Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jestem wartosciowym, tj. inteligentnym, odpowiedzialnym, opiekunczym, wrazliwym mezczyzna. Oczekuje ze porozumienie dusz bedzie wazniejsze w zwiazku niz wielkosc mojego pinisa albo sprawnosc seksualna.

Polecane posty

Gość gość

Won spaslaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

.

Tu na forum chętnej nie znajdziesz. Przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Tu na forum chętnej nie znajdziesz. Przykro

Nie szukam tu chetnej, szukam dyskusji, choc przyznam, ze jestem w dosc sporym szoku, bo wychowano mnie w poczuciu ze kobiety to wrazliwe istoty spragnione milosci, a okazuje sie, ze czasy sie zmienily i dla kobiety wazniejsze jest czy masz pinisa 16 zamiast 12 cm, a nie, jakim jestes czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie szukam tu chetnej, szukam dyskusji, choc przyznam, ze jestem w dosc sporym szoku, bo wychowano mnie w poczuciu ze kobiety to wrazliwe istoty spragnione milosci, a okazuje sie, ze czasy sie zmienily i dla kobiety wazniejsze jest czy masz pinisa 16 zamiast 12 cm, a nie, jakim jestes czlowiekiem.

Niestety takie czasy mierzone metrówką. Szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie szukam tu chetnej, szukam dyskusji, choc przyznam, ze jestem w dosc sporym szoku, bo wychowano mnie w poczuciu ze kobiety to wrazliwe istoty spragnione milosci, a okazuje sie, ze czasy sie zmienily i dla kobiety wazniejsze jest czy masz pinisa 16 zamiast 12 cm, a nie, jakim jestes czlowiekiem.

ile masz lat i jaki jest Twój ideał?

Bo jezeli mierzysz siły na zamiary i szukasz partnerki w swoim lub w zblizonym wieku,albo nie masz wymagan z dvpy wziętych to masz szansę nawet z takim penisem. Liczy się właściciel,ale sam musisz się liczyć że nie możesz wymagać superlaski jak z magazynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie szukam tu chetnej, szukam dyskusji, choc przyznam, ze jestem w dosc sporym szoku, bo wychowano mnie w poczuciu ze kobiety to wrazliwe istoty spragnione milosci, a okazuje sie, ze czasy sie zmienily i dla kobiety wazniejsze jest czy masz pinisa 16 zamiast 12 cm, a nie, jakim jestes czlowiekiem.

a ile masz lat i jaki masz ideał? W sensie jakiej szukasz? Bo wiesz że jest szansa,ale musisz liczyc się z tym że nie możesz oczekiwać jakiejś superlaski jak z okładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość gość napisał:

ialbo nie masz wymagan z dvpy wziętych to masz szansę nawet z takim penisem.

czyli atrakcyjna kobieta nigdy nie wyjdzie za maz za mezczyzne z pinisem 12 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czyli atrakcyjna kobieta nigdy nie wyjdzie za maz za mezczyzne z pinisem 12 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloona

A ja mam 35 lat i jestem nieco otyla. Do tego choruje na zespół policystycznych jajników i mam w Związku z tym łysienie androgenowe kobiece. Jetsem wartościowa, tzn. Inteligentna, opiekuncza, wrażliwa i odpowiedzialna i liczę ze pokocha mnie wartościowy mezczyzna. W domu uczono mnie, ze najważniejsza jest miłość a nie wyglad. Chyba cos az tak powierzchownego nie może warunkowac miłości i szczęścia? Jakaś 20 letnia siksa z cyckami na wierzchu nie będzie przeciez lepsza matka niz ja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

czyli atrakcyjna kobieta nigdy nie wyjdzie za maz za mezczyzne z pinisem 12 cm?

a dlaczego wy chcecie ta najbardziej atrakcyjna a taka kobieta ma wam odpuszczac? To nie jest sprawiedliwe i wbrew prawom natury. On jest wybrakowany to ma szanse na kogoś JEŚLI chce miłości ale to nie będzie w pełni superlaska. Rozumiesz? Weźcie wy bierzcie śluby z osoba ktora prawie nie ma cyc/ków. Zalożę się że tylko mlaskniecie i pojdziecie dalej. Więc? Dlaczego taka atrakcyjna babka ma odpuszczać chociaz stać ja na lepszego? Albo dlaczego on nie poszuka kogoś na kogo ma realne szanse? Hm? Tylko wam sie należą piękne panie a te brzydsze maja spitalać tak? Chociaz sami jestescie wybrakowani? Już znasz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Ooooo ciąg dalszy tych gorzkich żali starego paszkwila. Właśnie wróciłam z silki. A Ty kiedy ostatnio tłusta d0pe ruszyles? 

