Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstyd i zal

Koleżanki poleciły mi abym założył tindera to w końcu znajdę kobietę, a więc założyłem tindera i...

Polecane posty

Gość wstyd i zal

i tylko jeszcze bardziej wiem, ze nigdy w zyciu nie bede mial kobiety. Mialem tam profil przez 3 miesiace i przez ten czas nie dostałem zadnego like'a , a na moje wiadomosci zadna kobieta nie odpisała, to jest koszmar

a moja znajoma mi mowila, ze jak tam zalozyla konto to codziennie dostawała po 50 wiadomosci,  fajne dyspropocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🦄🦄🦄

Arystocweles 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość wstyd i zal napisał:

i tylko jeszcze bardziej wiem, ze nigdy w zyciu nie bede mial kobiety. Mialem tam profil przez 3 miesiace i przez ten czas nie dostałem zadnego like'a , a na moje wiadomosci zadna kobieta nie odpisała, to jest koszmar

a moja znajoma mi mowila, ze jak tam zalozyla konto to codziennie dostawała po 50 wiadomosci,  fajne dyspropocje...

a jakie zdjecie dales na tego tindera? i jak wygladasz, w skali 1 do 10, i ogolnie sie opisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość wstyd i zal napisał:

i tylko jeszcze bardziej wiem, ze nigdy w zyciu nie bede mial kobiety. Mialem tam profil przez 3 miesiace i przez ten czas nie dostałem zadnego like'a , a na moje wiadomosci zadna kobieta nie odpisała, to jest koszmar

a moja znajoma mi mowila, ze jak tam zalozyla konto to codziennie dostawała po 50 wiadomosci,  fajne dyspropocje...

a jakie zdjecie dales na tego tindera? i jak wygladasz, w skali 1 do 10, i ogolnie sie opisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd i zal
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

a jakie zdjecie dales na tego tindera? i jak wygladasz, w skali 1 do 10, i ogolnie sie opisz

fotki dalem realne,nie przesadzone bo bez sensu dawac mega fotki a potem w realu nagle rozczarowanie

moj wyglad oceniam na 5 w twojej skali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd i zal
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

a jakie zdjecie dales na tego tindera? i jak wygladasz, w skali 1 do 10, i ogolnie sie opisz

fotki dalem realne,nie przesadzone bo bez sensu dawac mega fotki a potem w realu nagle rozczarowanie

moj wyglad oceniam na 5 w twojej skali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Gość wstyd i zal napisał:

[...] i tylko jeszcze bardziej wiem, ze nigdy w zyciu nie bede mial kobiety. [...]

Jeśli jesteś przeciętny, to poszukując w sieci - gdzie wstępna ocena następuje na podstawie powierzchowności stricte - masz mniejsze szanse, niż w realu, gdzie podświadoma ocena opiera się o Twój całokształt.

45 minut temu, Gość wstyd i zal napisał:

[...] Mialem tam profil przez 3 miesiace i przez ten czas nie dostałem zadnego like'a , a na moje wiadomosci zadna kobieta nie odpisała, to jest koszmar [...]

Wierzę. Kiedyś robiłam taki - znany - eksperyment, zakładając na paru portalach randkowych jednocześnie konto przeciętnego faceta i przeciętnej kobiety. Jako ten pierwszy miałam posuchę; było święto, jeśli któraś zaczepiona raczyła odpisać, a kiedy już, to musiałam się nieźle nakombinować, by zachęcić i rozkręcić rozmowę. Za to na koncie kobiety wręcz nie dało się opędzić od rozmówców; lajkowali, zaczepiali i - brzydko mówiąc - oblepiali jak komary w letni wieczór. Także wnioski oczywiste, j/w. Pomijając już przykre braki w umiejętnościach społecznych i wychowaniu po stronie kobiet oraz desperację i brak poszanowania samych siebie po stronie mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość gosc napisał:

a jakie zdjecie dales na tego tindera? i jak wygladasz, w skali 1 do 10, i ogolnie sie opisz

Przecież to ta kuurwa Arystoteles. Boże ludzie na UJ wy z nim piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to czy kto to  jest ten tinder ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co to czy kto to  jest ten tinder ?

Portal dla prostytutek i kurviarzy, tyle że bez płacenia (nie licząc kawy). 

Tam jak nie pocałujesz na pierwszej randce to jest foch. Na drugiej randce sex, trzecich często już nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×