Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nienawidzę tej roboty

Mam dość mojej pracy

Polecane posty

Gość Nienawidzę tej roboty

Wykształcenie tylko średnie pracuje w obsłudze klienta oni dzwonią do mnie i po prostu mam tak dosyć ludzi, obrzydzili mi wszystkich, większość, rozszczeniowa, drze mordę, bo nie wie ile ma np płacić za umowę którą podpisał, albo idiiotom trzeba jedno zdanie powtarzać 10 razy bo nie słuchają albo nie rozumieja. Zarabiam ponad 3000 na rękę i tylko to mnie tam trzyma i spoko ludzie w pracy. Nie wiem co robić i gdzie szukać zatrudnienia bez ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Tam trzeba umieć się wyłączyć ,być robotem lub posiadać silną psyche ,choć i tak zapewne jest duża rotacja . Staliśmy się roszczeniowi ,chamscy to fakt . Sam czasem oczekuję konkretów gdy połączę się z obsługą klienta ,ale tobie to taktownie ,wiem co chcę zapytać i konkretnie o to dzwonię . Fakt ,że często jestem zbywany ogólnikami typu wina systemu ,nie jestem kompetentna , skieruję do osoby o odp kompetencjach itd itd . Tracę czas i często nic nie załatwiam wtedy ,a to powoduje zdenerwowanie ,ale nigdy nie dzwonię nabuzowany i już odgórnie z krzykiem bo po co ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę tej roboty
1 godzinę temu, Gość Majkelson napisał:

Tam trzeba umieć się wyłączyć ,być robotem lub posiadać silną psyche ,choć i tak zapewne jest duża rotacja . Staliśmy się roszczeniowi ,chamscy to fakt . Sam czasem oczekuję konkretów gdy połączę się z obsługą klienta ,ale tobie to taktownie ,wiem co chcę zapytać i konkretnie o to dzwonię . Fakt ,że często jestem zbywany ogólnikami typu wina systemu ,nie jestem kompetentna , skieruję do osoby o odp kompetencjach itd itd . Tracę czas i często nic nie załatwiam wtedy ,a to powoduje zdenerwowanie ,ale nigdy nie dzwonię nabuzowany i już odgórnie z krzykiem bo po co ? 

To jesteś wyjątkiem, tacy są spoko ale połowa to jakieś zakompleksiony gnoje, psychol które klna, albo podnoszą głos, albo ameby bezrozumne albo wszystko w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LTK

ludzie to kuurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę tej roboty
Przed chwilą, Gość LTK napisał:

ludzie to kuurwy

U mnie w robocie mało kto wytrzymuje dlatego możemy wydawać się w pyskowki z kl bez konsekwencji 😄 to akurat fajne, jak taki głąb się zorientuje że ci może naskoczyc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę tej roboty

A ze to kurfy to niestety teraz wiem aż za dobrze. Jest jeden plus kiedyś miałem kompleksy na tle innych ale jak gadam z tymi dzbanami to moja ocena 200%, w górę poszła i przeszła nieśmiałość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×