Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sabinaaaa

Naraya plus

Polecane posty

Gość Sabinaaaa

Hej, brała któraś z was takie tabletki?ja biore juz 8 miesiąc i od jakiesgos czasu źle sie czuje, ciągle zmęczenie, zły humor, dziwne bicie serca, do tego kilka dni temu wyczulam guz w piersi, przesowa sie, nieecaly rok temu pani ginekologa dotykala piersi i wtedy nic nie wyczula, boje sie ze to cos powaznego, będę szla na usg, ale do tego czasu chyba zwariuje. Koleżanka tez brala te tabletki i właśnie po nich zrobily jej się torbiele w piersiach, moze ja też to mam. Ma ktos jakies podobne doawiadczenia. Dodam, ze mam 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×