Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eugenia

Czy wy też odnosicie wrażenie, że państwo traktuje kawalerów zbyt łągodnie?

Polecane posty

Gość Gość

Nie ...u, nie mamy takiego wrażenia. 500+, ulgi podatkowe, karta dużej rodziny, darmowe ubezpieczenie zdrowotne, mieszkania komunalne i inne socjale to mało? Singiel i tak już płaci więcej podatków niż typowa mnożąca się na potęgę rodzina i niczego nie dostaje w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bezdzietni płacą podatki, które idą na szkoły, przedszkola, żłobki, 500 plus itd itp. Ze swoich pieniędzy utrzymują więc m. in. cudze dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty

Nie wyobrazam sobie poki co zajscia w ciązę. Zabilaby m. się.  Nie znoszę dzieci, takich kilkuletnich, są nudne i sa takimi wrzodami na tyłku. Cale zycie trzeba im podporzadkowac, koniec wolnosci, spania do 12 i podrózy, koniec kasy na jakiekolwiek przyjemnosci bo wszystko na pasozyta by szło. A noworodki moze i slodkie ale nie ma się ani grama snu i spokoju. Zas ból porodowy wyobrazam sobie jako zabijanie na żywca na podstawie wielu komentarzy, jakie czytałam. Fakt ze nie mam tak czy siak z kim miec tego bachora poki co, ale dobrze dla mnie ze nie wlaczyl mi sie szał macicy i chcica na bacha. Coś strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Państwo zbyt łagodnie traktuje bezdzietne małżeństwa, takie pary powinny być obciążone płaceniem na tych ktorzy mają potomstwo ale u nich się nie przelewa.

Już to robią. Nawet jak dwoje rodziców pracuje, nie są w stanie ze swoich podatków opłacić 500plusów, opieki zdrowotnej i edukacji swoich dzieci. A co dopiero, jak tylko jeden rodzic pracuje. Wasze dzieci żyją i funkcjonują w społeczeństwie w dużej mierze z bezdzietnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykb
8 godzin temu, Gość Eugenia napisał:

ostatnio często obserwuję takie wolne ptaki bez zobowiązań. nie mają rodzin, a zarobione pieniądze wydają na rozrywki i alkohol. czy wam też się nie wydaje, że powinno się wprowadzić większe podatki dla nich, aby odciążyć wielodzietne rodziny i życie w Polsce, w końcu było sprawiedliwe?

ostatnio często obserwujesz, to może zajmij się czymś innym - na przykład weź się za pracę, a z zarobionych, WŁASNYCH pieniędzy będziesz mogła do woli odciążać wielodzietne rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexus

ja bym takim podatkow nie podnosil tylko obnizyl emeryture albo niech sobie znajdą frajera co bedzie sie na ich emeryture zrzucal. 

a tak to jest wolnosc, niech robią co chc@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż za zawiść
9 godzin temu, Gość Eugenia napisał:

ostatnio często obserwuję takie wolne ptaki bez zobowiązań. nie mają rodzin, a zarobione pieniądze wydają na rozrywki i alkohol. czy wam też się nie wydaje, że powinno się wprowadzić większe podatki dla nich, aby odciążyć wielodzietne rodziny i życie w Polsce, w końcu było sprawiedliwe?

Trzeba było se nie robić bachora zawistna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykb
7 minut temu, Gość lexus napisał:

ja bym takim podatkow nie podnosil tylko obnizyl emeryture albo niech sobie znajdą frajera co bedzie sie na ich emeryture zrzucal.  

a tak to jest wolnosc, niech robią co chc@

to niech teraz dzieciaci sobie znajdą frajerów, bo będą łożyć na ich pińcetplusy, trzystaplusy i darmowe żłobki, skoro jest wolność i z braku dzieci emerytura ma się mi nie należeć, to proszę mnie jednocześnie zwolnić z płacenia podatków na wspomniane wcześniej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gośćć
9 godzin temu, Gość Eugenia napisał:

ostatnio często obserwuję takie wolne ptaki bez zobowiązań. nie mają rodzin, a zarobione pieniądze wydają na rozrywki i alkohol. czy wam też się nie wydaje, że powinno się wprowadzić większe podatki dla nich, aby odciążyć wielodzietne rodziny i życie w Polsce, w końcu było sprawiedliwe?

