Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Profesor

Dzisiejsze kobiety są jakieś aspołeczne, a wręcz autystyczne

Polecane posty

Gość Profesor

Nie mają nawet pojęcia jak reagować na podryw i flirt

Gdy facet je podrywa to się peszą, panikują, nie wiedzą co mówić, uciekają i odwalają różne chore akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Profesor napisał:

Nie mają nawet pojęcia jak reagować na podryw i flirt

Gdy facet je podrywa to się peszą, panikują, nie wiedzą co mówić, uciekają i odwalają różne chore akcje

"Cześć, gdzie uciekasz, skryj się pod mój parasol
Tak strasznie leje i mokro wszędzie
Ty dziwnie oburzona odpowiadasz: nie trzeba
Odchodzisz w swoją stronę, bo tak cię wychowali

Ref.: Ojczyznę kochać trzeba i szanować [...]

Wydaje mi się, że jesteś gdzieś daleko
Tak się tylko wydaje, bo właściwie ciebie nie ma
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali

Ref.: Ojczyznę kochać trzeba i szanować [...]"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tez tak robie ... jak zyc? ja nie umiem kompletnie flirtowac i czuje sie wywolana do tablicy teraz 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Profesor napisał:

Nie mają nawet pojęcia jak reagować na podryw i flirt

Gdy facet je podrywa to się peszą, panikują, nie wiedzą co mówić, uciekają i odwalają różne chore akcje

Jak zachowujesz się dziwnie to uciekają. Pewnie tez wiedzą o tobie dużo z internetu. To nie one są autystyczne tylko ty chory psychicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jak zachowujesz się dziwnie to uciekają. Pewnie tez wiedzą o tobie dużo z internetu. To nie one są autystyczne tylko ty chory psychicznie. 

ale w tym jest troche prawdy. Mi raz na ulicy bardzo milo powiedzial jakis mezczyzna, ze ladnie wygladasz tylko usmiechnij sie czy cos, ja ucieklam bo nie wiedzialam co powiedziec i w ogole po prostu minelismy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak zachowujesz się dziwnie to uciekają. Pewnie tez wiedzą o tobie dużo z internetu. To nie one są autystyczne tylko ty chory psychicznie. 

He he 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuń

Kobiety da się podrywać i z nimi filtrować tylko jak są pijane. Wtedy nabierają śmiałości i im się język rozplątuje.

Bo na trzeźwo to zachowują się jak jakieś dzikuski i ...ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuń

Kr3tynki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a po co w ogole flirtowac? czy mozna w ogole sie wiecie bez flirtu z kims wejsc w zwiazek albo bzykac albo jedno i drugie tak bez tych umizgow takich ciezkich? bo to trudne jest..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona09

A jak ma facetów gdzieś taka babka i ją wkurza takie podrywanie to co? Dlaczego faceci o tym nie pomyślą? Wolę odwrócić wzrok lub nie patrzeć wprost niż powiedzieć "co się lampisz zboku". Serio są kobiety niezainteresowane związkami z kimkolwiek i nie oznacza to, że są jakieś autystyczne. To facetom się wydaje, że je peszą (mnie akurat wprawiają w zażenowanie) i, że jak ładna i wolna to trzeba zająć, że każda szuka chłopa i czeka na podryw. A no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kuń? Raczej hipopotam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kurcze ja nie spelniam wymagan obecnie fajnego faceta bo on nieraz oczekuje jakiejs takiej wiecie madrej odpowiedzi,takiej z pazurem, ze taki ciekawy flircik, tak zartobliwie dogryza i oczekuje ode mnie tego samego 😕 a ja nie wiem co mu powiedziec albo odpisac, taka jakas jestem za malo bystra na to. Najlepiej jakby mnie po prostu pocalowal od razu i nie gadal tyle 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjkjjjjjjjj

uciekaja wtedy gdy brocha niewygolona, bo jak flirt to i bzykanie mocium panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

kurcze ja nie spelniam wymagan obecnie fajnego faceta bo on nieraz oczekuje jakiejs takiej wiecie madrej odpowiedzi,takiej z pazurem, ze taki ciekawy flircik, tak zartobliwie dogryza i oczekuje ode mnie tego samego 😕 a ja nie wiem co mu powiedziec albo odpisac, taka jakas jestem za malo bystra na to. Najlepiej jakby mnie po prostu pocalowal od razu i nie gadal tyle 😕 

A nie możesz być sobą? Gadać z nim na luzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

A nie możesz być sobą? Gadać z nim na luzie? 

