Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WSTYD

Siedzę samotnie i piję wódkę

Polecane posty

Gość Belga

Ja tydzień temu poznałam alkoholika na imprezie i bardzo polubiłam go. Rozmawialiśmy kilka dni ale stwierdziłam że wszystkim im pomagali a się nie udało. Ja też nie mam szans jego pomóc. Nie mam tyle cierpliwość już bo trochę przeszłam w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duhduha niewyruha
Przed chwilą, Gość wstyd napisał:

ona mi zalatwila samotnosc i celibat do konca zycia bo bylem pewny ze nigdy juz nikogo nie poznam i to sie sprawdza, od 5 lat jestem samotny , a gosc w moim wieku juz nie pozna kobiety, taka prawda

Skoro wolisz w to wierzyć, pozostaje ci zachlać sie na smierć w samotnosci

Dla swojego własnego dobra zmień tok myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duhduha niewyruha
Przed chwilą, Gość wstyd napisał:

ona mi zalatwila samotnosc i celibat do konca zycia bo bylem pewny ze nigdy juz nikogo nie poznam i to sie sprawdza, od 5 lat jestem samotny , a gosc w moim wieku juz nie pozna kobiety, taka prawda

Skoro wolisz w to wierzyć, pozostaje ci zachlać sie na smierć w samotnosci

Dla swojego własnego dobra zmień tok myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belga

Tęsknię za niego... Ale bardzo się boje ze może znajdę problemu zamiar miłość. Widzi, może Ty przez te alkohol stracisz szans na miłość bo kto chce alkoholik? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość wstyd napisał:

ona mi zalatwila samotnosc i celibat do konca zycia bo bylem pewny ze nigdy juz nikogo nie poznam i to sie sprawdza, od 5 lat jestem samotny , a gosc w moim wieku juz nie pozna kobiety, taka prawda

Gdyby z Tobą w ogóle nie była to też byś dziś był samotny, więc to nie jej wina. To, że zdradziła tak, ale ze odeszła, cóż miała prawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Belga napisał:

Tęsknię za niego... Ale bardzo się boje ze może znajdę problemu zamiar miłość. Widzi, może Ty przez te alkohol stracisz szans na miłość bo kto chce alkoholik? 

Dobrze, że w to nie weszłaś, zasr.ałabtś sobie życie i kiedyś pewnie swoim dzieciom, bo dzieci z domu gdzie był problem z alkoholem zawsze mają problemy psychiczne, albo sami piją, albo ciągnie ich do toksycznych relacjim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belga
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dobrze, że w to nie weszłaś, zasr.ałabtś sobie życie i kiedyś pewnie swoim dzieciom, bo dzieci z domu gdzie był problem z alkoholem zawsze mają problemy psychiczne, albo sami piją, albo ciągnie ich do toksycznych relacjim

Rozum jest silniejsze od serca. Dużo też usłyszałam mam koleżankę ktorxe nigdy się nie ożeniła z powodem ojca alkoholikiem, czuje strachu do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jezu. Weź idź spać i nie męcz, bo W ogóle nie chcesz dupy ruszyć żeby coś zrobić ani nie słuchasz dobrych rad, to po co się żalisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Belga napisał:

Rozum jest silniejsze od serca. Dużo też usłyszałam mam koleżankę ktorxe nigdy się nie ożeniła z powodem ojca alkoholikiem, czuje strachu do końca życia.

A co ona lesba, żeby się żenić? Żeni to cię chłop, kobieta to za mąż wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Belga napisał:

Tęsknię za niego... Ale bardzo się boje ze może znajdę problemu zamiar miłość. Widzi, może Ty przez te alkohol stracisz szans na miłość bo kto chce alkoholik? 

Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belga
6 minut temu, Gość gość napisał:

Skąd jesteś?

Czemu pytasz? Z Belgi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna ona

Nigdy nie jest za pozno na milosc. Moze sie pojawic w kazdym wieku, wszedzie, nawet w najmniej oczekiwanym miejscu i momencie. Tego mozesz byc pewny. Mozesz byc tez pewny, ze zadna normalna kobieta nie zechce uzalajacego sie nad soba, pijacego faceta. Przestan smecic, wstan jutro, wez prysznic, zacznij dzien od pozytywnego nastawienia a zobaczysz ze bedzie inaczej. To my swoimi myslami i czarnowidztwem przyciagamy do siebie zly los, zaczniesz myslec pozytywnie i zobaczysz jakie cuda zaczna sie dziac w twoim zyciu. Jesli tylko zechcesz w to uwierzyc i wezmiesz sie za siebie i zmienisz swoje myslenie i nastawienie do swiata. Nigdy nie spotkasz kobiety ktora bedzie chciala z toba byc, jesli bedziesz taki, jaki jestes teraz. Ja uwielbiam facetow z poczuciem humoru, nie musza wygladac jak macho, zeby byli mescy i pociagajacy. Meski facet dla mnie to taki, ktory potrafi zadbac o swoja kobiete i sprawic, aby czula sie przy nim kochana i szczesliwa. I musi ladnie pachniec 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×