Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamax5

Czy Podaruje ktoś zmywarce rodzinie z 5 dzieci

Polecane posty

Gość Mamax5

Witam czy ma ktoś na zbyciu zmywarkę dla mojej rodziny? Jestem z Gdańska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Mam, wolnostojąca, bosh, 3letnia, działa, okolice trojmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja tez mam piatke dzieci i nie wyobrazam sobie zycia bez zmywarki chyba bym od zlewu nie odchodzila nie nawidze zmywac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W każdym sklepie z AGD bez problemu kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość Mamax5 napisał:

Witam czy ma ktoś na zbyciu zmywarkę dla mojej rodziny? Jestem z Gdańska. 

Masz co miesiąc 2500 zł z 500+ , a nową przyzwoitą zmywarkę kupisz za 1500 albo i taniej. Już całkiem wam się w doopach poprzewracało. Idź zrób se szóstego bombelka, wincyj kasy bedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losie

Proszę moderatora o usuwanie żebraczych postów. Babsko ma 2500 plus i nie stać jej na zmywarke, pewnie wszystko przepija i przepala, to chore! Ja kupiłam nową zmywarke Amica za 640 zł półtora miesiąca temu tj. w połowie listopada. Słownie: sześćset czterdzieści złotych. Biała, wolnostojąca, bez bajerów, na taką było mnie stać i nie zebrałam po ludziach!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wont do sklepu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość o losie napisał:

Proszę moderatora o usuwanie żebraczych postów. Babsko ma 2500 plus i nie stać jej na zmywarke, pewnie wszystko przepija i przepala, to chore! Ja kupiłam nową zmywarke Amica za 640 zł półtora miesiąca temu tj. w połowie listopada. Słownie: sześćset czterdzieści złotych. Biała, wolnostojąca, bez bajerów, na taką było mnie stać i nie zebrałam po ludziach!!! 

Zgadzam się. Usuwać takie posty. Patologia się szerzy. Tyle kasy zabierają od ludzi pracujących i jeszcze zebraja na sprzęty AGD!!!!!!! Precz z patologia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pracy

Ja pierdl. Do pracy a nie narobili się dzieciaków i teraz jaka to ja biedna bo mam 5 dzieci. Dajcie mi no ja biedna. Gardzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamax5
1 godzinę temu, Gość Aaa napisał:

Mam, wolnostojąca, bosh, 3letnia, działa, okolice trojmiasta

Chce aby byla dowieziona na Stogi, blok, 3 pietro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamax5

Tylko z wniesieniem, bo ja mam dzieci małe w domu i nie mogę zejść na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym była złośliwa, ale jeśli planuje się wielodziecietnosc powinno się pomyśleć wcześniej o potrzebach i ułatwienia życiu codziennego. 

Kiedyś w rodzinach było 5-10 dzieci,  i inne życie  nie było 500 + i rodziny sobie radziły. W tych czasach jest Pani w duuzo lepszej sytuacji, i dostaje pomoc od państwa  na każdym kroku...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
2 minuty temu, Kobieta z klasą napisał:

Nie żebym była złośliwa, ale jeśli planuje się wielodziecietnosc powinno się pomyśleć wcześniej o potrzebach i ułatwienia życiu codziennego. 

Kiedyś w rodzinach było 5-10 dzieci,  i inne życie  nie było 500 + i rodziny sobie radziły. W tych czasach jest Pani w duuzo lepszej sytuacji, i dostaje pomoc od państwa  na każdym kroku...

 

 

Taka glupia jestes czy tylko udajesz?

Przeciez to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Taka glupia jestes czy tylko udajesz?

Przeciez to prowokacja.

Z tego co widzę, to na pewno ktoś jest głupi, ale nie ja😉

Skoro to prowokacja, to potrzebna wizyta w Poradni Zdrowia Psychicznego Tobie też, a nie zmywarka😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Prowo, słabe 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

to pewnie provo ale sytuacja z zeszlego roku pokazala mi ze to samo zycie pisze takie scenariusze. 