ooj bedac soba bardzo skutecznie go zrazam chyba 😄 no jestem soba, troche spine przy nim mam, pewnych rzeczy nie powiem tez bo nie chce granic przekraczac chyba, costam moze pomysle, ale boje sie powiedziec bo zabrzmia bezczelnie albo zbyt hmm erotycznie, a wole tez tak nie przesadzac bo pomysli, ze jestem jakas latwa 😕 naprawde jak go widzialam to myslalam ze 1000 rzeczy na raz co on pomysli jak on to odbierze i w koncu bylo tak, ze bylam mulem i chyba go znudzilam 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjkjjjjjjjj

nie, bo jest zboczona i od razu wyobraża se jaki jest w łóżku 😄 nymfo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja tez widuje jednego smutnego pana, ale do niego kobiety się nie odzywają, bo on nie lubi kobiet. po prostu zaufania nie ma w zaden sposób on się realizuje na innych płaszczyznach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mają nawet pojęcia jak reagować na podryw i flirt

Gdy facet je podrywa to się peszą, panikują, nie wiedzą co mówić, uciekają i odwalają różne chore akcje

To czemu ja lubię pogadać na każdy temat. Na żywo " spokój ,spokój " a tu pytanie.  Tam zajawka.  A tam potrawa. Mnie brat i rodzice na kosmitkę ukształtowali. Że gdy nie miałam miłości w wieku 14 lat to rok bylam z osobą i mógł we mnie delikatnie wejść . A byliśmy razem 5 lat.  Ale On także stracił prawo two.  Może ja mam Boże już 25 lat gdzie Ostatnio baby się mnie o dowód pytają .... To zawsze Aśka wiesz że jesteś wyjątkowa osobowością . Ale jak coś się dzieje ,ktoś się państwi nad kimś.. wydrę się jak armata.  Zabiorę do siebie . Wydrę się porządnie po osobie niby niewinnej i daje zasady : albo chcesz mi powiedzieć od a do Zet co w Twoim życiu się potoczyło , chcesz mieć tej pomocy albo nie ! Krzyczę wtedy gdy można coś zdziałac . Krzyczeć trzeba pozytywnie do ludzi mającch depresje ! Szarpać za rękę ich do życia w praktyce !!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To czemu ja lubię pogadać na każdy temat. Na żywo " spokój ,spokój " a tu pytanie.  Tam zajawka.  A tam potrawa. Mnie brat i rodzice na kosmitkę ukształtowali. Że gdy nie miałam miłości w wieku 14 lat to rok bylam z osobą i mógł we mnie delikatnie wejść . A byliśmy razem 5 lat.  Ale On także stracił prawo two.  Może ja mam Boże już 25 lat gdzie Ostatnio baby się mnie o dowód pytają .... To zawsze Aśka wiesz że jesteś wyjątkowa osobowością . Ale jak coś się dzieje ,ktoś się państwi nad kimś.. wydrę się jak armata.  Zabiorę do siebie . Wydrę się porządnie po osobie niby niewinnej i daje zasady : albo chcesz mi powiedzieć od a do Zet co w Twoim życiu się potoczyło , chcesz mieć tej pomocy albo nie ! Krzyczę wtedy gdy można coś zdziałac . Krzyczeć trzeba pozytywnie do ludzi mającch depresje ! Szarpać za rękę ich do życia w praktyce !!! 😡

To nie są historię wyssane z palca . Ile ludzi spotykam . W społeczności w portalach działałam . W Liceum ja sama niestety miałam ...e życie : tylko myślałam albo socjalizacja albo psychologia . Ale nie byle jaka kumasz ? Gabinet , paru pacjentów . Odwiedzac . Rozmawiać . Pomoc . Przytulić . Ja raczej w wrześniu wrócę ! Wrócę ! Ale nie wiem czy mam siłę na 5 lat 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To nie są historię wyssane z palca . Ile ludzi spotykam . W społeczności w portalach działałam . W Liceum ja sama niestety miałam ...e życie : tylko myślałam albo socjalizacja albo psychologia . Ale nie byle jaka kumasz ? Gabinet , paru pacjentów . Odwiedzac . Rozmawiać . Pomoc . Przytulić . Ja raczej w wrześniu wrócę ! Wrócę ! Ale nie wiem czy mam siłę na 5 lat 🤨

Czasem mam ochotę zapomnieć . Bo ja z pasji i osobowości to wybrałam. Lubię ludzi. Widzę problem, widzę problemy . Są ludzie co nie potrafią zapomnieć . Wzięła bym do siebie w góry na 2 tyg . Może by po 3/4 dniach by coś się do mnie odezwał . Tacy ludzie boją się i nie ufają . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety zaczynam kochać . Dlatego lubię nie zależnie od płci . I to wiem od 14/15 r. Z . Gdy mówiłam mojemu , wspominałam cała noc bo dorosła kobieta mi mówiła... Niestety płakała bo zdradził ją . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×