiet, ze tak sie dzieje. Przeciez piersi sie nie zapuszcza, tylko same sie zmienuaja z wiekiem, po dzieciach, po menopauzie itd. Dorosnij, bo w tyn momencie sama sie osmieszasz, a moze sama bedziesz miala w przyszlisci ten problem i nic z tym nie bedziesz mogla zrobic, bo w Polsce nikt sie tym nie zajmuje.

Nie kłam, w Polsce zmniejsza się piersi, w niektórych przypadkach nawet NFZ refunduje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mowisz, ze w niektorych przypadkach refunduje, a ja pisze o rutynowym refundowaniu w kazdym przypadku i uswiadamianiu kobiet, ze maja taka opcje i wszystkie o tym wiedza. Tymczasem w Polsce ile kobiet o tym wie i korzysta? Praktycznie zadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość kirył napisał:

Z ciebie będzie pewnie rżał jak ci te twoje średniaki obwisna. Myślisz, że ciebie oszczędzi ? Cham zostanie chamem na wieki wieków, amen. Nabija się z innych kobiet, będzie się kiedyś nabijał i z ciebie. Wiecznie młoda i jędrna nie będziesz. I dobrze ci tak.

W punkt! Za parę latek staniesz się wiotka a on ucieknie do jędrnej dziurki aby się razem z nią śmiać z Twojej obwisłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Agata napisał:

Nie kłam, w Polsce zmniejsza się piersi, w niektórych przypadkach nawet NFZ refunduje. 

Mowisz, ze w niektorych przypadkach refunduje, a ja pisze o rutynowym refundowaniu w kazdym przypadku i uswiadamianiu kobiet, ze maja taka opcje i wszystkie o tym wiedza. Tymczasem w Polsce ile kobiet o tym wie i korzysta? Praktycznie zadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mowisz, ze w niektorych przypadkach refunduje, a ja pisze o rutynowym refundowaniu w kazdym przypadku i uswiadamianiu kobiet, ze maja taka opcje i wszystkie o tym wiedza. Tymczasem w Polsce ile kobiet o tym wie i korzysta? Praktycznie zadna.

Jak to jest że jak graszka wraca do domu ze swojej zmiany w kauflandzie to zje bulke z parówka albo pasztetem podlaskim oglądając trudne sprawy zamiast zainteresować się swoim zdrowiem? Gdyby jej te cyce przeszkadzały to sama by się zainteresowala co z tym zarobić, ale ona traktuje to jako wabik na swojego janusha. Jak lekarz stwierdzi negatywny wpływ na zdrowie to masz już refundacje,bo wiadomo że na widzimisię nikt nie będzie sponsorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Agata dlaczego nie szanujesz kobiet które ciężko pracują? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Agata dlaczego nie szanujesz kobiet które ciężko pracują? 

Ja szanuje ludzi, ale nie takie grazyny i januszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
51 minut temu, Gość Agata napisał:

Jak to jest że jak graszka wraca do domu ze swojej zmiany w kauflandzie to zje bulke z parówka albo pasztetem podlaskim oglądając trudne sprawy zamiast zainteresować się swoim zdrowiem? Gdyby jej te cyce przeszkadzały to sama by się zainteresowala co z tym zarobić, ale ona traktuje to jako wabik na swojego janusha. Jak lekarz stwierdzi negatywny wpływ na zdrowie to masz już refundacje,bo wiadomo że na widzimisię nikt nie będzie sponsorował.

A ty myslisz, ze na zachodzie to same damy? Tam tez sa zwykle proste kobiety, odpowiedniki naszych Grazyn i one tez by nie wiedzialy ani nie przyszloby im do glowy sie tym interesowac gdyby ich o tym nie informowano. To jest zadanie opieki zdrowotnej i ubezpieczenia. Nie kazdy musi byc super inteligentny zeby sie poddac temu zabiegowi, ktory zreszta bardzo poprawia komfort zycia na starsze lata. Nie wiem czego ty tu nie rozumiesz na prawde?

Uwazasz, ze polscy lekarze daja pacjentkom taka opcje? Jasne... tylko gdzie te kobiety po zabiegach? Raczej wszedzie dookola widac tylke te co by sie kwalifikowaly i nie maja nawet bladego pojecia, ze cos takiego istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla NFZ-tu to jest fanaberia, bo nigdy na nic nie ma srodkow, a polskie kobiety sa przeswiadczone o tym ze z takim biustem musza zyc, bo tak ma byc i koniec. Choc im przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu to i tak mysla, ze wszyscy dookola przeciez tez tak maja, ich matki i babki tak mialy, no to i one tez musza sie przemeczyc i nie nazekac. Taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof dr hab AUGIASZ RĄCZKA
Dnia 3.01.2020 o 13:16, Gość gosc napisał:

masz kompleks wielkich cyców? narzeczony sie za bardo gapił?:)

On się żeni tą płaskomką tylko dla 500 plus na flachę. Inne menelice go nie chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×