zamieściłam na olx ogloszenie ze oddam za ddarmo rzeczy po dzieciach. W ogłoszeniu zaznaczylam, ze skierowane jest ono przede wszystkim do osob  potrzebujacych, w trudnej sytuacji..koleżanka ostrzegala mnie żebym sobie dala spokoj a ja chyba naprawdę nie wiem co sobie myslalam. Rzeczy bylo naprawdę sporo i starałam sie zrobić jak najlepsze zdjecia (były to min. ubranka, kocyki, posciel, zabawki, książeczki, z większych rzeczy  fotelik, lozeczko. ) odezwala sie mamusia podobna do Ciebie i zapytala jakich marek sa te rzeczy a nastepnie stwierdzila, ze w sumie to moze je wezmie ale to ja jej to wszystko przywioze i wniose do domu a ona sobie przebierze co jej sie podoba (sama pofatygowac się nie mogla bo przeciez nie ma auta i ona ma chory kregoslup a konkubent się do niej nie odzywa). Z tego co zrozumialam to dzieci było czworo. Pozostale zainteresowane wcale nie były lepsze. Główne zapytanie czy rzeczy są markowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13trzynascie
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

zamieściłam na olx ogloszenie ze oddam za ddarmo rzeczy po dzieciach. W ogłoszeniu zaznaczylam, ze skierowane jest ono przede wszystkim do osob  potrzebujacych, w trudnej sytuacji..koleżanka ostrzegala mnie żebym sobie dala spokoj a ja chyba naprawdę nie wiem co sobie myslalam. Rzeczy bylo naprawdę sporo i starałam sie zrobić jak najlepsze zdjecia (były to min. ubranka, kocyki, posciel, zabawki, książeczki, z większych rzeczy  fotelik, lozeczko. ) odezwala sie mamusia podobna do Ciebie i zapytala jakich marek sa te rzeczy a nastepnie stwierdzila, ze w sumie to moze je wezmie ale to ja jej to wszystko przywioze i wniose do domu a ona sobie przebierze co jej sie podoba (sama pofatygowac się nie mogla bo przeciez nie ma auta i ona ma chory kregoslup a konkubent się do niej nie odzywa). Z tego co zrozumialam to dzieci było czworo. Pozostale zainteresowane wcale nie były lepsze. Główne zapytanie czy rzeczy są markowe.

Dlatego lepiej wystawić ale na śmietniku niż na olxie. I tu i tu za darmo a przynajmniej nerwy uratowane.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość Mamax5 napisał:

Witam czy ma ktoś na zbyciu zmywarkę dla mojej rodziny? Jestem z Gdańska. 

zmywarki nie mam, ale mam akurat paczke prezerwatyw, moze lepszy efekt bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie mam piątki dzieci, mam tylko jedno. Też chce zmywarkę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja swojej zmywarkę nie podaruje rodziny z 5 dzieci.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

to pewnie provo ale sytuacja z zeszlego roku pokazala mi ze to samo zycie pisze takie scenariusze. 

zamieściłam na olx ogloszenie ze oddam za ddarmo rzeczy po dzieciach. W ogłoszeniu zaznaczylam, ze skierowane jest ono przede wszystkim do osob  potrzebujacych, w trudnej sytuacji..koleżanka ostrzegala mnie żebym sobie dala spokoj a ja chyba naprawdę nie wiem co sobie myslalam. Rzeczy bylo naprawdę sporo i starałam sie zrobić jak najlepsze zdjecia (były to min. ubranka, kocyki, posciel, zabawki, książeczki, z większych rzeczy  fotelik, lozeczko. ) odezwala sie mamusia podobna do Ciebie i zapytala jakich marek sa te rzeczy a nastepnie stwierdzila, ze w sumie to moze je wezmie ale to ja jej to wszystko przywioze i wniose do domu a ona sobie przebierze co jej sie podoba (sama pofatygowac się nie mogla bo przeciez nie ma auta i ona ma chory kregoslup a konkubent się do niej nie odzywa). Z tego co zrozumialam to dzieci było czworo. Pozostale zainteresowane wcale nie były lepsze. Główne zapytanie czy rzeczy są markowe.

Bo się ludziom już w d... poprzewracało. Obecnie jeżeli jesteś zdrowy, masz dwie ręce, dwie nogi to nie masz prawa mówić o biedzie ekonomicznej. Przyczyną dalszego pozostawania w ubóstwie jest bieda ale umysłowa ewentualnie wywołana patologią narkomani czy alkocholizmu. Niektórzy ludzie nauczyli się żebrania jako sposobu na życie, ale to jest żebranie z wymaganiami. Mają gdzieś że coś jest w dobrym stanie i za darmo, jak nie jest markowe to spadaj z takim chłamem bogaty plebsie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×