Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia s

Wszyscy wkolo chleja wodę

Polecane posty

Gość Sylwia s

Wszyscy sasiedzi , sąsiedzi mojej rodziny ,rodzina meza ,zwlaszcza ta zza sciany oraz tesciowa a nawet moja doszywana ciotka Jola z Wapienicy wstyd !ludzie wstd.U mnie w domu rodzinnym nigdy kropli alko nie było bo rodzice nie tolerują ja tak samo.!Nie wstyd wam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
2 minuty temu, Gość Sylwia s napisał:

Wszyscy sasiedzi , sąsiedzi mojej rodziny ,rodzina meza ,zwlaszcza ta zza sciany oraz tesciowa a nawet moja doszywana ciotka Jola z Wapienicy wstyd !ludzie wstd.U mnie w domu rodzinnym nigdy kropli alko nie było bo rodzice nie tolerują ja tak samo.!Nie wstyd wam??

Wychodzą z założenia że: Alkohol to twój wróg, lej go w mordę. Tak ci powiem na ucho 😉  Po drinku /nie po pijaku!/ lepiej "robota" idzie 😉  Zgadzasz się ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zerżnęłabym Szaaaàrika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Zerżnęłabym Szaaaàrika

 Co brałaś? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
1 minutę temu, Gość Kusiciel napisał:

Wychodzą z założenia że: Alkohol to twój wróg, lej go w mordę. Tak ci powiem na ucho 😉  Po drinku /nie po pijaku!/ lepiej "robota" idzie 😉  Zgadzasz się ze mną?

Jestem wrogem numer 1 lkoholu !!zejdz mi z drogi pijaku ..ktos powinien wyrzucic cie z pracy!Niemawidze alkoholokow !dosyc sie na ogladLam na krzywde moich rowiesnikow kiedy przychodzili do nas po. chleb bo ich ojcowie wszystko co w lesie jako robotnicy u ojca zarobili to przechlali.3 rodziny takie pamietam a nawet 4 te dzieci z głodu mdlały w szkole .Moge wymienic nazwiska .Jeden sie powiesił drugi zachlał sie na smierć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

A ja patrzylam jak moi koledzy i kolezanki chodza glodni ..nie raz im tata z mama chleb woleli dac niz im ojcom pieniadze w ramach zaliczki.Zebrajace dzieci to straszny widok.Maz mojej siostry z takiej samej rodziny pochodzi u ojca w lesie jako dzieciak pracował bo nie mieli co.jesc przez ojca swojego  patola ! MOJ TATO NIE PIJE I NIGDY NIE PIŁ NAWET PIWA.Janienawidze ...ych alkoholikow.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gostek napisał:

 Co brałaś? 😄

hiszpańską muchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
1 minutę temu, Gość Sylwia s napisał:

Jestem wrogem numer 1 lkoholu !!zejdz mi z drogi pijaku ..ktos powinien wyrzucic cie z pracy!Niemawidze alkoholokow !dosyc sie na ogladLam na krzywde moich rowiesnikow kiedy przychodzili do nas po. chleb bo ich ojcowie wszystko co w lesie jako robotnicy u ojca zarobili to przechlali.3 rodziny takie pamietam a nawet 4 te dzieci z głodu mdlały w szkole .Moge wymienic nazwiska .Jeden sie powiesił drugi zachlał sie na smierć!

 Nie pijesz? Zgoda. To napisz czym się nacpałaś bo pieprzysz jak walnięta. Skoro uważasz ze jak ktoś okazyjnie z kulturą wypije drinka to jest alkoholikiem, to coś z twoim deklem nie tak. Jeszcze jedno, z patologii łatwo się nie wyrwiesz, z takim rozumowaniem ten smród długo będzie się ciągnął za tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
14 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

Wychodzą z założenia że: Alkohol to twój wróg, lej go w mordę. Tak ci powiem na ucho 😉  Po drinku /nie po pijaku!/ lepiej "robota" idzie 😉  Zgadzasz się ze mną?

Mowisz o sobie ?ja nie musze pic zadnego syfu! ażeby mi praca szła.Gardze takimi jak wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek
2 minuty temu, Gość gość napisał:

hiszpańską muchę

 Kłamiesz, po hiszpańskiej muszce (oryginał kupiony w Niemczech) od sąsiadki za którą się brałem dostałem w japę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
6 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 Nie pijesz? Zgoda. To napisz czym się nacpałaś bo pieprzysz jak walnięta. Skoro uważasz ze jak ktoś okazyjnie z kulturą wypije drinka to jest alkoholikiem, to coś z twoim deklem nie tak. Jeszcze jedno, z patologii łatwo się nie wyrwiesz, z takim rozumowaniem ten smród długo będzie się ciągnął za tobą.