Jeżeli dla ciebie sprawiedliwe jest zabieranie ciężko pracującym ludziom pieniędzy i rozdawanie ich nierobom, którzy obwiniają świat za ich słabe decyzje życiowe, to widzę, że komunizm w tobie mocno. :) Chciałaś dzieciaka, to trzeba było się przygotować do tego, a nie żebrać na każdym kroku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gon się nierobie

Ty a weź vvypierdalaj manekinie. Idź i pozapierdalaj 180h w miesiąc w systemie na fabryce. Masz kurvva ból dupska, że mam siano na co chce? Bo jeżdżę autem,o którym może pomarzyć połowa społeczeństwa w polszy? Pozapierdalaj, poświęć swoje życie dla kasy, nie miej życia towarzyskiego i miej jeden weekend wolny w miesiącu. Nikt nikomu nie kazał mieć dzieci i bawić się w dom. Ty ale wiesz, że będę sam długo o ile nie całe życie. Wiesz dlaczego? Bo jest mi wygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Onkosfera napisał:

Uważam, że kawalerowie powinni być obligatoryjnie wysłani do pracy w kamieniolomach!

A czy starzy kawalerowie prawiczkowie po trzydziestce których los już i tak okrutnie ukrzywdził, mogą liczyć na jakąś taryfę ulgową? Czy muszą wraz z innymi rozłupywać kamulce młotami?😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pokrak napisał:

A czy starzy kawalerowie prawiczkowie po trzydziestce których los już i tak okrutnie ukrzywdził, mogą liczyć na jakąś taryfę ulgową? Czy muszą wraz z innymi rozłupywać kamulce młotami?😕

Może powinni dostać jakąś ulgę od państwa, oraz przydział na kobietę rzecz jasna, skoro nie z ich winy wynikały te straszliwe koleje losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Gon się nierobie napisał:

Ty a weź vvypierdalaj manekinie. Idź i pozapierdalaj 180h w miesiąc w systemie na fabryce. Masz kurvva ból dupska, że mam siano na co chce? Bo jeżdżę autem,o którym może pomarzyć połowa społeczeństwa w polszy? Pozapierdalaj, poświęć swoje życie dla kasy, nie miej życia towarzyskiego i miej jeden weekend wolny w miesiącu. Nikt nikomu nie kazał mieć dzieci i bawić się w dom. Ty ale wiesz, że będę sam długo o ile nie całe życie. Wiesz dlaczego? Bo jest mi wygodnie. 

O, widzę że jest tu męski odpowiednik typowej userki z działu Ciąża, macierzynstwo... kto czasem tam wchodził, wie o co chodzi😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsj
8 godzin temu, Gość Buehehe napisał:

Fajni faceci buehehehe ty nie wiesz co to znaczy tepaku

Doskonale wiem.

W języku kobiecym fajny oznacza przystojny.

Ale właściwa definicja jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asaaa

Tak i co jeszcze? Uj Nas Twoje bachory z których i tak nic nie wyrośnie, będą nikim i żebrakami jak ich matka. Żryjcie chleb ze smalcem albo idź i zarób na swoje darmozjady. Póki co Twoje bachory żrą z Naszych pracujących rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Onkosfera napisał:

Może powinni dostać jakąś ulgę od państwa,

Np. zamiast młota - łopata, zamiast kamulców - śnieg na chodniku. Może być w ostateczności 😀

4 godziny temu, Onkosfera napisał:

oraz przydział na kobietę rzecz jasna, skoro nie z ich winy wynikały te straszliwe koleje losu.

Może lepiej nie. Biedna byłaby ta kobieta w związku z wiekowym pokracznym pravikiem😕 Trzeba mieć litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsj
3 godziny temu, 5% o urodzie modela napisał:

Z ciekawości jaka?

 

Odsyłam do słownika 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×