Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ;-)

Pytanie do kobiet pracujących z lekarzami

Polecane posty

Gość ;-)

 

            Czy rzeczywiście lekarze to chamy, zarozumialce i patologiczni podrywacze? Co o nich sądzicie jako koleżanki z pracy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość 😉 napisał:

 

            Czy rzeczywiście lekarze to chamy, zarozumialce i patologiczni podrywacze? Co o nich sądzicie jako koleżanki z pracy? 

Ja akurat nie pracuję z nimi, ale jestem wieloletnią pacjentką (jednego lekarza) i na dzień dzisiejszy mogłabym tak w sumie o nim powiedzieć, że był i jest w stosunku do mojej osoby bardzo chamski, nie wiem, może sobie sama na to zapracowałam. W ostatnim czasie, nie pokazał się z tej lepszej strony a bardzo bym chciała aby tak właśnie było, bo wolałabym go pamiętać właśnie tak pamiętać. W dawniejszych latach bardzo go sobie ceniłam i jako lekarza i człowieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość 😉 napisał:

 

            Czy rzeczywiście lekarze to chamy, zarozumialce i patologiczni podrywacze? Co o nich sądzicie jako koleżanki z pracy? 

Ja akurat nie pracuję z nimi, ale jestem wieloletnią pacjentką (jednego lekarza) i na dzień dzisiejszy mogłabym tak w sumie o nim powiedzieć, że był i jest w stosunku do mojej osoby bardzo chamski, nie wiem, może sobie sama na to zapracowałam. W ostatnim czasie, nie pokazał się z tej lepszej strony a bardzo bym chciała aby tak właśnie było, bo wolałabym go pamiętać właśnie tak pamiętać. W dawniejszych latach bardzo go sobie ceniłam i jako lekarza i człowieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka

Ja to mogę powiedzieć o pielęgniarkach. Sąsiadka postanowiła takową zostać. Z miłej i sympatycznej dziewczyny zamieniła się w nadętą, wymalowaną pindę. Dopiero 2gi rok licencjatu. Męża ma a wozi się z facetami z lekarskiego.

Czy lekarze są chamscy, podrywający itp.? Karierowicze tak. Wtedy możesz być Miss Universe ale jak nie masz $ to raczej się Twoją chorobą i osobą nie zainteresuje.

Podrywacze też są, trafiałam ale mam więcej męskiego pierwiastka i nie zaczepiają.

Lekarki to w 99% wredne zołzy. Bo zazdrosne to o wygląd to o to, że jest się atrakcyjną dla ich kolegów po fachu. Aktualnie mam lekarzy spokojnych, zainteresowanych pracą, hobby i rodziną a nie podrywających buców. Dzięki Bogu.

A skąd taki temat? Szukasz sobie faceta w tym światku? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana

O! Jestem zołzą, miło mi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wet

Mam kilku lekarzy znajomych. Czy podrywają? Nie wiem, rozwodza się na potęgę z zonami z lat studenckich, często lekarkami (tak mam na bieżąco) Czasami wiążą się ze swoimi studentkami jak mają zajęcia w w szpitalu. Różnie, jak to faceci. W normie raczej. Fakt są bardziej podrywani od innych zawodów i romanse w pracy to też częsta sprawa. Mocno odreagowuja stres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;-)
25 minut temu, Gość lilka napisał:

A skąd taki temat? Szukasz sobie faceta w tym światku? 😉

Podrywa mnie lekarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;-)
17 minut temu, Gość Zakochana napisał:

O! Jestem zołzą, miło mi 🙂

I jaką masz opinię o kolegach po fachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

żenią się z lekarkami lub wziętymi prawniczkami lub kimś innym ale musi to być z kimś kto ma pozycję ( prezes banku itd.) a bzykają piguły na dyżurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
8 minut temu, Gość gość napisał:

a bzykają piguły na dyżurach.

     To są mocno nieaktualne informacje. Tak było 10 - 15 lat temu. 

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo

hoojowy fach, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;-)
Przed chwilą, Gość bingo napisał:

hoojowy fach, nie polecam

Też tak uważam, ale ja tu nie w sprawie kariery zawodowej 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukunamuniu

A ja znam lekarza co się zakochał w sprzątaczce po podstawówce i w imię miłości przepisał jej cały majątek . Do tego ona jest starsza od niego o osiem lat i brzydka jak noc listopadowa. To wszystko miało miejsce w moim ulubionym serialu meksykańskim " w imię miłości jak że snu Diega i Lusmarii" 😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;-)
2 minuty temu, Gość Kukunamuniu napisał:

A ja znam lekarza co się zakochał w sprzątaczce po podstawówce i w imię miłości przepisał jej cały majątek . Do tego ona jest starsza od niego o osiem lat i brzydka jak noc listopadowa. To wszystko miało miejsce w moim ulubionym serialu meksykańskim " w imię miłości jak że snu Diega i Lusmarii" 😁😂

😄 😄 😄 . Ale ja nie o to pytam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowany
45 minut temu, Gość Wet napisał:

Mam kilku lekarzy znajomych. Czy podrywają? Nie wiem, rozwodza się na potęgę z zonami z lat studenckich, często lekarkami (tak mam na bieżąco) Czasami wiążą się ze swoimi studentkami jak mają zajęcia w w szpitalu. Różnie, jak to faceci. W normie raczej. Fakt są bardziej podrywani od innych zawodów i romanse w pracy to też częsta sprawa. Mocno odreagowuja stres. 