Moja tesciowa ani sasiedzi nie pija okazyjnie oni wala w kocioł dzien w dzień,!u nich to norma piwo i wóda wazniejsze od jedzenia nawet w przypadku tesciowej i reszty rodziny meza.Ja cpałam??jak śmiesz !! tak mnie obrażać! Z patologi??ja z patologi??z jakiej patologi??moj ojcie nie pije matka tak samo ja tak samo! W moim domu i w domu rodzinnym nie uswiadczysz kropli alkoholu wiec licz sie ze słowami! Moj tato nawet wina ani piwa nie pije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

Gardze wami pijaki! I ćpuny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
5 minut temu, Gość Sylwia s napisał:

Mowisz o sobie ?ja nie musze pic zadnego syfu! ażeby mi praca szła.Gardze takimi jak wy!

 

 

 

Panienko napisałem "robota" nic ci to nie mówi? 😄  Do pracy się koszulę ściąga, do "roboty" majtki  😄😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Sylwia s napisał:

Mowisz o sobie ?ja nie musze pic zadnego syfu! ażeby mi praca szła.Gardze takimi jak wy!

Hahahahahaha oj stary, stary capie, tyle Woody co ty wypiłes, to tu nikt ci nie dorówna. Choć emeryturki masz mało, ale alimentów się pozbyles i na hakerstwie  dorabiasz,  stać cię! No i zdrowie ci pozwala na to, inni już dawno, na tamtym świecie, a ty dalej na posterunku. Dobrze, że te ku*wiszcza masz przy sobie, bo inaczej to niezbyt byłoby tobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka
5 minut temu, Gość Sylwia s napisał:

Moja tesciowa ani sasiedzi nie pija okazyjnie oni wala w kocioł dzien w dzień,!u nich to norma piwo i wóda wazniejsze od jedzenia nawet w przypadku tesciowej i reszty rodziny meza.Ja cpałam??jak śmiesz !! tak mnie obrażać! Z patologi??ja z patologi??z jakiej patologi??moj ojcie nie pije matka tak samo ja tak samo! W moim domu i w domu rodzinnym nie uswiadczysz kropli alkoholu wiec licz sie ze słowami! Moj tato nawet wina ani piwa nie pije!

 Ty chyba po szkole specjalnej jesteś, co ci napisał kusiciel w pierwszym poście? Dlaczego mu naubliżałaś? Z tobą faktycznie coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
1 minutę temu, Gość Zuzka napisał:

 Ty chyba po szkole specjalnej jesteś, co ci napisał kusiciel w pierwszym poście? Dlaczego mu naubliżałaś? Z tobą faktycznie coś nie tak.

Odezwła sie! Co mi napisał ??no co?Uderz w stół a nozyce sie odezwa prawda??po specjalnej to jest brat meza i siostra meza a ja studia kończę! NIE ZYCZE SOBIE!znasz mnie zeby sobie pozwalac na takie posty i udzielanie sie w moim temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
7 minut temu, Gość Zuzka napisał:

 Ty chyba po szkole specjalnej jesteś, co ci napisał kusiciel w pierwszym poście? Dlaczego mu naubliżałaś? Z tobą faktycznie coś nie tak.

Licz sie ze słowami! I naucz sie czytac,to moj temat i to ja decyduje czy mnie ktos obraził czy nie !Wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
13 minut temu, Gość Zuzka napisał:

 Ty chyba po szkole specjalnej jesteś, co ci napisał kusiciel w pierwszym poście? Dlaczego mu naubliżałaś? Z tobą faktycznie coś nie tak.

,,Nie tak" to jest z tym gnojem ktory rozwala mi życie od 1991 roku wraz ze swoim synem.nie bez przyczyny ktos zgłosił go do AA za co ten złamał żonie swojej ręke.Patologia i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna baba

Co z tego, ze pochodzisz z normalnej rodziny, skoro sama swoja zalozylas z jakims powalencem... Znamy Twoja historie az nadto ze szczegolami. Rodzice zamiast wyrwac Ciebie i dzieci z tego syfu to Ci powiedzieli, ze "widzialy galy co braly" i, ze nie toleruja rozwodow i pozwolili, zeby na ta patolgie dzieci patrzyly... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynik

Nieciekawa okolica. Ludzie....., jakieś slamsy na zadupiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynik

Współczuję w takiej okolicy mieszkać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×