Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale tragedia

Dlaczego kiedy ludziom nie wychodzi w zyciu to facet zostaje alkoholikiem a kobieta k0rwą?

Polecane posty

Gość ale tragedia

Zawsze wszystko sprowadza do tego..

ale nawet na tym najgorszym szczeblu to i tak kobieta jest w o niebo lepszej sytuacji, bo ja dałbym wszystko aby zamiast być alkoholikiem  to zebym dostawal kase, nawet od brzydkich kobiet- za to zeby je r0chac, ale nam facetom zostaje tylko alkohol i samotnosc, ktory nas wyniszcza na maxa, psychicznie jestesmy wrakiem a do tego siada nam wątroba, serce, nerki

kobiety daja d0py i ok, maja chociaz z tego kase i jak sie zabezpieczaja a zawsze k0rwy biora w prezr.watywie to i zdrwoe, zazdroszcze kobietom nawet tym najgorszym bo  lepiej byc ku.wra i miec seks codziennie po 100x do tego kase z tego niz alkoholikiem, zyjac samotnie i umierjaac z bolach fizycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulep

kobiety są same z wyboru a faceci z przymusu, taka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaw

bo kobiety w zyciu maja zawsze lepiej, pamietaj.. urodzily sie z asem w rękawie,  pjerdolone kórwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość ale tragedia napisał:

Zawsze wszystko sprowadza do tego..

ale nawet na tym najgorszym szczeblu to i tak kobieta jest w o niebo lepszej sytuacji, bo ja dałbym wszystko aby zamiast być alkoholikiem  to zebym dostawal kase, nawet od brzydkich kobiet- za to zeby je r0chac, ale nam facetom zostaje tylko alkohol i samotnosc, ktory nas wyniszcza na maxa, psychicznie jestesmy wrakiem a do tego siada nam wątroba, serce, nerki

kobiety daja d0py i ok, maja chociaz z tego kase i jak sie zabezpieczaja a zawsze k0rwy biora w prezr.watywie to i zdrwoe, zazdroszcze kobietom nawet tym najgorszym bo  lepiej byc ku.wra i miec seks codziennie po 100x do tego kase z tego niz alkoholikiem, zyjac samotnie i umierjaac z bolach fizycznych

Nie przenos zasad ze swojej rodziny na inne. Nie groz, bo wróci do ciebie cieroienie niespodziewanie i z nieoczekiwanej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tragedia
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie przenos zasad ze swojej rodziny na inne. Nie groz, bo wróci do ciebie cieroienie niespodziewanie i z nieoczekiwanej strony.

p.e.rdol sie cwelu, jestem alkoholikiem od lat bo mnie zadna nie chciala za czasow kiedy bylem normalny i dobry

wolalbym byc jak kobieta ... niz alkohlikiem ktory umiera bo siada mu serce i watroba, wiec wypieeerdalaj smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba w twojej niedorobionej rodzinie arystopedale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukykyuk
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chyba w twojej niedorobionej rodzinie arystopedale. 

spi.erdalaj arystocwelu, po chooj tu piszesz? jeb ac cie arysto ...iie, gosc nawet sam do siebie pisze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chyba w twojej niedorobionej rodzinie arystopedale. 

przeciez to jest k u rwa dragon, smiec z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

arystocvveles ZDYCHAL wreszcie, tępa, pijacka ku)wo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość ale tragedia napisał:

p.e.rdol sie cwelu, jestem alkoholikiem od lat bo mnie zadna nie chciala za czasow kiedy bylem normalny i dobry

wolalbym byc jak kobieta ... niz alkohlikiem ktory umiera bo siada mu serce i watroba, wiec wypieeerdalaj smieciu

Goń się przygłupie i przyjmij do wiadomości to co napisane w poscie, na który odpowiadasz.  Z tego co pamiętam,  to nerki wysiadały ci przy Ance już, jak z bólu nie mogłeś wyjść z toalety a jej nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfbce
10 minut temu, Gość gosc napisał:

arystocvveles ZDYCHAL wreszcie, tępa, pijacka ku)wo 

to jest dragon ku.rwa , ten sam smiec, je beac dragon cwela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Ja byłem dzisiaj pierwszy raz u divy w wieku 28 lat i mi nie stanął 😞  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość ale tragedia napisał:

Dlaczego kiedy ludziom nie wychodzi w zyciu to facet zostaje alkoholikiem a kobieta k0rwą?

