Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlip chlip

Jest mi niebywale przykro, że nie mam z kim się spotkać i zostałem totalnie sam na stare lata

Polecane posty

Gość chlip chlip

Jak wspominam swoje życie jeszcze sprzed 5 lat to było pełne energii, pasji, ludzi, radości.. 

miałem kolegów, miałem przede wszystkim kobiete, miałem regularny seks, miałem wyjazdy różne , co chwila z kimś się spotykałem, jak mogłem raz w miesiacu sam posiedziec to się cieszyłem jak małe dziecko... miałem pasje i zainteresowania

dzisiaj nie mam dosłownie z tego nic, kompletnie nic, a samemu spędzam każdy możliwy wieczór, dzień, weekend, swieta, urlop.., kazdy znajomy się wyprowadził bo poznał jakąś kobiete i się ustatkował, kobieta mnie zostawiła dla innego, od tego momentu już z żadną nawet nie spałem a co dopiero mówić o jakimś związku, a moje pasje i zainteresowania obecnie straciły dla mnie sens, nie kręcą mnie bo mam depresje..

to takie przykre, zostać na dorosłe zycie samotnym, mając w pamięci co działo sie jeszcze stosunkowo nie aż tak dawno ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to choroba XXI

która niestety w większosci spotyka facetów, nie znam kobiety, która po 30stce zostałaby sama (chyba, że tymczasowo i z wyboru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni. Wez się w garść. Siłownia, sport, dieta, nowe ciuchy. Zrób sobie dobre foty, odpal Tindera, cokolwiek. 
 

Jeżeli masz zamiar już się poddać to tylko potwierdzisz to, że Twoja była dokonała słusznego wyboru zostawiając Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Co Cie nie ukatrupi to Cie wzmocni. Wez się w garść. Siłownia, sport, dieta, nowe ciuchy. Zrób sobie dobre foty, odpal Tindera, cokolwiek. 
 

Jeżeli masz zamiar już się poddać to tylko potwierdzisz to, że Twoja była dokonała słusznego wyboru zostawiając Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlip Chlip
3 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Co Cie nie ukatrupi to Cie wzmocni. Wez się w garść. Siłownia, sport, dieta, nowe ciuchy. Zrób sobie dobre foty, odpal Tindera, cokolwiek. 
 

Jeżeli masz zamiar już się poddać to tylko potwierdzisz to, że Twoja była dokonała słusznego wyboru zostawiając Ciebie.

Po tym jak mnie zostawiła robiłem wszystko by wyjść na prostą i być lepszym, regularna siłownia, nowe ciuchy, dieta, mało alkoholu, próbowałem tez swoich sił na badoo i tinderze , o wychodzeniu na miasto do klubu nawet nie wspominam bo co weekend tam byłem i to wszystko dosłowne na nic się zdawało, nie miałem, nie mam i nigdy nie będe miał powodzenia, wszystkie starania są na darmo w moim przypadku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Myślę, że nie miałeś czystej głowy i mogło wiać od Ciebie desperacją. Tak samo jak teraz. Laski wyczuwają taki stan ducha na kilometr. Możesz być nawet super atrakcyjnym facetem ale Twój stan spłoszy każdą, nawet te mniej atrakcyjne. 
 

Sam miałem to samo po 7 letnim związku. Zostawiła mnie dla innego. Myśli, że nikogo nigdy nie poznam. Wiesz co mi pomogło? Poznałem średnią dziewczynę na badoo, ale 10 lat młodszą i pojechałem z nią na wakacje. Tydzień seksu non stop i od razu odżyłem. Nie ma lepszej kuracji. 😛 

Mimo, ze sam jestem 7-8/10 to zanim nie ulozylem sobie wszystkiego w glowie to nie wychodzilo mi kompletnie z zadna. A wiec na poczatek proponuje wychodzenie na luzne kawy, drinki nawet z kolezankami czy dziewczynami, ktore Ci sie nie podobaja. Chodzi o to abys wrocil do żywych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlip Chlip
3 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Myślę, że nie miałeś czystej głowy i mogło wiać od Ciebie desperacją. Tak samo jak teraz. Laski wyczuwają taki stan ducha na kilometr. Możesz być nawet super atrakcyjnym facetem ale Twój stan spłoszy każdą, nawet te mniej atrakcyjne. 
 