P. S. Tam na siłce takie meskie ciacha mmm i tez wykształceni i odpowiedzialni. Z testosteronem i dużym 😍 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
19 minut temu, Gość Iloona napisał:

A ja mam 35 lat i jestem nieco otyla. Do tego choruje na zespół policystycznych jajników i mam w Związku z tym łysienie androgenowe kobiece. Jetsem wartościowa, tzn. Inteligentna, opiekuncza, wrażliwa i odpowiedzialna i liczę ze pokocha mnie wartościowy mezczyzna. W domu uczono mnie, ze najważniejsza jest miłość a nie wyglad. Chyba cos az tak powierzchownego nie może warunkowac miłości i szczęścia? Jakaś 20 letnia siksa z cyckami na wierzchu nie będzie przeciez lepsza matka niz ja? 

oni nigdy tego nie zrozumieją...oni chociaz sa wybrakowani,maja ma/łe albo sa brzydcy chca pięknej zgrabnej młodej kobiety (czytaj atrakcyjna). Ale autor oczekuje że porozumienie dusz będzie większe niż rozmiar peni/sa czy sprawność seks/ualna...iks de bo zaraz nachodza pytanie czy atrakcyjna kobieta nie weźmie ślubu z facetem który ma 12 cm...

A dlaczego taka laska ma go brać? Poza tgm porozumienie dusz ma byc większe niż wygląd tak? To ma być obustronne a nie że laska będzie się poświęcać...właśnie dlatego polacy sa najbardziej samotni. Z innych krajów tak nie wybrzydzaja,znaja swoje miejsce w szeregu i wiedzą o co chodzi,a tu za każdym razem trzeba ten sam temat wałkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
41 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Ooooo ciąg dalszy tych gorzkich żali starego paszkwila. Właśnie wróciłam z silki. A Ty kiedy ostatnio tłusta d0pe ruszyles? 

P. S. Tam na siłce takie meskie ciacha mmm i tez wykształceni i odpowiedzialni. Z testosteronem i dużym 😍 

skad wiesz, ze z duzymi? chyba nie bylas na meskiej przbieralni

PS 100 lat temu zadna kobieta nie powiedzialaby innym, ze jakis mezczyzna ma duzego. Takie tematy to bylo tabu. Kobiety chcialy tworzyc rodzine i rodzic dzieci a nie wydziwiac z wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy miła, kochająca, dobra i wrażliwa 120 kg kobieta ma szansę u atrakcyjnego mężczyzny? Czy miałaby szansę u autora? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
47 minut temu, Gość gość gość napisał:

iks de bo zaraz nachodza pytanie czy atrakcyjna kobieta nie weźmie ślubu z facetem który ma 12 cm...

 

kryterium wielkosci meskiego narzadu nie powinno byc decydujace w wyborze partnera. Mnie rodzice i nauczyciele uczyli, iz kobiety sa dobre, pragna milosci, kogos, kto je szczerze pokocha. A potem taka kobieta testuje roznych facetow i nagle zrywa z tym, z ktorym sie jej swietnie zaczelo ukladac, bo poszli do lozka i nie zaspokoil jej seksualnie? To naprawde smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A czy miła, kochająca, dobra i wrażliwa 120 kg kobieta ma szansę u atrakcyjnego mężczyzny? Czy miałaby szansę u autora? 

nigdy w zyciu, niech schudnie najpierw z 50 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
9 minut temu, Gość gosc napisał:

skad wiesz, ze z duzymi? chyba nie bylas na meskiej przbieralni

PS 100 lat temu zadna kobieta nie powiedzialaby innym, ze jakis mezczyzna ma duzego. Takie tematy to bylo tabu. Kobiety chcialy tworzyc rodzine i rodzic dzieci a nie wydziwiac z wymaganiami.

Bo czasem widać jak zasobne sa spodnie w kroku.

