Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała123

Zawalczyć a może odpuścić?

Polecane posty

Gość Mała123

Dobry wieczór wszystkim 😉 tak ostnio zastanawiam sie nad moja relacją z pewnym panem. Otóż wszystko wygląda tak że potrafimy pisać ze sobą o różnych rzeczach każdy wie o co chodzi, takie pisanie trwa długo, podobnie romowy telefoniczne. Ale nastają dni kiedy on milczy mimi że wysłałam mu wiadomość na która mógłby również odpowiedzieć. Taka sytuacja zdarza się już w sumie drugi raz. I tak kminię czy warto myśleć o nim i zawalczyć o niego czy jednak lepiej porzucić ten temat. Z rozowy kilkakrotnie wynikała że moje zdanie o nim jest ważne i w sumie żartowałam że się będę brać za niego na co zareagował pozytywnie. I teraz pytanie czy mam się pierwsza do niego odezwać czy wyjdę na nachalną? Albo może jestem jedną z opcji? Też tak mieliście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes

zdanie o nim jest ważne, ale dla niego, nieważne czy to ty czy ktoś inny...odpuść gogusia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez internet nigdy nie wiadomo. Internet nawet zmienia kontakty z kimś kogo znasz i zaczniesz pisać, tzn na gorsze. Tylko spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwa

No co ty. Facet cie ma chyba tylko do łechtania swojego ego. Powinnaś nie odzywać się przez dluzszy czas ani slowem, i zobaczysz czy sam zacznie rrozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×