Sam miałem to samo po 7 letnim związku. Zostawiła mnie dla innego. Myśli, że nikogo nigdy nie poznam. Wiesz co mi pomogło? Poznałem średnią dziewczynę na badoo, ale 10 lat młodszą i pojechałem z nią na wakacje. Tydzień seksu non stop i od razu odżyłem. Nie ma lepszej kuracji. 😛 

Mimo, ze sam jestem 7-8/10 to zanim nie ulozylem sobie wszystkiego w glowie to nie wychodzilo mi kompletnie z zadna. A wiec na poczatek proponuje wychodzenie na luzne kawy, drinki nawet z kolezankami czy dziewczynami, ktore Ci sie nie podobaja. Chodzi o to abys wrocil do żywych.

nie rób z kobiet czarodziejek, one g0wno widza czy ty masz depresje czy nie... to mit

ja mam opinie najbardziej szczesliwego i wiecznie ucieszonego faceta w pracy, kazda kobieta mi wypomina "ten to jest ciagle radosny, nie ma problemow, ale ma super"  , takze jak robisz z nich wszechwiedzące to wierz mi, ze baaaardzo sie mylisz

moj optymizm, usmiech i otwartosc nadal na nic sie nie zdaje bo nadal nie ma kobiety - juz 4 rok, a lata lecą, bedzie tylko gorzej

co do kuracji o ktorej napisales, no wiesz jakbym sobie wyjechacl na wczasy z jakas fajna mloda lala (moze byc i starsza nie robi mi roznicy) i mialbym z nia codziennie seks to tez bym odżył, ale to nierealne u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Myślę, że nie miałeś czystej głowy i mogło wiać od Ciebie desperacją. Tak samo jak teraz. Laski wyczuwają taki stan ducha na kilometr. Możesz być nawet super atrakcyjnym facetem ale Twój stan spłoszy każdą, nawet te mniej atrakcyjne. 
 

Sam miałem to samo po 7 letnim związku. Zostawiła mnie dla innego. Myśli, że nikogo nigdy nie poznam. Wiesz co mi pomogło? Poznałem średnią dziewczynę na badoo, ale 10 lat młodszą i pojechałem z nią na wakacje. Tydzień seksu non stop i od razu odżyłem. Nie ma lepszej kuracji. 😛 

Mimo, ze sam jestem 7-8/10 to zanim nie ulozylem sobie wszystkiego w glowie to nie wychodzilo mi kompletnie z zadna. A wiec na poczatek proponuje wychodzenie na luzne kawy, drinki nawet z kolezankami czy dziewczynami, ktore Ci sie nie podobaja. Chodzi o to abys wrocil do żywych.

On ma problemy społeczne, nie tylko kobiet nie potrafi poznawać, ale i kupki nie umie zdobyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

On ma problemy społeczne, nie tylko kobiet nie potrafi poznawać, ale i kupki nie umie zdobyć. 

* kumpli 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja piierdole niech ten pedal arysto w końcu tuli pysk. Ty optymistą hahahaha bo jebbne. Nie zkyslaj bajek. Pewnie na km od ciebie wali desperacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
25 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Myślę, że nie miałeś czystej głowy i mogło wiać od Ciebie desperacją. Tak samo jak teraz. Laski wyczuwają taki stan ducha na kilometr. Możesz być nawet super atrakcyjnym facetem ale Twój stan spłoszy każdą, nawet te mniej atrakcyjne. 
 

Sam miałem to samo po 7 letnim związku. Zostawiła mnie dla innego. Myśli, że nikogo nigdy nie poznam. Wiesz co mi pomogło? Poznałem średnią dziewczynę na badoo, ale 10 lat młodszą i pojechałem z nią na wakacje. Tydzień seksu non stop i od razu odżyłem. Nie ma lepszej kuracji. 😛 

Mimo, ze sam jestem 7-8/10 to zanim nie ulozylem sobie wszystkiego w glowie to nie wychodzilo mi kompletnie z zadna. A wiec na poczatek proponuje wychodzenie na luzne kawy, drinki nawet z kolezankami czy dziewczynami, ktore Ci sie nie podobaja. Chodzi o to abys wrocil do żywych.