Nie ośmieszaj sie juz. Nie jesteś wartościowy, nie wiesz co to miłość, wsparcie, rodzina. Nie zasłużyłes na kobietę. Kierujesz sie tylko wyglądem partnerki i jej wiekiem. Masz schizofrenię?? Leczysz sie? Bo w kółko o jednym i tym samym. Porzygac się idzie. Jesteś nudny jak flaki z Olejem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dobrze że czasy gdzie starzy wybierali ci gacha minęły 😂 jak zawsze męskie upoślaki płaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

skad wiesz, ze z duzymi? chyba nie bylas na meskiej przbieralni

PS 100 lat temu zadna kobieta nie powiedzialaby innym, ze jakis mezczyzna ma duzego. Takie tematy to bylo tabu. Kobiety chcialy tworzyc rodzine i rodzic dzieci a nie wydziwiac z wymaganiami.

Czasy niewolnictwa się skończyły, okazało się, że kobieta też człowiek i ma prawo stawiać wymagania, a nie tylko charowac w polu, zmieniać pieluchy dzieciom, sprzątać i gotować. Tak się mężczyznom podobają dawne czasy to niech robią to co kobiety kiedyś. Nie przyjmujemy pretensji o to, że nie dajemy się dłużej  wykorzystywać, murzyni zeszli z pola bawełny, kobiety z roli robota domowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak dobrze że czasy gdzie starzy wybierali ci gacha minęły 😂 jak zawsze męskie upoślaki płaczą.

no kiedys to bylo fajnie

wyksztalcony panicz, ktory klanial sie rodzicom pannicy i imponowal kultura osobista i elokwencja, mogl liczyc na to, ze bedzie przedstawioyn i rekomendowany ich corce

wiaodmo ze rodzice nie rekomendowaliby bad boya, ktory wpycha sie w sklepie przed koleklje i jest niemily dla innych. Wiec kiedys wartosciowy mezczyzna mial latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czasy niewolnictwa się skończyły, okazało się, że kobieta też człowiek i ma prawo stawiać wymagania, a nie tylko charowac w polu, zmieniać pieluchy dzieciom, sprzątać i gotować. Tak się mężczyznom podobają dawne czasy to niech robią to co kobiety kiedyś. Nie przyjmujemy pretensji o to, że nie dajemy się dłużej  wykorzystywać, murzyni zeszli z pola bawełny, kobiety z roli robota domowego. 

z punktu widzenia kobiet szanuje to bardzo. Ale mam problem z tym, ze moi rodzice urodzeni tuz po wojnie, wbili mi do glowy inny swiatopoglad i on kontrastuje z tym, jaki jest swiat dzisiaj. W liceum 25 lat temu tez nauczycielka uczyla mnie wartosci podobnych do tych, jakie wpoili mnie rodzice. No ale to byl swiat przed internetem i instagramem i tinderem 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czasy niewolnictwa się skończyły, okazało się, że kobieta też człowiek i ma prawo stawiać wymagania, a nie tylko charowac w polu, zmieniać pieluchy dzieciom, sprzątać i gotować. Tak się mężczyznom podobają dawne czasy to niech robią to co kobiety kiedyś. Nie przyjmujemy pretensji o to, że nie dajemy się dłużej  wykorzystywać, murzyni zeszli z pola bawełny, kobiety z roli robota domowego. 

z punktu widzenia kobiet szanuje to bardzo. Ale mam problem z tym, ze moi rodzice urodzeni tuz po wojnie, wbili mi do glowy inny swiatopoglad i on kontrastuje z tym, jaki jest swiat dzisiaj. W liceum 25 lat temu tez nauczycielka uczyla mnie wartosci podobnych do tych, jakie wpoili mnie rodzice. No ale to byl swiat przed internetem i instagramem i tinderem 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

no kiedys to bylo fajnie

wyksztalcony panicz, ktory klanial sie rodzicom pannicy i imponowal kultura osobista i elokwencja, mogl liczyc na to, ze bedzie przedstawioyn i rekomendowany ich corce

wiaodmo ze rodzice nie rekomendowaliby bad boya, ktory wpycha sie w sklepie przed koleklje i jest niemily dla innych. Wiec kiedys wartosciowy mezczyzna mial latwiej.

To że kobieta była zmuszona do ślubu i bycia z facetem który na seksie się nie zna i ma małą pałę nie znaczy że była szczęśliwa a jego miała za cudownego. Rozwód był w złym tonie. Niby jesteś stary a umysł jak u upośledzonego dziecka...Dziś kobieta nic nie musi. Może co najwyżej chcieć i stąd wasz nieustanny ból dupy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To o czym piszesz dotyczy de facto rownosci miedzy mezczyznami i kobietami, tj tego, ze obie plcie maja te sam role spoleczne, robia te sama kariere, tak samo patrza na wyglad, na zaspokojenie seksualne. I to jest jeden poglad na swiat, dzisiaj od niedawna, dominujacy.

