Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie warto zawierzac ludziom w niczym ani poswiecac im uwagi ja wiem ze to banal o ktorym wszyscy wiedza.

Polecane posty

Gość Gość

Ale nawet nie warto poswiecic komus bezinteresownie minuty ja jestem zapobiegawcza juz przed. Kiedys wracalam zaczepil mnie taki sasiad niby ktory nie znal mnie z kilka lat pogadalismy normalnie tzn on gadal a na drugi dzien udal ze mnie nie zna. Nie chodzi o niego ale zauwazylam ze ostatnio wszyscy zachowuja sie tak samo. Dlatego apeluje aby sie szanowac i nie poswiecac nikomu swojego cennego czasu. A wy co o tym sadzicie ? Rozmawiam z ludzmi wtedy kiedy musze lub kiedy mam sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Inni ludzie traktują Cię tak, jak sama siebie traktujesz. 

Więc daj sobie troskę, uważność, wtedy nie będziesz musiała na zewnątrz szukać tego co już masz w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Inni ludzie traktują Cię tak, jak sama siebie traktujesz. 

Więc daj sobie troskę, uważność, wtedy nie będziesz musiała na zewnątrz szukać tego co już masz w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Iubire napisał:

Inni ludzie traktują Cię tak, jak sama siebie traktujesz. 

Więc daj sobie troskę, uważność, wtedy nie będziesz musiała na zewnątrz szukać tego co już masz w sobie.

Idac takim tokiem myslenia mozna wpasc w samotnosc bo mozna wpasc w samouwielbienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poświęcać uwagę jak najbardziej, ale czynić to w sposób przemyślany, by nie czuć się stratnym. 'Bezinteresowność' nie istnieje, sęk w subiektywnych potrzebach i oczekiwaniach, świadomych czy podświadomych. Warto dobrze poznać swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×