Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Sposób na urodzenie chłopczyka?

Polecane posty

Gość Gość

Podzielcie się sposobami które według was się sprawdza? Są jakieś w ogóle? 
Chciałabym urodzić chłopczyka. Jak trafi się dziewczynka też będzie okej i będę kochać ale jednak marze by moim pierwszym dzieckiem był chłopak.

nie piszcie mi ze jestem nieodpiwdzioana i nie gotowa na dziecko. Po prostu pytam o sposoby czy rady. Nie biorę tego 100% na poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzbz

Nie doroslas do roli matki ty dziwo rozwydrzona. Obyś się okazała bezpłodna bo nie zasługujesz na to żeby mieć dziecko. Jeszcze by chciała sobie plec wybierać o co jeszcze? A jak się urodzi i będzie rude to tez ci się nie będzie podobać wredna szma to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Bzbz napisał:

Nie doroslas do roli matki ty dziwo rozwydrzona. Obyś się okazała bezpłodna bo nie zasługujesz na to żeby mieć dziecko. Jeszcze by chciała sobie plec wybierać o co jeszcze? A jak się urodzi i będzie rude to tez ci się nie będzie podobać wredna szma to?

Lepiej ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bashb
1 minutę temu, Agnieszka Anna napisał:

Lepiej ci?

Tobie gorzej szczególnie na głowie Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Podzielcie się sposobami które według was się sprawdza? Są jakieś w ogóle? 
Chciałabym urodzić chłopczyka. Jak trafi się dziewczynka też będzie okej i będę kochać ale jednak marze by moim pierwszym dzieckiem był chłopak.

nie piszcie mi ze jestem nieodpiwdzioana i nie gotowa na dziecko. Po prostu pytam o sposoby czy rady. Nie biorę tego 100% na poważnie. 

Jeśli masz regularne cykle i wiesz kiedy dokładnie masz dni płodne to warto spróbować odbyć stosunek dokładnie w te dni, a nie np kilka dni przed (plemniki 'na chłopca' są szybsze, ale mniej wytrzymałe, na dziewczynkę odwrotnie). Jak każda metoda może zwiększyć szansę, ale gwarancji nie daje☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zjedz 3 jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

Teoretycznie seks w dniu owulacji, ale ja uprawiałam trzy dni przed, bo chciałam mieć córkę, a mam syna, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba położyć siekierę pod łóżkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
36 minut temu, Gość Kiki napisał:

Teoretycznie seks w dniu owulacji, ale ja uprawiałam trzy dni przed, bo chciałam mieć córkę, a mam syna, hehehe.

Mi się sprawdziło, tez 3 dni przed i córka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zjedz 3 jabłka

A na dziewczynkę winogrona. Polecam. Działa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam synka z dni owulacji, córkę z ciąży nie planowanej z dni nie płodnych, normalnie cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×