Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaia

Strasznie mi przykro , ocencie trzezwym okiem prosze

Polecane posty

Gość Gosc
8 minut temu, Gość Olga napisał:

 

No chyba ze kafeterianki woza ze soba konserwy , tak sie tapetuja ze kosmetyczke maja wielkosci cabin bag  , przebieraja sie 5 razy dziennie, bo co zje lub wypije to sie pochlapie jak swinia a nogi i csipa tak capia, ze trzeba pol szuflady gaci na 2 dni taszczyc 

 

 

Haha, dokładnie😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Ty autorki przede wszystkim nie szanujesz. To że założyła temat nie oznacza, że chciała żeby ją tu ktoś wyzywał. Naprawdę tego nie rozumiesz? 

Absolutnie nie szanuję autorki, bo wg mnie nie zasługuje na szacunek osoba, która tak zachowuje się jak ona, a twoja inteligencja z d..y, potwierdzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
3 minuty temu, Gość Lexi napisał:

Autorka  nie miala przeciez problemow z lotem, wnioskuje ze normalnie  dojechala  na lotnisko,o zadnych problemach z odprawa na lotnisku tez nie pisala, o zadnych problemach podczas lotu tez nie pisala 

Wiec o czym ty bredzisz? Trolico co w du.pie byla i gow,no widziala 

Ludzie oblatani wiedzą co wypada, a co nie wypada. Jak żle się zachowają nie oczekuja podziękowań i gratulacji, ćwoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi
5 minut temu, Gość anka napisał:

Ty Możesz, inni nie mogą chodzić dwa, trzy dni w tym samym, następny burak. Wyjeżdzali na 2,5 dnia, więc w sumie 3 dni. Jeśli na sylwestra jedziesz bez makijażu, kosmetyków, to szkoda mi ciebie i tych co na ciebie patrzą. 

Czytaj glupia szmato ze zrozumieniem,  napisala ze bierze kosmetyki  , a ty zresz i pijesz jak swinia to sie przebierac musisz bo z mordy  leci ci na ubranie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość anka napisał:

Ja piszę jako Anka, burakiem nazywa ją każdy oprócz dwóch, może trzech osób, twoja inteligencja z d..y.

Przestań zmyslać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość anka napisał:

Ludzie oblatani, to nie maja takich problemów jak autorka. A Karyny  popieraja autorkę.

Dawaj swoje insta, zobaczymy jaka jesteś „oblatana”. Potem mogę ci pokazać jak spędzają weekendy obywatele Europy zachodniej. Odważysz się? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Olga napisał:

Na marginesie jak juz powiedzialam kazdy inaczej sie nosi, wyjazd autorki byl na dwa dni , ja spokojnie moge 2 dni miec na sobie te same spadnie i ten sam sweter , potrzebuje tylko kosmetyczke, czyli troche kolorowych  kosmetykow,  zel do mycia twarzy i krem do twarzy./ Schampon i zel pod prysznic , reczniki to wszystko jest w hotelu /dwie pary majtek,  dwie pary skarpet. To wszystko  co potrzeby na 2 dni 

Do tego dochodzi 2 pary gaci jej meza , 2 pary skarpet jej meza

Na sylwestra nie byli na balu , tylko w restauracji 

Koszula jej meza i mala czarna autorki koszule i mala czarna skladasz w kostke i do plecaka razem ze wszystkimi gaciami i skarpetkami   kosmetyczke tez zmiescisz do plecaka , zawsze  cos jeszcze mozna  zmiescic do obszernej duzej damskiej  torebki.

Jak ci cos zabraknie to przeciez zawsze mozna dokupic na miejscu, na pustynie  nie lecisz

No chyba ze kafeterianki woza ze soba konserwy , tak sie tapetuja ze kosmetyczke maja wielkosci cabin bag  , przebieraja sie 5 razy dziennie, bo co zje lub wypije to sie pochlapie jak swinia a nogi i csipa tak capia, ze trzeba pol szuflady gaci na 2 dni taszczyc 

 

 

Rozumiem. Ale ja nie mogłabym mieć na sobie w podróży w obie strony i podczas pobytu tych samych ciuchów.  Czylabym się nieświeżo. Poza tym co z butami? Do małej czarnej wypada założyć raczej szpilki. Nie wyobrażam sobie podróży w eleganckich  szpilkach.  Tak samo jak nie wyobrażam sobie spędzić sylwestra w botkach czy w kozakach. Facet też powinien do spodni i koszuli założyć odpowiednie buty. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
14 minut temu, Gość Olga napisał:

Na marginesie jak juz powiedzialam kazdy inaczej sie nosi, wyjazd autorki byl na dwa dni , ja spokojnie moge 2 dni miec na sobie te same spadnie i ten sam sweter , potrzebuje tylko kosmetyczke, czyli troche kolorowych  kosmetykow,  zel do mycia twarzy i krem do twarzy./ Schampon i zel pod prysznic , reczniki to wszystko jest w hotelu /dwie pary majtek,  dwie pary skarpet. To wszystko  co potrzeby na 2 dni 

Do tego dochodzi 2 pary gaci jej meza , 2 pary skarpet jej meza

Na sylwestra nie byli na balu , tylko w restauracji 

Koszula jej meza i mala czarna autorki koszule i mala czarna skladasz w kostke i do plecaka razem ze wszystkimi gaciami i skarpetkami   kosmetyczke tez zmiescisz do plecaka , zawsze  cos jeszcze mozna  zmiescic do obszernej duzej damskiej  torebki.

Jak ci cos zabraknie to przeciez zawsze mozna dokupic na miejscu, na pustynie  nie lecisz

No chyba ze kafeterianki woza ze soba konserwy , tak sie tapetuja ze kosmetyczke maja wielkosci cabin bag  , przebieraja sie 5 razy dziennie, bo co zje lub wypije to sie pochlapie jak swinia a nogi i csipa tak capia, ze trzeba pol szuflady gaci na 2 dni taszczyc 

 

 

Raczej brudas jesteś i raczej tobie może coś capić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

NIE KARMCIE TROLI

BLAGAM!!! 

nie widzicie, ze trolice wciagaja was we wlasnie bagno? 

Nie widzicie tego?🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Lexi napisał:

Czytaj glupia szmato ze zrozumieniem,  napisala ze bierze kosmetyki  , a ty zresz i pijesz jak swinia to sie przebierac musisz bo z mordy  leci ci na ubranie 

Matko, ale poziom kultury. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te Anka, przestań już pier/dolic cebularo. Szambiarke zamówiłaś? 🤣🤣🤣 I brodę se wytrzej bo się zaplułaś. A ćwoka to sobie w domu poszukaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
2 minuty temu, Gość Lexi napisał:

Czytaj glupia szmato ze zrozumieniem,  napisala ze bierze kosmetyki  , a ty zresz i pijesz jak swinia to sie przebierac musisz bo z mordy  leci ci na ubranie 

Żel pod prysznic i krem do twarzy to faktycznie kosmetyki, to nie średniowiecze, gdzie przyodziewk zmieniało się dwa razy w roku. Co za poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

NIE KARMCIE TROLI

BLAGAM!!! 

nie widzicie, ze trolice wciagaja was we wlasnie bagno? 

Nie widzicie tego?🥴

Zdecydowanie popieram. Ten temat powinien już zostać dawno zamknięty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Dawaj swoje insta, zobaczymy jaka jesteś „oblatana”. Potem mogę ci pokazać jak spędzają weekendy obywatele Europy zachodniej. Odważysz się? 😉 

Kochana nie masz pojęcia jak spędzają weekendy obywatele Europy i nigdy nie będziesz miała, taka karma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
8 minut temu, Gość gość napisał:

Rozumiem. Ale ja nie mogłabym mieć na sobie w podróży w obie strony i podczas pobytu tych samych ciuchów.  Czylabym się nieświeżo. Poza tym co z butami? Do małej czarnej wypada założyć raczej szpilki. Nie wyobrażam sobie podróży w eleganckich  szpilkach.  Tak samo jak nie wyobrażam sobie spędzić sylwestra w botkach czy w kozakach. Facet też powinien do spodni i koszuli założyć odpowiednie buty. 🙂

Moze autorka miala kozaki , ludzie musicie przyjac do wiadomosci, ze nie wszyscy nosza sie jak wy, ilu ludzi tyle gustow upodoban i przyzwyczajen.  Nä zachodzie tez ludzie nosza sie bardziej na luzie,  kobiety lacza ...enki z kozakami, faceci lacza dzinsy z koszula i do tego zwykle buty, ludzie nie przywiazuja takiej wagi co wypada i co z czym. Nie ma takiego zadecia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Te Anka, przestań już pier/dolic cebularo. Szambiarke zamówiłaś? 🤣🤣🤣 I brodę se wytrzej bo się zaplułaś. A ćwoka to sobie w domu poszukaj. 

To ta niby kultura europejska 🙂 ! Jaka kultura takie weekendy, takie sylwestra i takie przyjaźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość anka napisał:

Absolutnie nie szanuję autorki, bo wg mnie nie zasługuje na szacunek osoba, która tak zachowuje się jak ona, a twoja inteligencja z d..y, potwierdzasz.

Ja ciebie nie szanuje szmato,  wrecz gardze toba jak bura ... spod  latarni, nie zaslugujesz nawet, zeby cie krowim lajnem obrzucic💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość anka napisał:

Absolutnie nie szanuję autorki, bo wg mnie nie zasługuje na szacunek osoba, która tak zachowuje się jak ona, a twoja inteligencja z d..y, potwierdzasz.

