Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andzia26

Czy karmienie niemowlaka mlekiem modyfikowanym trzeba co 3 godz z zegarkiem?

Polecane posty

Gość Andzia26

Dziecko ma 4 tygodnie niestety karmieć piersią nie mogę bardzo szybko straciłam pokarm i muszę dawać dziecku mieszanke. Wypija 90ml ale czasami zostawia 30ml. Czy na butelce i mm daje się co 3 godz i jak wybije godź do podania mleka a dziecko jeszcze sobie śpi to wybudzić i nakarmić?  Ja daję jej mleko jak się obudzi sama i jest głodna i nie wiem jsk prawidłowo karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak prawidłowo przybiera na władzę to nie budź. Mój też na mm chowany, jak miał miesiąc przesypial już zgrubsza noc. Budził się o 4 i wtedy dawałam mleko. W dzień tak wychodziło, że zawsze co 3h dostawał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dawać butlę wtedy, kiedy dziecko sygnalizuje głód, a nie z zegarkiem w ręku. Na pewno nie budzić, bo i po co?

Córkę karmiłam piersią pół roku, ale już zaraz po powrocie ze szpitala spała 6 godzin w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ty sobie budzik nastawiasz, żeby wstawać jeść czy jesz, jak jesteś głodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgbtgb

W dzien na zadanie, w nocy nie budz jak dobrze przbiera na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W dzisiejszych czasach to ludzie z głodu by umarli gdyby nie mieli zegarków. Makabra. Nie, nie musisz karmić jej jak w zegarku. Ona da ci sygnały kiedy jest głodna. Zacznie brać rączki do buzi, rozglądać się jakby czegoś szukała, podobno ciągnięcie za uszka też sygnalizuje głód no i oczywiście płacz. 

Karmię piersią bądź co bądź i mówi się że powinno karmić się co 3 godziny. Moja córka raz je co dwie, raz co 4 a kilka razy zdarzyło jej się że dopiero po 6 godzinach chciała zjeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lpl

W nocy daj co 3 godziny takiemu maluszkowi , w dzień jak będzie głodne , jak nie dojada spróbuj mniejsza porcje , jedne dzieci jedzą więcej rzadziej a inne mniej częściej , każde dziecko jest inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×