Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlip chlip

Jest mi niebywale przykro, że nie mam z kim się spotkać i zostałem totalnie sam na stare lata

Polecane posty

Gość Gość

Myślisz chory zyeeboe że pisanie tutja coś ci da? Każdy ma Cię w duupie poo... i się ogarnij poza forum bo tracisz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz

niech sprawdzaja, tych przyglupow co chca sie w cos z nimi ladowac i marnowac sobie zycie z jakas idi/otka ktora predzej czy pozniej zdradzi albo narobi innego syfu. faktycznie cos madrego napisal 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
10 minut temu, Gość Gość napisał:

To zniknie, a teraz autor "najlepsze lata" jest sam, nie dziwię się depresji, równie dobrze można zabronić używania ognia bo niejeden się poparzył, ale jakis wszyscy go używamy i potrzebujemy. 

Rozumiesz, co oznacza słowo "uważaj"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
1 godzinę temu, Gość chlip chlip napisał:

 

Nie załamuj się! Większość ludzi daje beznadziejne "porady". Nie pozwól sobie wmówić, że ludzie są źli, że nie można im ufać, albo, że należy ich używać, jak przedmiotów. 

 

Skup się na codziennym życiu. Ochłoń trochę. Nie ulegaj desperacji. I nie słuchaj nieszczęśliwych złośliwców 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
Przed chwilą, Gość Marta napisał:

Nie załamuj się! Większość ludzi daje beznadziejne "porady". Nie pozwól sobie wmówić, że ludzie są źli, że nie można im ufać, albo, że należy ich używać, jak przedmiotów. 

 

Skup się na codziennym życiu. Ochłoń trochę. Nie ulegaj desperacji. I nie słuchaj nieszczęśliwych złośliwców 🙂

I patrz na życie realnie. Jeśli nie skupisz się na sobie i nie doceniasz własnego towarzystwa, to zawsze będziesz cierpieć, bo ludzie to tylko ludzie, nikt nie jest złotą rybką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
2 minuty temu, Gość Marta napisał:

Nie załamuj się! Większość ludzi daje beznadziejne "porady". Nie pozwól sobie wmówić, że ludzie są źli, że nie można im ufać, albo, że należy ich używać, jak przedmiotów. 

 

Skup się na codziennym życiu. Ochłoń trochę. Nie ulegaj desperacji. I nie słuchaj nieszczęśliwych złośliwców 🙂

Brawo , ma Pani całkowitą rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie

ufanie ludziom to najgorsze co mozna zrobic pajacu. takie rady to sobie wsadz. wszystkie tematy podobne do tego sa efektem ufania ludziom. sa ich miliony w necie. wiec nie wiem po co sciemniasz. to standardowe teksty przyglupow probujacych sie wybielac a prawda jest taka ze zeby byc szczesliwym i zyc bez zadnych problemow to ludzi trzeba unikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
6 minut temu, Gość nie nie napisał:

ufanie ludziom to najgorsze co mozna zrobic pajacu. takie rady to sobie wsadz. wszystkie tematy podobne do tego sa efektem ufania ludziom. sa ich miliony w necie. wiec nie wiem po co sciemniasz. to standardowe teksty przyglupow probujacych sie wybielac a prawda jest taka ze zeby byc szczesliwym i zyc bez zadnych problemow to ludzi trzeba unikac

I co - żyjesz w zamknięciu? Ile to już trwa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlip chlip
1 godzinę temu, Gość Marta napisał:

Nie dramatyzuj. Życie jest piękne. Desperacja nic nie da 🙂 Nic na siłę. Myślę, że może kogoś poznasz. Ale nic na siłę. To musi być naturalne 

zycie jest piękne tylko wtedy kiedy jestesmy zaspokajani i widzimy sens zycia

ja bedac samotny, bedac mega niezaspokojony, zyjac w glebokiej depresji raczej inaczej uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie
2 minuty temu, Gość Marta napisał:

I co - żyjesz w zamknięciu? Ile to już trwa?  

nie zyje w zamknieciu ale unikam zadawania sie z kimkolwiek i angazowania sie w jakies znajomosci. kiedys niestety to robilem i przez to mialem same problemy. nigdy wiecej takich bledow. takie tematy potwierdzaja ze mam racje i ze wiekszosc ludzi to nedzne, falszywe, zdradzieckie ku/rwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folk

Paskudne trolle internetowe, to czego wam  potrzeba to dziura w płocie, mechaniczne bucefały. Jeżeli facetom tylko to w głowie, to przepraszam ale jesteście skazani tylko na  utylizację. Kosmiczne bzdety, wstyd - brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
8 minut temu, Gość chlip chlip napisał:

zycie jest piękne tylko wtedy kiedy jestesmy zaspokajani i widzimy sens zycia

ja bedac samotny, bedac mega niezaspokojony, zyjac w glebokiej depresji raczej inaczej uwazam

Przykro mi 😞

 

Wiesz, ja też jestem sama, ale mam inną filozofię. Życie musi iść naturalnie swoim torem, trzeba zaufać Panu Bogu.  Bez szukania na siłę i pakowania się w związki z desperacji 😉 Trzeba szukać tego, co w nim dobre, szlachetne i piękne... A także polubić siebie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
13 minut temu, Gość nie nie napisał:

nie zyje w zamknieciu ale unikam zadawania sie z kimkolwiek i angazowania sie w jakies znajomosci. kiedys niestety to robilem i przez to mialem same problemy. nigdy wiecej takich bledow. takie tematy potwierdzaja ze mam racje i ze wiekszosc ludzi to nedzne, falszywe, zdradzieckie ku/rwy

 To musi być okropne tak nienawidzić innych... Przykre... Współczuję Tobie bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Marta napisał:

Przykro mi 😞

 

Wiesz, ja też jestem sama, ale mam inną filozofię. Życie musi iść naturalnie swoim torem, trzeba zaufać Panu Bogu.  Bez szukania na siłę i pakowania się w związki z desperacji 😉 Trzeba szukać tego, co w nim dobre, szlachetne i piękne... A także polubić siebie! 

A ja widzę to tak, że ten pan Bóg zesłał mu to co ma i on ma mu ufać? Pierdzielenie o Irenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
19 minut temu, Gość chlip chlip napisał:

zycie jest piękne tylko wtedy kiedy jestesmy zaspokajani i widzimy sens zycia

ja bedac samotny, bedac mega niezaspokojony, zyjac w glebokiej depresji raczej inaczej uwazam

Z taką filozofią to zawsze będziesz czuł się pokrzywdzony. A prawda jest taka, że nic Ci świat nie jest dluzny i że jeśli chcesz coś mieć, to sam masz po to iść. A jak tego nie robisz, i tylko się uzalasz nad sobą, to nie oczekuj wybawienia. Prędzej znajdzie się jakaś hiena, która cię dobije i zabierze resztę tego, co masz. Np. Życie i mieszkanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlip chlip
9 minut temu, Gość Marta napisał:

Przykro mi 😞

 

Wiesz, ja też jestem sama, ale mam inną filozofię. Życie musi iść naturalnie swoim torem, trzeba zaufać Panu Bogu.  Bez szukania na siłę i pakowania się w związki z desperacji 😉 Trzeba szukać tego, co w nim dobre, szlachetne i piękne... A także polubić siebie! 

jak mam lubić siebie skoro nie mam w zyciu doslownie niczego czego bym chcial i pragnal? zadna z moich prawdziwych potrzeb nie jest spełniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlip chlip
9 minut temu, Gość Marta napisał:

Przykro mi 😞

 

