Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanna

Lot w ciąży

Polecane posty

Gość Hanna

Witam. Jestem w 17 tygodniu ciąży. Jestem na zwolnieniu od 2 tygodni już do końca ciąży. Chciałam polecieć do Polski, na codzień mieszkam za granicą. Lekarz nie widzi przeciwwskazań, ciąża przebiega prawidłowo. Jednak chciałabym tam zostać na 3 - 4 tygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

W głupich komentarzach, taka chora, że na zwolnieniu, a lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Można latać do jak się nie mylę 32 tygodnia czy nawet 36 tygodnia jednak zależy od danego lotniska. Ja leciałam jak byłam w 4 miesiącu..nie ma sprawy. Lec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjdkksksoso
16 minut temu, Gość Hanna napisał:

W głupich komentarzach, taka chora, że na zwolnieniu, a lata. 

Moze ma taka pracę której w ciazy nie wolno wykonywac. Nie znasz to zamknij twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamita
57 minut temu, Gość Hanna napisał:

W głupich komentarzach, taka chora, że na zwolnieniu, a lata. 

Ciąża to nie choroba, ale też nie stan fizjologiczny, więc skończ pitolić. Ja też nie pracuję, bo na początku ciągle mnie mdliło, czasami wymiotowałam i byłam bez przerwy śpiąca, ale w drugim trymestrze czułam się dobrze, więc podróżowałam, bo można dostać kręćka od siedzenia w domu (do pracy nie wróciłam, bo mam fizyczną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Ja podróżowałam na samym początku ciąży w 6 tc ale wtedy to był początek. Teraz jestem w 21 tc i powiem Ci ,ze jeśli nie masz przeciwwskazań i ogólnie dobrze się czujesz to leć ja bym poleciała gdybym miała możliwość 🙂 . Będziesz tak 2-3 tygodnie to jeszcze nie na styl z terminem porodu to nie ma problemu. Ja osobiście już po 7 miesiącu bym chyba sie nie odważyła leciec a do tego czasu czemu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×