Czyli ma traktować kobiety instrumwntalnie, tak?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
12 minut temu, Gość Chlip Chlip napisał:

nie rób z kobiet czarodziejek, one g0wno widza czy ty masz depresje czy nie... to mit

ja mam opinie najbardziej szczesliwego i wiecznie ucieszonego faceta w pracy, kazda kobieta mi wypomina "ten to jest ciagle radosny, nie ma problemow, ale ma super"  , takze jak robisz z nich wszechwiedzące to wierz mi, ze baaaardzo sie mylisz

moj optymizm, usmiech i otwartosc nadal na nic sie nie zdaje bo nadal nie ma kobiety - juz 4 rok, a lata lecą, bedzie tylko gorzej

co do kuracji o ktorej napisales, no wiesz jakbym sobie wyjechacl na wczasy z jakas fajna mloda lala (moze byc i starsza nie robi mi roznicy) i mialbym z nia codziennie seks to tez bym odżył, ale to nierealne u mnie

Nie zlicze ile miałem kobiet w łóżku w życiu. Po 30 przestałem liczyć. Nie jestem dumny z tego ale powiem Ci jedno. Znam się dużo lepiej na kobietach niż ktoś kto 4 lata był sam, a wcześniej w wątpliwej jakości związku. 
 

To Ty nic nie wiesz o kobietach. Mają szósty zmysł, który filtruje desperatów i słabych psychicznie samców. Robią to na miliony sposobów mniej lub bardziej świadomie. Im bardziej atrakcyjna kobieta tym bardziej będzie sprawdzać czy masz jaja i czy jestes dla niej odpowiedni. Jak masz stan emocjonalny rozbitka to nawet ze średnią laską nie stworzysz niczego. 
 

Wiec przestan mi tu opowiadac jakies androny o usmiechnietym facecie. Kogo obchodza Twoje kolezanki z pracy. Ciebie powinny interesowac realne randki i ich efekty, a jak nie bedzie Ci szlo to korygowac to co robisz zle. Ale zanim w ogole dojdziesz do tego etapu to musisz oczyscic swoja glowe z desperacji, ktora przesiaknales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
1 minutę temu, Gość Marta napisał:

Czyli ma traktować kobiety instrumwntalnie, tak?! 

Czytaj ze zrozumieniem. Ma wyjsc do ludzi. Nabrać ogłady i doświadczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obronca forum
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja piierdole niech ten pedal arysto w końcu tuli pysk. Ty optymistą hahahaha bo jebbne. Nie zkyslaj bajek. Pewnie na km od ciebie wali desperacja. 

daron cwelu stul pysk, juz ci wczoraj pisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
1 minutę temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Czytaj ze zrozumieniem. Ma wyjsc do ludzi. Nabrać ogłady i doświadczenia. 

Niezobowiązukący seks z ledwo poznaną dziewczyną to taka światowa lekcja? Nie ogarniam tej logiki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
1 minutę temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Czytaj ze zrozumieniem. Ma wyjsc do ludzi. Nabrać ogłady i doświadczenia. 

Niezobowiązukący seks z ledwo poznaną dziewczyną to taka światowa lekcja? Nie ogarniam tej logiki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
24 minuty temu, Gość Chlip Chlip napisał:

nie rób z kobiet czarodziejek, one g0wno widza czy ty masz depresje czy nie... to mit

ja mam opinie najbardziej szczesliwego i wiecznie ucieszonego faceta w pracy, kazda kobieta mi wypomina "ten to jest ciagle radosny, nie ma problemow, ale ma super"  , takze jak robisz z nich wszechwiedzące to wierz mi, ze baaaardzo sie mylisz

moj optymizm, usmiech i otwartosc nadal na nic sie nie zdaje bo nadal nie ma kobiety - juz 4 rok, a lata lecą, bedzie tylko gorzej

co do kuracji o ktorej napisales, no wiesz jakbym sobie wyjechacl na wczasy z jakas fajna mloda lala (moze byc i starsza nie robi mi roznicy) i mialbym z nia codziennie seks to tez bym odżył, ale to nierealne u mnie

Ale po co ci kobieta? Zdajesz sobie sprawę, że może zachorować i nie będzie mogła z tobą uprawiać seksu? Co więcej, będziesz zobowiązany, by się nią zaopiekować. Lata lecą, z czasem nie jest tylko kolorowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
5 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Czytaj ze zrozumieniem. Ma wyjsc do ludzi. Nabrać ogłady i doświadczenia. 