Drugi, tradycyjny, poglad jest taki, ze sa pewne psychofizyczne roznice biologiczne i tym samym role plkciowe i tym samym kobiety i mezczyzni sa inaczej uksztaltowani.

Z punktu widzenia naukowego, nie wiem jaka jest prawda. Wiem tylko, ze wychowano mnie zgodnie z tym drugim punktem widzenia, a dzisiaj dominuje ten pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie

Jestes tak samo wartosciowy jak wiekszosc polaczkow czyli gowno warty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

To o czym piszesz dotyczy de facto rownosci miedzy mezczyznami i kobietami, tj tego, ze obie plcie maja te sam role spoleczne, robia te sama kariere, tak samo patrza na wyglad, na zaspokojenie seksualne. I to jest jeden poglad na swiat, dzisiaj od niedawna, dominujacy.

Drugi, tradycyjny, poglad jest taki, ze sa pewne psychofizyczne roznice biologiczne i tym samym role plkciowe i tym samym kobiety i mezczyzni sa inaczej uksztaltowani.

Z punktu widzenia naukowego, nie wiem jaka jest prawda. Wiem tylko, ze wychowano mnie zgodnie z tym drugim punktem widzenia, a dzisiaj dominuje ten pierwszy.

Tak, zgadzam się, ale też np. moja siostra jest dyrektorem finansowym i zarabia około 8.000 netto, a szwagier ma około 4.000 zł, to ona wzięła kredyt na dom i to ona spłaca,a w szpitalu z dzieckiem leżał szwagier bo on bierze l4 na chorobę dziecka, te role się wyrównują, chociaż nadal zazwyczaj to mężczyzna więcej zarabia a kobieta częściej gotuje to myślę niedługo się wyrówna, jeszcze ze 20 /30 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozzc
17 minut temu, Gość gosc napisał:

To o czym piszesz dotyczy de facto rownosci miedzy mezczyznami i kobietami, tj tego, ze obie plcie maja te sam role spoleczne, robia te sama kariere, tak samo patrza na wyglad, na zaspokojenie seksualne. I to jest jeden poglad na swiat, dzisiaj od niedawna, dominujacy.

Drugi, tradycyjny, poglad jest taki, ze sa pewne psychofizyczne roznice biologiczne i tym samym role plkciowe i tym samym kobiety i mezczyzni sa inaczej uksztaltowani.

Z punktu widzenia naukowego, nie wiem jaka jest prawda. Wiem tylko, ze wychowano mnie zgodnie z tym drugim punktem widzenia, a dzisiaj dominuje ten pierwszy.

Prawda leży po środku, z jednej strony kobiety coraz częściej umawiają się na sex przygody z drugiej poznałem w życiu wiele osób, także kobiet które polują na dużo młodszych przystojnych kochanków, ale nigdy nie słyszałem o kobiecie która by miała tak przedmiotowe podejście do sexu jak niektórzy faceci. No chyba ze ty taką znałaś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozzc
17 minut temu, Gość gosc napisał:

To o czym piszesz dotyczy de facto rownosci miedzy mezczyznami i kobietami, tj tego, ze obie plcie maja te sam role spoleczne, robia te sama kariere, tak samo patrza na wyglad, na zaspokojenie seksualne. I to jest jeden poglad na swiat, dzisiaj od niedawna, dominujacy.

Drugi, tradycyjny, poglad jest taki, ze sa pewne psychofizyczne roznice biologiczne i tym samym role plkciowe i tym samym kobiety i mezczyzni sa inaczej uksztaltowani.

Z punktu widzenia naukowego, nie wiem jaka jest prawda. Wiem tylko, ze wychowano mnie zgodnie z tym drugim punktem widzenia, a dzisiaj dominuje ten pierwszy.

Prawda leży po środku, z jednej strony kobiety coraz częściej umawiają się na sex przygody z drugiej poznałem w życiu wiele osób, także kobiet które polują na dużo młodszych przystojnych kochanków, ale nigdy nie słyszałem o kobiecie która by miała tak przedmiotowe podejście do sexu jak niektórzy faceci. No chyba ze ty taką znałaś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×