Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego nastały ttak chore czasy ze prędzej wyśmieją matkę która rodzła w wieku 2 lat niz 37??

Polecane posty

Gość Lila
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja urodziłam pierwsze dziecko w wieku 26 lat, do dziś pamiętam jak na kafe byłam wyśmiewana że to za młodo 😄 to jest typowe na kafe.

Typowe jest też wyśmiewanie kobiet po 30-stce.... Ja miałam 34 i też swoje oberwałam tutaj ale czy kilka wariatek z kafe to jest jakiś wyznacznik?

 

2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A byłam po studiach i pracowałam od dwóch lat ale na kafe to i tak patologia 🙂 bo jak jakaś nie może się wyszumiec i nie znosi statecznego życia to musi zaraz mierzyć innych swoją miarą. I taka 35letnia pierworodka która wycisnęła już z życia wszystko co chciała (nie każdy musi chcieć wyciskać do takiego wieku i wcześniej nie mieć instynktu) będzie mnie nauczać że wcześnie urodziłam. A dla mnie to ona urodziła pierwsze mega staro.

 NIE to nie jest zadna patologia, ja tak nie uważam, nie wrzucaj nas wszystkich po 30-stce do jednego wora, bo ja też tego nie robię. Nikogo z moich znajomych też nie obchodzi kto i jak rodzi byle nikomu nie działa się krzywda. 

 

1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

tak, bo tu same takie co "ciesza sie zyciem" 🙂 a polega to na zalewaniu mor.d.y w sobote, trzezwieniu w niedziele, wycieczkach (a ja dosc sie najezdzilam do 25tki bo moj facet mi to wszystko dawał) i ogladaniu telewizji. Dla mnie takie zycie było puste.

Następna mądra.... 

Dlaczego znów wszystko jest zero jedynkowe? Jakies wariatki wtykają was do jednego wora, ja tego nigdy nie robię ale wy tak samo po trupach nas do jednego wora.... tak zachlewałam mordę i trzezwialam w niedzielę, bi ty tak mówisz. Fajnie....

Dlaczego wy nie macie takiego zapasu w głowie że przecież nie ma czegoś takiego jak dwa obozy wiekowe? To wszystko od danej osoby zależy. Jakieś wariatki was wyzywają ale wy przez takie wpisy pokazujecie, że jesteście takie same jak one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Najwazniejsze to chyba zapewnic dziecku godne zycie? Co ma do rzeczy wiek?

 

wg niektrych kafeterianek to, ze one w wieku 25 lat są gołe i "wesołe", a stac je tylko na miske ryżu to od razu musi oznaczac ze kazda tak ma, w wieku 25 na pewno bida az piszczy. to sie nazywa mierzenie innych swoją miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×