Ponieważ nieumiejętność radzenia sobie z problemami, stresem i negatywnymi emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korba
1 minutę temu, Nenesh napisał:

Ponieważ nieumiejętność radzenia sobie z problemami, stresem i negatywnymi emocjami.

naucz sie pisac to raz

a dwa, dlaczego nawet w najgorszym stadium zycia kobieta ma o milion razy lepiej? chyba kazdy wolalby miec seks za kase (nawet z brzydalami) niz byc alkoholikiem w samotnosci, ktory zaraz umrze bo narzady siadają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość korba napisał:

naucz sie pisac to raz [...]

Naucz się odbierać przekaz. To raz. A dwa, Twoje subiektywne poglądy są wyjątkowo przykre, nie mam zamiaru dyskutować na temat możliwości dokonywania wyboru pomiędzy 'dżumą, a cholerą'. Wskazałam faktyczne źródło problemu i rozwiązanie go jest kluczowe, by uniknąć patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korba
Przed chwilą, Nenesh napisał:

Naucz się odbierać przekaz. To raz. A dwa, Twoje subiektywne poglądy są wyjątkowo przykre, nie mam zamiaru dyskutować na temat możliwości dokonywania wyboru pomiędzy 'dżumą, a cholerą'. Wskazałam faktyczne źródło problemu i rozwiązanie go jest kluczowe, by uniknąć patologii.

dzuma a cholera?  no sory ale kazdy zdrowo myslacy czlowiek wolalby sie pie.rpzyc codziennie i miec z tego kase niz zyc samotnie i pic alkohol by po roku umrzec z wycienczenia, wiec przestan pie.rdolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
7 minut temu, Gość korba napisał:

naucz sie pisac to raz

a dwa, dlaczego nawet w najgorszym stadium zycia kobieta ma o milion razy lepiej? chyba kazdy wolalby miec seks za kase (nawet z brzydalami) niz byc alkoholikiem w samotnosci, ktory zaraz umrze bo narzady siadają..

a hiv tez chcesz miec w pakiecie? Co ci po kasie jak od hiv można umrzeć? No chyba że marzysz przekazywać cały hajs dzieciom. To raz. A 2. Żadne zabezpieczenia nie daja gwarancji że nie zaciażą. Chciałbys rodzić wtedy dziecko i wychowywać bez ojca czy moze zeskrobać? Hm?Tępaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
7 minut temu, Gość korba napisał:

naucz sie pisac to raz

a dwa, dlaczego nawet w najgorszym stadium zycia kobieta ma o milion razy lepiej? chyba kazdy wolalby miec seks za kase (nawet z brzydalami) niz byc alkoholikiem w samotnosci, ktory zaraz umrze bo narzady siadają..

a hiv tez chcesz miec w pakiecie? Co ci po kasie jak od hiv można umrzeć? No chyba że marzysz przekazywać cały hajs dzieciom. To raz. A 2. Żadne zabezpieczenia nie daja gwarancji że nie zaciażą. Chciałbys rodzić wtedy dziecko i wychowywać bez ojca czy moze zeskrobać? Hm?Tępaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korba
1 minutę temu, Gość gość gość napisał:

a hiv tez chcesz miec w pakiecie? Co ci po kasie jak od hiv można umrzeć? No chyba że marzysz przekazywać cały hajs dzieciom. To raz. A 2. Żadne zabezpieczenia nie daja gwarancji że nie zaciażą. Chciałbys rodzić wtedy dziecko i wychowywać bez ojca czy moze zeskrobać? Hm?Tępaku

nastepna tępa szm.ata

ku.rwa to r0chasz sie w gumce i spust nie zachodzi w pisssdzie tylko na zewnatrz i nie ma mowy o ciazy ani hivie ty ku.rwa ...o

