Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem nic

Boję się że ona zostanie żoną ale nie moją

Polecane posty

Gość nie wiem nic

Chyba bym wpadł w rozpacz, obłęd i jakąś depresję. Pewnie przez długi czas nie wychodził bym z domu i nie mógł oddychać. Po prostu jestem taki wystraszony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Skąd ten strach? Źle się między wami układa? Czy kim ona jest w ogóle dla ciebie i ty dla niej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specyficznie
4 godziny temu, Gość nie wiem nic napisał:

Chyba bym wpadł w rozpacz, obłęd i jakąś depresję. Pewnie przez długi czas nie wychodził bym z domu i nie mógł oddychać. Po prostu jestem taki wystraszony. 

Mam dokładnie to samo wobec mezczyzny pewnego juz raz mi to zrobił myslałam że umre z rozpaczy .Drugi raz tego nie przeżyję.Chodzi o V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specyficznie
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Skąd ten strach? Źle się między wami układa? Czy kim ona jest w ogóle dla ciebie i ty dla niej? 

On jest dla mnie bardzo ważny ..bardzo! O ile nie najważniejszy pomijając dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież ty już miałeś 2 żony a ona nigdy nie wychodziła za mąż!!! Odwal sie od jej zycia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specyficznie
4 godziny temu, Gość nie wiem nic napisał:

Chyba bym wpadł w rozpacz, obłęd i jakąś depresję. Pewnie przez długi czas nie wychodził bym z domu i nie mógł oddychać. Po prostu jestem taki wystraszony. 

Czuję dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To normalne, że ludzie odchodzą i zakładaja nowe związki. Też sobie kogos poszukaj. Czego tu się bać? Jak cię taki dziwny strach łapie to idź do psychiatry. Sam zawsze wszystkich tam wysyłasz a do siebie nie chesz tego zastosować, mimo że to ty jesteś tu najbardziej yebnięty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specyficznie
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Przecież ty już miałeś 2 żony a ona nigdy nie wychodziła za mąż!!! Odwal sie od jej zycia!!!!!

Miał 2?? Ja wyszlam za maz raz z czego to nie byl normalny slub bo okupiony łzami i tragedia na raty brany.Ponownie wyszłabym jedynie za V za nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×