Wiesz, ja też jestem sama, ale mam inną filozofię. Życie musi iść naturalnie swoim torem, trzeba zaufać Panu Bogu.  Bez szukania na siłę i pakowania się w związki z desperacji 😉 Trzeba szukać tego, co w nim dobre, szlachetne i piękne... A także polubić siebie! 

jak mam lubić siebie skoro nie mam w zyciu doslownie niczego czego bym chcial i pragnal? zadna z moich prawdziwych potrzeb nie jest spełniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja widzę to tak, że ten pan Bóg zesłał mu to co ma i on ma mu ufać? Pierdzielenie o Irenie 

Uważasz, że każda zła sytuacja to wina Pana Boga? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlip chlip
1 minutę temu, Gość Aska napisał:

Z taką filozofią to zawsze będziesz czuł się pokrzywdzony. A prawda jest taka, że nic Ci świat nie jest dluzny i że jeśli chcesz coś mieć, to sam masz po to iść. A jak tego nie robisz, i tylko się uzalasz nad sobą, to nie oczekuj wybawienia. Prędzej znajdzie się jakaś hiena, która cię dobije i zabierze resztę tego, co masz. Np. Życie i mieszkanie. 

a jak mam niby isc "po kobiete" ? sa gdzies takie, ze mozna przyjsc powiedziec "biore cie" i jest ze na do konca zycia i wierna i dobra itp? to jest cos na co nie mam w ogole wplywu, a los mi nie pomogl, nie podobam sie kobietom i nic tego nie zmieni, zadne moje staranie, bo przez te wszystkie lata robilem WSZYSTKO by to zmienic i nie przynosilo to absolutnie zadnego rezultatu jakiego bym wymagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
5 minut temu, Gość chlip chlip napisał:

jak mam lubić siebie skoro nie mam w zyciu doslownie niczego czego bym chcial i pragnal? zadna z moich prawdziwych potrzeb nie jest spełniana

Wiesz, nie zawsze jest tak, że wszystkie nasze potrzeby są spełniane... To trudne, ale może warto zacząć cieszyć się na początek z bardzo małych rzeczy, takich, jak ładna pogoda, dobry posiłek, chwila z rodziną, spacer, książka? Może kup sobie psa lub kota, one poprawiają nastrój? 

 

Wiem, że to głupoty, bzdury, ale od takich cegiełek się zaczyna 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
6 minut temu, Gość chlip chlip napisał:

a jak mam niby isc "po kobiete" ? sa gdzies takie, ze mozna przyjsc powiedziec "biore cie" i jest ze na do konca zycia i wierna i dobra itp? to jest cos na co nie mam w ogole wplywu, a los mi nie pomogl, nie podobam sie kobietom i nic tego nie zmieni, zadne moje staranie, bo przez te wszystkie lata robilem WSZYSTKO by to zmienic i nie przynosilo to absolutnie zadnego rezultatu jakiego bym wymagał

A co sprawia, że im się nie podobasz? Nie musisz nam odpowiadać, sam przemyśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Aska napisał:

Rozumiesz, co oznacza słowo "uważaj"? 

Piszesz uważaj na ludzi człowiekowi, który jest samotny od 5 lat, masz mózg? Powinien uważać dawno temu by nie zostać sam, a nie na ludzi, pierd.olisz żeby pier.dolić ,typowa tępa baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Piszesz uważaj na ludzi człowiekowi, który jest samotny od 5 lat, masz mózg? Powinien uważać dawno temu by nie zostać sam, a nie na ludzi, pierd.olisz żeby pier.dolić ,typowa tępa baba.

