Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak upokorzyłam kochankę męża w SPA

Polecane posty

Gość gość

Dowiedziałam się, że ta kobieta pracuje jako masażystka w naszym SPA. Ubrałam  moją ślubną suknię, którą pofarbowałam na czarny kolor, córkę ubrałam w jej komunijną szatkę. Wpadłyśmy do recepcji, pchnęłyśmy recepcjonistkę na ścianę, po czym wkroczyłyśmy do wielkiej sali gdzie odbywały się zabiegi. ONA stała własnie nad jakąś babą i robiła jej masaż czekoladowy. '' Ludzie'', zaczęłam krzyczec, ''Ludzie, ta kobieta- tu pokazałam ją ręką- rozbija moje małżeństwo, bruka mój najświętszy związek, odbiera ojca temu dziecku ( tu wzięłam córkę na ręce i podniosłam wysoko).Wszyscy zamarli w bezruchu i w przerażeniu spojrzeli na kochankę, a ona stała czerwona jak burak, wlewając czekoladę na klientkę. Córka podbiegła do niej, złapała ze nogi płacząc i błagając, by nie odbierała jej tatusia. ''No powiedz, wytłumacz temu biednemu dziecku, czemu rozbijasz naszą rodzinę, zabierasz dzieciom ojca. ''Dzieciom?''- spytała z głupim uśmiechem. ''Tak, dzieciom, jestem znowu w ciąży''- powiedziałąm, po czym rzuciłam jej w twarz moim testem ciążowym. Złapałam córkę , po czym zanurzyłam ją po czubek głowy w basenie z błotem, krzycząc, że jeśli nie zostawi w spokoju mojej rodziny, utopię ją w tym błocie a potem siebie. Wszystkie kobiety jakie były w SPA, klientki i masażystki, zaczęły płakać i krzyczeć z żalu, zdzierały szlafroki i ręczniki , zanurzały w błocie i chłostały nimi kochankę. Kobieta która miała masaż gorącymi kamieniami, zaczęła je z siebie ściągac i rzucac we wstrętne babsko. Babeczka której kochanica robiła masaż czekoladowy złapała za michę z czekoladą i zanurzyła jej w nim pysk. Nagle wpadła policja zawiadomiona przez recepcjonistkę i zobaczyła ten armageddon. Wykorzystałam zamieszanie, wyciągnęłam córkę z błota, po czym wybiegłyśmy ze SPA i uciekłysmy do domu. Kiedy opowiedziałam o wszystkim meżowi, powiedział ,że dobrze zrobiłam i że nas kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×