I wykorzystywać średnie, dostępne łaski do poprawy samooceny. Świetnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlip chlip
1 minutę temu, Gość Aska napisał:

Ale po co ci kobieta? Zdajesz sobie sprawę, że może zachorować i nie będzie mogła z tobą uprawiać seksu? Co więcej, będziesz zobowiązany, by się nią zaopiekować. Lata lecą, z czasem nie jest tylko kolorowo. 

bo życie w samotności to koszmar, ja tak samo mogę zachorowac i chcialbym miec wtedy kogos obok.. bo inaczej lepiej sznur zalożyć na szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
Przed chwilą, Gość chlip chlip napisał:

bo życie w samotności to koszmar, ja tak samo mogę zachorowac i chcialbym miec wtedy kogos obok.. bo inaczej lepiej sznur zalożyć na szyje

Nie dramatyzuj. Życie jest piękne. Desperacja nic nie da 🙂 Nic na siłę. Myślę, że może kogoś poznasz. Ale nic na siłę. To musi być naturalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
4 minuty temu, Gość chlip chlip napisał:

bo życie w samotności to koszmar, ja tak samo mogę zachorowac i chcialbym miec wtedy kogos obok.. bo inaczej lepiej sznur zalożyć na szyje

 Do "Sanatorium Miłości" się zgłoś tam nie tylko na ruch@nie laskę znajdziesz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
6 minut temu, Gość chlip chlip napisał:

bo życie w samotności to koszmar, ja tak samo mogę zachorowac i chcialbym miec wtedy kogos obok.. bo inaczej lepiej sznur zalożyć na szyje

To miej świadomość, że w momencie gdy Ty będziesz w potrzebie, ten ktoś może zniknąć "bo szkoda życia". Uważaj na ludzi. Nigdy nie ma nic pewnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****
13 minut temu, Gość Aska napisał:

To miej świadomość, że w momencie gdy Ty będziesz w potrzebie, ten ktoś może zniknąć "bo szkoda życia". Uważaj na ludzi. Nigdy nie ma nic pewnego. 

 Asiu jak ty byś była w potrzebie to  bym wnikł /w ciebie/ 😘  a nie znikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Aska napisał:

To miej świadomość, że w momencie gdy Ty będziesz w potrzebie, ten ktoś może zniknąć "bo szkoda życia". Uważaj na ludzi. Nigdy nie ma nic pewnego. 

To zniknie, a teraz autor "najlepsze lata" jest sam, nie dziwię się depresji, równie dobrze można zabronić używania ognia bo niejeden się poparzył, ale jakis wszyscy go używamy i potrzebujemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz

tak sie konczy jak sie uzaleznia cos od czyjegos widzimisie. je/bany mieczak i naiwniak. ludzie to zdradzieckie ku/rwy i tak trzeba wszystkich traktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz

tak sie konczy jak sie uzaleznia cos od czyjegos widzimisie. je/bany mieczak i naiwniak. ludzie to zdradzieckie ku/rwy i tak trzeba wszystkich traktowac, nigdy wtedy sie nie rozczarujesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Nie zlicze ile miałem kobiet w łóżku w życiu. Po 30 przestałem liczyć. Nie jestem dumny z tego ale powiem Ci jedno. Znam się dużo lepiej na kobietach niż ktoś kto 4 lata był sam, a wcześniej w wątpliwej jakości związku. 
 

To Ty nic nie wiesz o kobietach. Mają szósty zmysł, który filtruje desperatów i słabych psychicznie samców. Robią to na miliony sposobów mniej lub bardziej świadomie. Im bardziej atrakcyjna kobieta tym bardziej będzie sprawdzać czy masz jaja i czy jestes dla niej odpowiedni. Jak masz stan emocjonalny rozbitka to nawet ze średnią laską nie stworzysz niczego. 
 

Wiec przestan mi tu opowiadac jakies androny o usmiechnietym facecie. Kogo obchodza Twoje kolezanki z pracy. Ciebie powinny interesowac realne randki i ich efekty, a jak nie bedzie Ci szlo to korygowac to co robisz zle. Ale zanim w ogole dojdziesz do tego etapu to musisz oczyscic swoja glowe z desperacji, ktora przesiaknales.

Wreszcie coś mądrego, ale ten beton nic nie zrozumie. Możesz napisać więcej o tym sprawdzaniu kobiet? Jak to robią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żal to mi może być dziecka umierającego na nieuleczalna chorobę a nie starego pijaka który ma problem ze znalezieniem piozdy. Kiedyś cię spotka coś gorszego i wtedy zrozumiesz jakim jesteś zyeebem że swoimi problemami z doopy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
10 minut temu, Gość **** napisał:

 Asiu jak ty byś była w potrzebie to  bym wnikł /w ciebie/ 😘  a nie znikł.

A bo kobiecie można pomóc tylko przez wy Ru cha nie. Ręce opadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
10 minut temu, Gość **** napisał:

 Asiu jak ty byś była w potrzebie to  bym wnikł /w ciebie/ 😘  a nie znikł.

A bo kobiecie można pomóc tylko przez wy Ru cha nie. Ręce opadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×