Wyzwanie ludzi tylko poglebi twoją niechęć do siebie. Bądź dobry dla innych, dla własnego zdrowia 🙂

Gościu, który dostał nie raz po dupie, do tej pory niczego się nie nauczył, dlatego napisałam, by uważał. Rozumiesz teraz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlip chlip
5 minut temu, Gość Marta napisał:

A co sprawia, że im się nie podobasz? Nie musisz nam odpowiadać, sam przemyśl...

a skąd ja mam to wiedzieć? przecież nie podchodze do kobiet ,ktore mi dały kosza i nie mowie "sluchaj czemu mnie olałaś" bo ich odpowiedz zawsze jest taka sama, ze albo "to nie to" , albo "nic do ciebie nie czuje"

moja osobista teoria jest taka, ze moj wyglad jest za słaby aby podobac się kobietom a personalnie jestem nikim i dlatego zadna nie poleci na mnie mimo slabego wygladu, bo jestem zwyklym szarym chlopakiem pracującym w fabryce za 2.5k i mieszkającym z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie
20 minut temu, Gość Marta napisał:

 To musi być okropne tak nienawidzić innych... Przykre... Współczuję Tobie bardzo 

wszystko jest reakcja wiec powinnas mi raczej zazdroscic 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
15 minut temu, Gość chlip chlip napisał:

jak mam lubić siebie skoro nie mam w zyciu doslownie niczego czego bym chcial i pragnal? zadna z moich prawdziwych potrzeb nie jest spełniana

I jeszcze jedno: a co z Twoją depresją? Została stwiedzona przez lekarza? Leczysz się? To bardzo ważne. Nie zaniedbuj się. Jeśli Twój stan będzie się pogarszał będzie źle. Warto zadbać też o relację z Panem Bogiem. Zacznij od  modlitwy i sakramentów. To ustawia życie we właściwych proporcjach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlip chlip
Przed chwilą, Gość Marta napisał:

I jeszcze jedno: a co z Twoją depresją? Została stwiedzona przez lekarza? Leczysz się? To bardzo ważne. Nie zaniedbuj się. Jeśli Twój stan będzie się pogarszał będzie źle. Warto zadbać też o relację z Panem Bogiem. Zacznij od  modlitwy i sakramentów. To ustawia życie we właściwych proporcjach 😉

ja jestem taką osobą, że nie pojde do lekarza, predzej bym sie zapil , zreszta on mi g0wno pomoze, co.. da mi kobiete?

ja wiem gdzie lezy moj problem i wiem ze dopoki nie bedzie spelniona ta kwestia to nigdy nie bede juz szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
6 minut temu, Gość chlip chlip napisał:

a skąd ja mam to wiedzieć? przecież nie podchodze do kobiet ,ktore mi dały kosza i nie mowie "sluchaj czemu mnie olałaś" bo ich odpowiedz zawsze jest taka sama, ze albo "to nie to" , albo "nic do ciebie nie czuje"

moja osobista teoria jest taka, ze moj wyglad jest za słaby aby podobac się kobietom a personalnie jestem nikim i dlatego zadna nie poleci na mnie mimo slabego wygladu, bo jestem zwyklym szarym chlopakiem pracującym w fabryce za 2.5k i mieszkającym z rodzicami

A ja powiem Ci coś, jako kobieta. Wygląd to nie wszystko. Liczy się uczciwość, dobry charakter, pracowitość i podejście do życia. Dla normalnych dziewczyn to podstawa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Gość Marta napisał:

A ja powiem Ci coś, jako kobieta. Wygląd to nie wszystko. Liczy się uczciwość, dobry charakter, pracowitość i podejście do życia. Dla normalnych dziewczyn to podstawa... 

To gdzie tych normalnych szukać? Mnie żadna nie chce, a jestem uczciwy, pracowity, mam normalne podejście do życia i dobry charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 minuty temu, Gość Marta napisał:

A ja powiem Ci coś, jako kobieta. Wygląd to nie wszystko. Liczy się uczciwość, dobry charakter, pracowitość i podejście do życia. Dla normalnych dziewczyn to podstawa... 

Ta, a świstak siedzi i zawija w sreberka. Każda tak pisze, a potem jakoś zawsze ten przystojniak wygrywa z mniej atrakcyjnym facetem, niezależnie od charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×