Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dlaczego kobiety patrza na faceta przez pryzmat jego znajomych, lub ich braku?

Polecane posty

Gość gosc

dlaczego gorzej spojrza na kogos, kto ma 23 znajomych na FB niz na tego, co ma 480?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

podbijam i zapraszam do kulturalnej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłam samotników i oryginałów, ale przyznam, że mściło się to w ten sposób, że to ja musiałam organizować życie towarzyskie osobie bez znajomych. Niby nic, ale po pewnym czasie męczące.

Natomiast liczba znajomych na fb to jakaś abstrakcja, nie wskazuje na nic. Nadal bardziej cenię mężczyzn, którzy mają kilku dobrych przyjaciół, niż stado znajomych po chooyu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo widocznie masz z tego powodu kompleksy, a kobiety mają jakieś dziwne paranormalne zdolności że wyczuwają takie rzeczy. Czyli miej wyebane a będzie ci dane.

przekleje co napisałem w innym podobnym temacie
 

Cytat

 

Wiesz, jest teraz coś takiego jak osobowość sigma, poza hierarchią stada. Sam tak mam. Sporo kolegów, ze wszystkimi dobry kontakt, no ale jakoś nie jestem zapraszany na piwko i meczyk. Kiedyś na studiach strasznie starałem się to zmienić, być pełnoprawnym członkiem grupy. Udało się i ... no myślałem że mnie szlag trafi. Tyle robienia rzeczy których nie lubię, udawania kogoś kim się nie jest. Po pół roku byłem wykończony. Zrozumiałem że ja po prostu jestem inny reszty grupy, że wole niezależność, że lubie spędzać czas we własnym towarzystwie.

wg mnie powinieneś odpuścić szukanie kolegów, skup się na samorozwoju i walce z niżem demograficznym. Ja tak robię i nigdy nie było mi lepiej

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wole miec wlasnie paru godnych zaufania znajomych i miec spokoj ^^
Swiety. w sumie wystarczyla by mi chora bania do konca zycia, a przynajmniej sam spokoj od wszystkiego 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Po co hodować dobie 500 znajomych gdzie część to martwe konta ,część nie pamięta o twoich  urodzinach itd ? Lepiej mniej, a konkretniej ,masz czas coś napisać ,zapytać ,zainteresować się . Często zapraszają mnie osoby które widziałem raz ,albo nie mam z nimi wspólnego tematu ,to po co się silić na znajomość ? Często ci co mają sporo chcą nowych bo znudzeni są starymi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 5% o urodzie modela napisał:

Bo widocznie masz z tego powodu kompleksy, a kobiety mają jakieś dziwne paranormalne zdolności że wyczuwają takie rzeczy. Czyli miej wyebane a będzie ci dane.

przekleje co napisałem w innym podobnym temacie
 

 

Takie coś jak "osobowość sigma", to by się bardzo przydało. Zawsze można udawać😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Przede wszystkim w temacie jest pytanie z tezą.

Po drugie moze z 1 promil kobiet wie co to pryzmat.

Po trzecie znajomych ma sie w realu nie na fb

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Na fb mozna miec najwyzej wxajemny wgląd w swoje profile przekroje czy inne koorfa rzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Takie coś jak "osobowość sigma", to by się bardzo przydało. Zawsze można udawać😏

Albo do tego dążyć. Jednak trzeba mieć do tego podstawy, inaczej wyjdzie oderwana od rzeczywistości beta.

Sigmy są fajne, problem tylko że gdyby były same sigmy to nie byłoby komu naprawić cieknącego kranu. No i przy okazji społeczeństwo by szlag trafił. Więc niestety jest tutaj mocne ograniczenie ilościowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Ktore zreszta skladaja sie z nieudolnego auto piaru.

Czyli jeden zyeb zaprasza drugiego zyeba a potem robi sie z tego kolonia hoojni z grzybnią narastajaca w tempie wykladniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Alfa beta gama sigma doopa.

Jak jestes wolnym czlowiekiem to dobierasz sobie ludzi wg wlasnych potrzeb a nie wg stempelkow  koorfa na czole postawionych przez kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

A jak nie jestes wolnym człowiekiem to nie pomoze ci milion stempelkow certyfikatow i znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne określenie. Tyle że kolonia chooyni z grzybnią trafia się bardzo rzadko. Chyba że mowa o trzech dziwnych osobach na krzyż.

Na pewno towarzyski partner alfa ma swoje zalety, ale ma też wady typu milion przyjacioleczek, pęd do spędow bydła, większa szansa, że otworzy gębę w momencie gdy nie powinien i coś wypaple, częstsze chlanie z koleżkami... poza tym ja odbieram taką osobę jako nieco płytka (skoro nie umie nawiązać głębszej więzi z nikim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

A nawet milion dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Ja pyërdöle...

🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie znam nikogo kto patrzy przez pryzmat fejsbuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedPill

Kobiety chcą żeby facet miał dużo znajomych bo mają nadzieję że w tym gronie będzie jakiś przystojniak z którym później go zdradzą i przeskoczą na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×