Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosc

Brzuch rośnie a palec nadal pusty

Polecane posty

Gość gosc

Chyba Wandzia się wkurzyła, że ludzie zauważyli jaka z niej desperatka 🙂 

Zapraszam do kulturalnej dyskusji na temat bebzola, ciągłego zmęczenia zakupami i desperackiej próbie wymuszenia zaręczyn 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kxxx

O kim to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc zza

Andzia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kurde, oglądam sporadycznie, ale naprawdę, jeszcze pierścienia nie było? 😮

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem idealny  i taki naprawdę fajny moment na zaręczyny niestety minął, teraz już tyle jest gadane o tym pierścionku że będzie już niesmak i żadna niespodzianka. a co do tego ze andzia każe nie wtykać nosa w ich życie, no to niech nie pokazuje swojego zycia w internecie to nikt sie interesować nie będzie:) ale jak się robi test ciążowy na youtube to cóż.... sama zaprasza widzów w swoje najintymniejsze sfery życia. a potem pretensje? śmieszne. moze i chcialaby zrezygnować z youtuba, bo ja widzę ze ona jest juz mocno znudzona kreceniem filmów, ale pewnie ciezko znalezc pracę za biurkiem ktorą byłaby tak za...biscie płatna, więc coz jej zostało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem idealny  i taki naprawdę fajny moment na zaręczyny niestety minął, teraz już tyle jest gadane o tym pierścionku że będzie już niesmak i żadna niespodzianka. 

Otóż to. Myślę, że skoro decyzja o zajściu w ciąże była przemyślana i oboje tego chcieli to najlepszy (ostatni!) moment na zaręczyny był zanim zaczęli się już tak poważnie starać. Skoro Muka stwierdził, ze chce zostać ojcem mógł od razu poprosić ją o rękę, pokazać że chce założyć rodzinę. Oczywiście, ślub nie jest niezbędny do zycia ale dla wandzi akurat jest ważny i ona chce ten papier mieć a Muka doskonale o tym wie. Dlatego żenujące są jej tłumaczenia gdy pisze, ze  Muka to mógłby już dawno dac jej pierścionek tyle, ze ona nie chciała. Przecież widać, ze to Muka nie chce się zaręczać. Mimo jej ciąży. To dopiero żenada. A ona stoi z tym brzuchem i nagle twierdzi że jej nie zależy 😉 Serio? Ktoś w to wierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

a co do tego ze andzia każe nie wtykać nosa w ich życie, no to niech nie pokazuje swojego zycia w internecie to nikt sie interesować nie będzie:) ale jak się robi test ciążowy na youtube to cóż.... sama zaprasza widzów w swoje najintymniejsze sfery życia. a potem pretensje? śmieszne.

Dokładnie! Przecież ona sama mówiła publicznie kiedy ma okres, kiedy i gdzie uprawiała seks i za którym strzałem Muka ją zapłodnił. Do tego relacja z sikania na test. Do tego Muka od roku co chwila dodaje tytuły filmów z użyciem słów zaręczyny/pierścionek/oświadczyny/dziecko/dzidziu/jakimi bylibyśmy rodzicami itp. Nikt o to nie pytał sami to gadają i pokazuja. A później pretensje, ze ktoś "wtyka nos w ich życie".  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc zza

Teraz pewnie faktycznie nie zechce isc do slubu z brzuchem, ale Luka mogl tyle nie gadac ze beda zareczyny i przed - zareczyny, teraz wszyscy czekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wiecie co, w propozycjach wyświetlił mi sie film tego kolegi Muki Youriego zajrzałam i powiem wam, że to jak on traktuje swoją dziewczynę a jak Muka to niebo a ziemia. U tego kumpla po prostu widać, jak ją szanuje, jak się o niej czy do niej wyraża i że ją po prostu kocha. To widać! A u Muki i Wandzi nic, pustka... Tylko deal - "ja tobie dziecko i towarzystwo a ty mi utrzymanie i ciepło w d..pkę. " Żenada... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc zza napisał:

Teraz pewnie faktycznie nie zechce isc do slubu z brzuchem, ale Luka mogl tyle nie gadac ze beda zareczyny i przed - zareczyny, teraz wszyscy czekaja

Też tak myślę. Gdyby tyle publicznie o tym nie gadał nie byłoby takiej presji teraz, zwłaszcza że on przecież oficjalnie ogłosił że zrobi to w 2019 roku. I po co? Pewnie dla wyświetleń... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to nie było tych zareczyn w 2019? ale jaja. Nieźle kłamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to nie było tych zareczyn w 2019? ale jaja. Nieźle kłamią, że dziecko takie zaplanowane. G.own.o prawda wychodzi na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczka
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Otóż to. Myślę, że skoro decyzja o zajściu w ciąże była przemyślana i oboje tego chcieli to najlepszy (ostatni!) moment na zaręczyny był zanim zaczęli się już tak poważnie starać. Skoro Muka stwierdził, ze chce zostać ojcem mógł od razu poprosić ją o rękę, pokazać że chce założyć rodzinę. Oczywiście, ślub nie jest niezbędny do zycia ale dla wandzi akurat jest ważny i ona chce ten papier mieć a Muka doskonale o tym wie. Dlatego żenujące są jej tłumaczenia gdy pisze, ze  Muka to mógłby już dawno dac jej pierścionek tyle, ze ona nie chciała. Przecież widać, ze to Muka nie chce się zaręczać. Mimo jej ciąży. To dopiero żenada. A ona stoi z tym brzuchem i nagle twierdzi że jej nie zależy 😉 Serio? Ktoś w to wierzy?