mam znajoma, ktora jest ku.rwa juz 20 lat i jakos nigdy jej nic nie bylo, a to jest lepsze zycie niz byc alkoholikiem, ktory zyje samotnie, pije samotnie i po roku nadaje sie do kremacji , kobiety ZAWSZe maja lepiej,nawet na najnizszym szczeblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Przed chwilą, Gość korba napisał:

nastepna tępa szm.ata

ku.rwa to r0chasz sie w gumce i spust nie zachodzi w pisssdzie tylko na zewnatrz i nie ma mowy o ciazy ani hivie ty ku.rwa ...o

mam znajoma, ktora jest ku.rwa juz 20 lat i jakos nigdy jej nic nie bylo, a to jest lepsze zycie niz byc alkoholikiem, ktory zyje samotnie, pije samotnie i po roku nadaje sie do kremacji , kobiety ZAWSZe maja lepiej,nawet na najnizszym szczeblu

gumka może peknąć. Nastepny tępy ch/uj i desperat w jednym myśląc że jak ma kiełbachę między nogami i 2 jajka wygladajce jak jajecznica to wszystko wie o kobietach. Gumka pęka. Nie zrozumiesz prostaku czy to za trudne dla ciebie? A co robisz żeby nie pić hm? Starasz się o kobietę? Zamiast siedziec pierdziec i pić ile wlezie i marudzić? Ku..rwa ogarnijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Nie przejmuj się, wszystko jest na dobrej drodze. Zdrowie Ci już siadło więc za chwilę zdechniesz i skończą się twoje bóle egzystencjalne. Może to nastąpi szybciej niż myślić. Gdzieś czytałam że jakaś alkoholiczka tak się naj.eba.ła że zadławiła się własnymi rzyg.ami i zmarła. To musi być dla Ciebie dołujące, ta myśl że jesteś nieudacznikiem i przegrywem życiowym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Nie przejmuj się, wszystko jest na dobrej drodze. Zdrowie Ci już siadło więc za chwilę zdechniesz i skończą się twoje bóle egzystencjalne. Może to nastąpi szybciej niż myślić. Gdzieś czytałam że jakaś alkoholiczka tak się naj.eba.ła że zadławiła się własnymi rzyg.ami i zmarła. To musi być dla Ciebie dołujące, ta myśl że jesteś nieudacznikiem i przegrywem życiowym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Nie przejmuj się, wszystko jest na dobrej drodze. Zdrowie Ci już siadło więc za chwilę zdech.niesz i skończą się twoje bóle egzystencjalne. Może to nastąpi szybciej niż myślić. Gdzieś czytałam że jakaś alkoholiczka tak się naj.eba.ła że zadławiła się własnymi rzyg.ami i zmarła. To musi być dla Ciebie dołujące, ta myśl że jesteś nieudacznikiem i przegrywem życiowym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość korba napisał:

nastepna tępa szm.ata

ku.rwa to r0chasz sie w gumce i spust nie zachodzi w pisssdzie tylko na zewnatrz i nie ma mowy o ciazy ani hivie ty ku.rwa ...o

mam znajoma, ktora jest ku.rwa juz 20 lat i jakos nigdy jej nic nie bylo, a to jest lepsze zycie niz byc alkoholikiem, ktory zyje samotnie, pije samotnie i po roku nadaje sie do kremacji , kobiety ZAWSZe maja lepiej,nawet na najnizszym szczeblu

Ogłoś się jako Pan do towarzystwa, może wyrobisz renomę i kiedyś będziesz żył z tego. Widziałam ogłoszenia mężczyzn, jak nie masz małego pindola, nie wybrzydzasz  i to lubisz to skorzystasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Nie przejmuj się, wszystko jest na dobrej drodze. Zdrowie Ci już siadło więc za chwilę zdech.niesz i skończą się twoje bóle egzystencjalne. Może to nastąpi szybciej niż myślić. Gdzieś czytałam że jakaś alkoholiczka tak się naj.eba.ła że zadławiła się własnymi rzyg.ami i zmarła. To musi być dla Ciebie dołujące, ta myśl że jesteś nieudacznikiem i przegrywem życiowym. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość korba napisał:

nastepna tępa szm.ata

ku.rwa to r0chasz sie w gumce i spust nie zachodzi w pisssdzie tylko na zewnatrz i nie ma mowy o ciazy ani hivie ty ku.rwa ...o

mam znajoma, ktora jest ku.rwa juz 20 lat i jakos nigdy jej nic nie bylo, a to jest lepsze zycie niz byc alkoholikiem, ktory zyje samotnie, pije samotnie i po roku nadaje sie do kremacji , kobiety ZAWSZe maja lepiej,nawet na najnizszym szczeblu

