Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

oglądam zdjęcia Rozenek i Lewej, jestem w tym samym miesiacu ciazy co one i wiecie co, przykro mi, bo ja nie mam takich szczuplych nog jak one...

Polecane posty

Gość gosc

Ale tez odpuściłam trening siłowy bo mi sie wydaje to słabe na ciążę...a Lewa moze napiernicza. pocieszcie jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja prdle, ale ty głupia jesteś. Dwie najbardziej irytujące , przereklamowane gęby. W życiu by mi sie nie chciało porównywać z kimś takim. Zreszta nie musze, bo gruba nigdy nie byłam, ale nawet gdybym hipotetycznie była to szukała wzorców gdzie indziej, bo ani to piękne ani to utalentowane na serio w czymkolwiek aby zasłużyło na taką uwagę. Wstyd dla mediów, że nie mają niczego lepszego do śledzenia. No chyba, że mają płacone za to, ale to też żenada obrzydliwa. Idź sie babo zajmij czymś pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pocieszę Cię, że one tylko na swoich profilach mają fajne nogi, w realu daleko im do ideału 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Pocieszę Cię, że one tylko na swoich profilach mają fajne nogi, w realu daleko im do ideału 

Skad wiesz? Widzialas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Powiem szczerze, pojęcia nie miałam o kim piszesz -nie mieszkam w Polsce-  to je wygooglowałam.

ta Rozenek jest ode mnie starsza 19 miesięcy, ale albo to ja wyglądam ok 5 lat młodziej, albo ona 5 lat starezej ode mnie. Nogi w sensie uda ma owszem, szczuplejsze niż ja, ale nogi można odpowiednio ubrać... twarzy, szyi, oczu ona nie ubierze 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W którym  miesiącu  one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlosliwa

Szczerze mowiac to nie ma sie do kogo porownywac, a tak z druguej strony to trzeba byla pracowac na te chude nogi przed ciaza a nie teraz narzekac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Skad wiesz? Widzialas? 

Latają po necie zdjęcia obydwu i na tych "nieoficjalnych" Lewa ma znacznie krótsze nogi niż na instagramowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Zlosliwa napisał:

Szczerze mowiac to nie ma sie do kogo porownywac, a tak z druguej strony to trzeba byla pracowac na te chude nogi przed ciaza a nie teraz narzekac 

Przed ciążą miałam normalne nogi więc nie czepiaj się. Należę do tych nieszczęśliwych, którym bardzo się odkłada tłuszcz na udach w ciąży. Są kobiety, którym się nie odłoży na udach nic lub niewiele, są też takie które mają pecha. Ja się nie obzeram, o tym jednym mogę zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uda i pupa mogą być większe, podstawa kobiecości to wąska talia. Współczuję kobietom bez taki bo to takie kloce . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Różne są kobiety, niektóre tyją "równomiernie" w ciąży, inne właśnie tylko brzuch, twarz itp. Nie martw, ciąża to tylko chwilowy stan, jak urodzisz to wrócisz do formy 🙂 ja też właśnie w ciąży łapałam takie dołki, w 3 trymestrze czułam się jak słoń i w ogóle nieatrakcyjna, przeżywałam to strasznie chociaż też tylko przybrałam najbardziej w brzuchu i na twarzy. To hormony też w głównej mierze. Będzie dobrze, większość kobiet szybko wraca do formy z przed ciąży 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×