A może właśnie jest odwrotnie? Może już do niej dotarło, że ślub z osobą pochodzącą z mniej zamożnej rodziny może wcale nie okazać się dobrą decyzją. Szczególnie w przypadku rozstania i rozwodu. Jej się może to nie opłacać. Nie wiemy przecież, jak szczera i głęboka jest ich miłość. Może Andzia wcale nie wierzy w dozgonność miłości Luki. Może sama nie jest przekonana, że Luka jest osobą, z którą ona chce się zestarzeć i chce dzielić kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość romantyczka napisał:

A może właśnie jest odwrotnie? Może już do niej dotarło, że ślub z osobą pochodzącą z mniej zamożnej rodziny może wcale nie okazać się dobrą decyzją. Szczególnie w przypadku rozstania i rozwodu. Jej się może to nie opłacać. Nie wiemy przecież, jak szczera i głęboka jest ich miłość. Może Andzia wcale nie wierzy w dozgonność miłości Luki. Może sama nie jest przekonana, że Luka jest osobą, z którą ona chce się zestarzeć i chce dzielić kasą.

Ona raczej nie myśli w tych kategoriach. Mam wrażenie, że ona chciałaby mieć pierścionek by nie odstawać od innych "koleżanek" z ig. Przecież jak dostała tulipany za 20 zł to wkurzyła sie bo inne dziewczyny wstawiały zdjęcia miliona róż za miliony monet i pruła się co ona ma wstawić skoro takie lipne tanie kwiaty dostała? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

to nie było tych zareczyn w 2019? ale jaja. Nieźle kłamią, że dziecko takie zaplanowane. G.own.o prawda wychodzi na to

Nie no dziecko zaplanowali, kwas brali znacznie wcześniej, Wandzia też sporo schudła by teraz bebzol na fotach znośnie wyglądał itp. Wandzia wie, że bez dziecka pierścionka nigdy by się nie doczekała a tak Muka ma większą presje a i nie odejdzie już od niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie no dziecko zaplanowali, kwas brali znacznie wcześniej, Wandzia też sporo schudła by teraz bebzol na fotach znośnie wyglądał itp. Wandzia wie, że bez dziecka pierścionka nigdy by się nie doczekała a tak Muka ma większą presje a i nie odejdzie już od niej. 

Nie wiem, czy schudła, by brzuch dobrze wyglądał, bo on dalej wygląda jak piwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem, czy schudła, by brzuch dobrze wyglądał, bo on dalej wygląda jak piwny.

Gdyby nie schudła wcale nie byłoby go widać 😉 Widać na twarzy, że szczuplejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vghbc

Ja myślę,  że on się cgcial oświadczyć, schować pierścionek w tym kalendarzu adwentowym który sam zrobił, ale widzowie spalili mu ten pomysł bo od razu powiedzieli że w 24 będzie pierścionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dziewczyny a co z tą jej firmą? Mama za nią pracuje czy jest słabe zainteresowanie? Zawsze mi się wydawało, że jak ktoś startuje ze sklepem to (zwłaszcza) w pierwszych miesiącach zawsze jest więcej pracy. 

Choć znając ją, to pewnie jej wkład to podpis tam gdzie mama kazała a reszta jej nie obchodzi. Mimo to, pewnie jak ktoś ją zapyta co robi poza yt to mówi że "pracuje" na własną markę.. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Vghbc napisał:

Ja myślę,  że on się cgcial oświadczyć, schować pierścionek w tym kalendarzu adwentowym który sam zrobił, ale widzowie spalili mu ten pomysł bo od razu powiedzieli że w 24 będzie pierścionek

Może i tak. Poza tym Wandzi nie bardzo się jego pomysł spodobał. Teraz to jeśli się oświadczy to i tak będzie, ze to pod presją widzów 😉 Niezłe jaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dajcie spokój już z tymi zaręczynami. Nie oświadczył się i tyle. Czy chce czy nie chce to wie tylko on. Ile można dywagowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Najsmieszniejsze ze jesli wzieliby slub a potem sie rozwiedli to Andziaks jako ta bogatsza jeszcze by Muce musiala alimenty wyplacac jakby wykazal nagle pogorszenie sytuacji materialnej xd Wiec ten slub tym bardziej Luce powinien byc na reke bo bedzie mial zabezpieczenie finansowe i wspolnosc majatkowa, ja tam mu sie dziwie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dajcie spokój już z tymi zaręczynami. Nie oświadczył się i tyle. Czy chce czy nie chce to wie tylko on. Ile można dywagowac...

Daj się pośmiać z desperatki 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
52 minuty temu, Gość gosc napisał:

Najsmieszniejsze ze jesli wzieliby slub a potem sie rozwiedli to Andziaks jako ta bogatsza jeszcze by Muce musiala alimenty wyplacac jakby wykazal nagle pogorszenie sytuacji materialnej xd Wiec ten slub tym bardziej Luce powinien byc na reke bo bedzie mial zabezpieczenie finansowe i wspolnosc majatkowa, ja tam mu sie dziwie xd

Oj nie. Póki Aga żyje to zadba o tą kwestię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś wątek który żyje? Czy wszyscy odfrunęli BIZNES klasa? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×