Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasienka

goscie i odwiedziny

Polecane posty

Gość Kasienka

Jestem krotko po 40 🙂

w sile wieku, uprawiam sport ( za malo - ale chce wiecej), pracuje zawodowo - fajna mam prace - czasami wracam do domu z bolem glowy ... ale zawsze zadowolona i spelniona - komus znowu pomoglam - cos dobrego znowu udalo mi sie zrobic.

Bog tak chcial - ze mam w domu tylko mezczyzn 🙂 dwoch synow i meza.

Nie zapraszam od paru lat znajomych 🙂 

POWOD - zwykly burdel - balagan wieczny

Nie mam sily ani ochoty po nich ciagle sprzatac - a sami robia cos zadko ... jak rykne - to sie ruszaja .... ale ilez mozna ryczec i krzyczec???

Znajomi wiedza - o co chodzi ... jak sie spotykamy to poprostu gdzies na miescie 🙂

 

Jeszcze pare lat temu robilam inaczej - jak wiedzialam, ze sie ktos zapowiedzial, to sprzatalam 2 godziny - jak turbo robot 😞 masakra to byla - efekt byl taki ze na kolezanke nie mialam juz ani checi ani ochoty hehehe - bo bylam tak zmeczona....

 

Tez ktos tak ma?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie

to jest durnota, sprzątanie dla gości.... na cholere to? każdy wie że u każdego jest burdel i dopiero sprzątają jak ma ktoś przyjść. Ja tam na to leje.... jak ktoś przychodzi i jest burdel to po prostu jest, po co udawać że tego burdelu na codzień nie ma, gdy naprawde jest. Być sobą i być akceptowanym jest trudno. Zmień znajomych na mniej powierzchownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka

latwo sie mowi .... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Mam podobnie. W tygodniu człowiek zabiegany więc weekend jest żeby nadgonic sprawy domowe, czas z dziećmi itp. Przy gościach trzeba sprzątać przed i po, robić zakupy jedzeniowe, gdzie jest to jakiś dodatkowy koszt, wypada coś ugotować, potem siedzą długo jak człowiek już zmęczony jest. Odechciewa się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×