Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zangetsu

Szukam dojrzałej kobiety, do relacji opartej na szczerości, przyjaźni i seksie, bez żadnych pieniedzy

Polecane posty

Gość paris
4 godziny temu, Gość 44latek napisał:

Tu nie chodzi o to jaki jesteś, tylko jakie robisz wrażenie, a z twoich postów wyłania się obraz nudziarza. Chcesz zarywać dojrzałe kobiety ? O.K. Tylko taka gadką ich nie przekonasz. Je nie obchodzi to jaki jest twój profil psychologiczny tylko czy potrafisz je zabawić gadką. Moim zdaniem powinieneś wpierw "poćwiczyć" na studentkach, zrozumieć interakcje miedzy ludźmi, umieć odczytywać ich intencje i oczekiwania  a potem się brać za starsze, ale rób jak chcesz.

Myśli, że starsze są bardziej wyrozumiałe 😂  BDSM , gościu poniosło cię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Zangetsu napisał:

Tak tak, dokładnie, bo kobieta po 30 roku życia automatycznie przestaje być atrakcyjna, i zaczyna się nadawać tylko do kuchni, albo wychowywania dzieci. Nie ma to jak dobre złote myśli od mądrego człowieka...  🤔😁

Chłoptasiu, kobieta po 30-stce szuka męża, bo jej zegar biologiczny tyka. A nie ciołka, który sobie wyobraża seks i przyjaźń. Zostają ci starsze panie grubo po czterdziestce i to te nieatrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietyka
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Chłoptasiu, kobieta po 30-stce szuka męża, bo jej zegar biologiczny tyka. A nie ciołka, który sobie wyobraża seks i przyjaźń. Zostają ci starsze panie grubo po czterdziestce i to te nieatrakcyjne.

niektorym nic nie tyka i chca seksu i przyjazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franca
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Chłoptasiu, kobieta po 30-stce szuka męża, bo jej zegar biologiczny tyka. A nie ciołka, który sobie wyobraża seks i przyjaźń. Zostają ci starsze panie grubo po czterdziestce i to te nieatrakcyjne.

Nieprawda!!! Ja nic nie chcę tylko dobrego je..ba..nia. Jestem koło 40stki także już po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Chłoptasiu, kobieta po 30-stce szuka męża, bo jej zegar biologiczny tyka. A nie ciołka, który sobie wyobraża seks i przyjaźń. Zostają ci starsze panie grubo po czterdziestce i to te nieatrakcyjne.

Hah, czasami trochę mnie zastanawia, czy życie w takim prostym czarnobialym świecie, jest bardziej błogosławieństwem, czy może przekleństwem dla takich jak Ty, bo jest takie proste, a Ty ograniczony. Znam wiele kobiet które miały dzieci już grubo przed 30, lub które z różnych przyczyn podjęły decyzję, że ich nie chcą, bądź nie mają. Więc po co wszystkich zrownywac do twojego światopoglądu i widzimisię? Chłoptasiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscm

oni pisza takie rzeczy w obawie ze ktoras poznasz:) bo sa zazdrosnikami, pamietam jak proponowalam tu spotkanie jednemu jaki rwetes sie zrobil, jak go zniechecali by sie nie zgadzal na spotkanie 🙂 faceci to straszni zazdrosnicy , porownywalnie do kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Znowu będę sr.ał... dziewczyny - wiecie co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość goscm napisał:

oni pisza takie rzeczy w obawie ze ktoras poznasz:) bo sa zazdrosnikami, pamietam jak proponowalam tu spotkanie jednemu jaki rwetes sie zrobil, jak go zniechecali by sie nie zgadzal na spotkanie 🙂 faceci to straszni zazdrosnicy , porownywalnie do kobiet:)

Niestety, wydaje mi się, że my Polacy mamy właśnie w sobie coś takiego, z tego przysłowiowego psa ogrodnika... Sam może nie wezmę, ale innym na pewno nie pozwole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×