Z tym ostatnim się zgodzę. Dużo piją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość zorientowany napisał:

Z tym ostatnim się zgodzę. Dużo piją.

Ten, którego ja znałam nie widać aby był pijakiem. Czy romansują? Tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana
1 godzinę temu, Gość 😉 napisał:

I jaką masz opinię o kolegach po fachu?

Są różni. Myślę że to zależy od człowieka niż od zawodu. A że lekarze są bardziej popularni w społeczeństwie to bardziej rozgłośniany jest romans lekarza niż np. spawacza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Bardzo zdradzają bo okazji masa. I to nie jest stara sprawa, że z pigulami już nie. Dalej. Mam kolegę, który jednocześnie miał romans z pielęgniarka, znaczy on i jego kolega lekarz 🙂 nie żartuję, kto miał dyżur te ja brał w duzurce. Ładna, 20 lat młodsza od nich. Oni oczywiście oboje żony i dorosłe dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;-)
10 godzin temu, Gość Prawda napisał:

Bardzo zdradzają bo okazji masa. I to nie jest stara sprawa, że z pigulami już nie. Dalej. Mam kolegę, który jednocześnie miał romans z pielęgniarka, znaczy on i jego kolega lekarz 🙂 nie żartuję, kto miał dyżur te ja brał w duzurce. Ładna, 20 lat młodsza od nich. Oni oczywiście oboje żony i dorosłe dzieci. 

Jakoś nie wierzę.... Dlaczego by ta pielęgniarka miała się na to godzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;-)
13 godzin temu, Gość zorientowany napisał:

Z tym ostatnim się zgodzę. Dużo piją.

Tylko z tym ostatnim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość 😉 napisał:

Jakoś nie wierzę.... Dlaczego by ta pielęgniarka miała się na to godzić? 

bo była głupia? 😄 😄 😄 żadna mądra nie zgodzi się na bycie szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A tak w ogole autorko to ty nigdy nie byłaś niczyja pacjentka ze pytasz jacy sa lekarze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;-)
13 minut temu, Gość gosc napisał:

bo była głupia? 😄 😄 😄 żadna mądra nie zgodzi się na bycie szmatą

Po prostu nie wierzę w tę historię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;-)
13 minut temu, Gość gosc napisał:

bo była głupia? 😄 😄 😄 żadna mądra nie zgodzi się na bycie szmatą

Po prostu nie wierzę w tę historię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;-)
14 minut temu, Gość gość napisał:

A tak w ogole autorko to ty nigdy nie byłaś niczyja pacjentka ze pytasz jacy sa lekarze ?

 

A o to ma do rzeczy? Nie znam prywatnie lekarzy, których jestem pacjentką. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość 😉 napisał:

 

A o to ma do rzeczy? Nie znam prywatnie lekarzy, których jestem pacjentką. 

 

No to tym bardziej nie dowiesz się z forum jaki prywatnie jest lekarz, który cię „podrywa”. Umów się z nim i wtedy zobaczysz. A tak w ogóle to każdy facet zdradza, zawód nie ma tu nic do rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Moja mama od 35 lat pracuje w szpitalu i z tego co opowiadała, to jest i byl jeden wielki burdel:) Oczywiście nie każdy lekarz w tym uczestniczy, ale większość jednak tak. Atmosfera niestety sprzyja, permanentny stres plus długie nocne dyżury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja pracuję z lekarzami. To grupa zawodowa jak każda inna. Są głupi i mądrzy, rodzinni i flirciarze, nadęci i przystępni, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu
1 godzinę temu, Gość Aaa napisał:

Moja mama od 35 lat pracuje w szpitalu i z tego co opowiadała, to jest i byl jeden wielki burdel:) Oczywiście nie każdy lekarz w tym uczestniczy, ale większość jednak tak. Atmosfera niestety sprzyja, permanentny stres plus długie nocne dyżury. 

Zgadza się i jak ktoś myśli, że da się człowieka jakoś wykadtrowac z potrzeb to jest naiwny. Seks jest i to w samym szpitalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati

Pracuje w kancelarii adwokackiej. Co drugi nasz rozwód to lekarz. Najczęściej jak się dorobi, zaraz po 40 to rozwód dla młodszej. Bzdura jest, że z pielęgniarka. Tutaj to aż dziw bierze, bo dla bardzo różnych dziewczyn z różnych środowisk. Najczęściej przez lata ciężkiej pracy i dyżurów, żona jest już formalnie i zero pozycia i bliskości to się rozpada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×