Ale daj kobieto żyć innym. Ty uważasz, że autorka postąpiła źle, ja że znajomi postąpili źle i tyle. Żadne z nas nie przekona drugiej osoby. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość anka napisał:

Kochana nie masz pojęcia jak spędzają weekendy obywatele Europy i nigdy nie będziesz miała, taka karma.

Dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Insta brak 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Ingrid napisał:

Moze autorka miala kozaki , ludzie musicie przyjac do wiadomosci, ze nie wszyscy nosza sie jak wy, ilu ludzi tyle gustow upodoban i przyzwyczajen.  Nä zachodzie tez ludzie nosza sie bardziej na luzie,  kobiety lacza ...enki z kozakami, faceci lacza dzinsy z koszula i do tego zwykle buty, ludzie nie przywiazuja takiej wagi co wypada i co z czym. Nie ma takiego zadecia. 

 

Rozumiem, ja po prostu lubię być dobrze ubrana. Tak już mam. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale daj kobieto żyć innym. Ty uważasz, że autorka postąpiła źle, ja że znajomi postąpili źle i tyle. Żadne z nas nie przekona drugiej osoby. Pozdrawiam. 

To ty daj żyć kobieto, uczepiłaś się mnie, ja ciebie nie przekonuję, wyrażam swoja opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jade po trolach
21 minut temu, Gość anka napisał:

Żel pod prysznic i krem do twarzy to faktycznie kosmetyki, to nie średniowiecze, gdzie przyodziewk zmieniało się dwa razy w roku. Co za poziom!

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣... znowu nie zrozumial.

Niunia, pisane bylo, ze zel pod prysznic jest w hotelu, kosmetykow kolorowe bierze ( kolorowe nie znaczy ze opakowania kolorowe, 🤣...owi trzeba tlumaczyc 🤣tylko takie do makijazu) i krem do twarzy, widocznie dziewczyna ma ladna cere i wiecej nie potrzebuje.  a nie takie jak ty z parchatym pyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Jade po trolach napisał:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣... znowu nie zrozumial.

Niunia, pisane bylo, ze zel pod prysznic jest w hotelu, kosmetykow kolorowe bierze ( kolorowe nie znaczy ze opakowania kolorowe, 🤣...owi trzeba tlumaczyc 🤣tylko takie do makijazu) i krem do twarzy, widocznie dziewczyna ma ladna cere i wiecej nie potrzebuje.  a nie takie jak ty z parchatym pyskiem

Haha, dobre👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
3 minuty temu, Gość Jade po trolach napisał:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣... znowu nie zrozumial.

Niunia, pisane bylo, ze zel pod prysznic jest w hotelu, kosmetykow kolorowe bierze ( kolorowe nie znaczy ze opakowania kolorowe, 🤣...owi trzeba tlumaczyc 🤣tylko takie do makijazu) i krem do twarzy, widocznie dziewczyna ma ladna cere i wiecej nie potrzebuje.  a nie takie jak ty z parchatym pyskiem

Zabawna jesteś, nic nie masz do powiedzenia a tak się produkujesz. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jade po trolach
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale daj kobieto żyć innym. Ty uważasz, że autorka postąpiła źle, ja że znajomi postąpili źle i tyle. Żadne z nas nie przekona drugiej osoby. Pozdrawiam. 

Przede wszystkim nikt nie przekona trolla,  bo ich zadaniem nie jest dyskusja,  tylko robienie szamba z tematow 

Troll specjalnie  pisze glupoty, pisze na przekor, wyzywa

Troll to taki internetowy smiec

Widac niektorzy lubia byc smieciem😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość anka napisał:

To ty daj żyć kobieto, uczepiłaś się mnie, ja ciebie nie przekonuję, wyrażam swoja opinie.

Uczepiłaś to Ty się autorki. A opinie już wyrazilas i nie musisz wokółko pisać tego samego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Haha, dobre👏👏

Widzisz, trafiłaś na swego, dodaj coś od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
2 minuty temu, Gość Jade po trolach napisał:

Przede wszystkim nikt nie przekona trolla,  bo ich zadaniem nie jest dyskusja,  tylko robienie szamba z tematow 

Troll specjalnie  pisze glupoty, pisze na przekor, wyzywa

Troll to taki internetowy smiec

Widac niektorzy lubia byc smieciem😐

Własnie, znasz temat, bo piszesz o sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Uczepiłaś to Ty się autorki. A opinie już wyrazilas i nie musisz wokółko pisać tego samego. 

A ty nie musisz w kólko pisać do mnie i o mnie, czyli nie na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić trolla!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Gość anka to troll!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×