Ogłoś się jako Pan do towarzystwa, może wyrobisz renomę i kiedyś będziesz żył z tego. Widziałam ogłoszenia mężczyzn, jak nie masz małego pindola, nie wybrzydzasz  i to lubisz to skorzystasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość korba napisał:

nastepna tępa szm.ata

ku.rwa to r0chasz sie w gumce i spust nie zachodzi w pisssdzie tylko na zewnatrz i nie ma mowy o ciazy ani hivie ty ku.rwa ...o

mam znajoma, ktora jest ku.rwa juz 20 lat i jakos nigdy jej nic nie bylo, a to jest lepsze zycie niz byc alkoholikiem, ktory zyje samotnie, pije samotnie i po roku nadaje sie do kremacji , kobiety ZAWSZe maja lepiej,nawet na najnizszym szczeblu

Ogłoś się jako Pan do towarzystwa, może wyrobisz renomę i kiedyś będziesz żył z tego. Widziałam ogłoszenia mężczyzn, jak nie masz małego pindola, nie wybrzydzasz  i to lubisz to skorzystasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
4 minuty temu, Gość gość gość napisał:

gumka może peknąć. Nastepny tępy ch/uj i desperat w jednym myśląc że jak ma kiełbachę między nogami i 2 jajka wygladajce jak jajecznica to wszystko wie o kobietach. Gumka pęka. Nie zrozumiesz prostaku czy to za trudne dla ciebie? A co robisz żeby nie pić hm? Starasz się o kobietę? Zamiast siedziec pierdziec i pić ile wlezie i marudzić? Ku..rwa ogarnijcie się.

a tak btw mam znajomych i oni NIGDY nie byli sami. Nawet jak ktorys teraz nie ma kobiety to mial ja kiedys. A mam znajome ktore sa od zawsze same. I co? Co powiesz na to? To ze Ty masz zle nie znaczy ze kazdy tak ma. Poza tym jesli mowisz o zaletach wspomnij o wadach.

- bolesny okres - ja co miesiac przez 7 dni  sie mecze,wstaje co godzine w nocy,w dzien mam dyskomfort,przez pierwsze 3 dni miesiaczki placze i skrecam sie,tak mnie boli

- porod,zaden ale to zaden facet nie pozna smaku i bolu porodu. Jak ktos dostal kopa w jaja to pomyslcie o bolu,takim mega wzmocnionym,ze chce sie umrzec w tej chwili,a trzeba przec

- wychowanie dziecka - wbrew pozorom wcale nie jest proste. Dziecko placze a glownke na kobietach spada opiekowanie sie i zapewnienie bezpieczenstwa i zdrowia

- bolesny 1 raz 

- bycie ocenianym po wygladzie,no bo kobieta ma wyglądać

- traktowanie przedmiotowo

Więc kobiety nie mają kolorowo. Każda płeć ma swoje plusy i MINUSY. Niestety.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izz
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ogłoś się jako Pan do towarzystwa, może wyrobisz renomę i kiedyś będziesz żył z tego. Widziałam ogłoszenia mężczyzn, jak nie masz małego pindola, nie wybrzydzasz  i to lubisz to skorzystasz. 

A kto by chciał zapłacić za śmierdzącego, schorowanego alkoholika? Nie skorzystałabym nawet jakby mi jeszcze sam dodatkowo dopłacił haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Tp już jest stadium wymagające fachowej pomocy. Ale nikt Ci nie pomoże jeśli sam tego nie zechcesz. Życzę Ci, żebyś doszedł do tego momentu w życiu, żebyś zechciał sie leczyc. 

P. S. Ja nie miałam możliwości ułożenia sobie życia a nie jestem ani ... ani pijaczka. Kwestia psychiki, nad którą można pracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×