Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy takie się podobają

Czy podobają się kobiety z małym biustem i dużym brzuchem?

Polecane posty

Gość Czy takie się podobają

Są amatorzy takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu!

Z wielką dooopą czy bez? Nie podobają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie są z braku laku o ile mają w miarę ładną twarz, może jakiś dodatkowy atut np. w postaci ładnych nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Z małym biustem tak ale z dużym brzuchem już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość niestety napisał:

Z małym biustem tak ale z dużym brzuchem już nie.

Wiadomo, że szczupła z małym biustem może się podobać wielu o ile w miarę ładna, a tu właśnie chodzi o połączenie mały biust + spory brzuch, a i tak się zdarza. Takim kobietom pozostaje schudnąć, tylko wtedy pewnie będą zupełnie płaskie, ale i tak pewnie będą wyglądały bardziej zgrabnie niż z dużym brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellok

Ja mam brzuch większy niż piersi(od piwa,kebabów i braku ruchu), nogi chude i płaski tyłek a seks uprawiam często bo faceci są łatwi i nie mam problemów z romansami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To najgorszy rodzaj kobiecej urody, totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja tam lubię duże Panie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ja tam lubię duże Panie 🙂

zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ja tam lubię duże Panie 🙂

zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak
13 godzin temu, Gość Ellok napisał:

Ja mam brzuch większy niż piersi(od piwa,kebabów i braku ruchu), nogi chude i płaski tyłek a seks uprawiam często bo faceci są łatwi i nie mam problemów z romansami 

Masz się czym szczycić ... faktycznie,że jesteś zlewem na s.p.e.r.m.ę. Jestem dojrzała kobietą i wcale nieswietą,ale to co piszesz jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Tak napisał:

Masz się czym szczycić ... faktycznie,że jesteś zlewem na s.p.e.r.m.ę. Jestem dojrzała kobietą i wcale nieswietą,ale to co piszesz jest obrzydliwe.

ale może to co robi w łóżku nie jest takie obrzydliwe 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
15 godzin temu, Gość Ellok napisał:

Ja mam brzuch większy niż piersi(od piwa,kebabów i braku ruchu), nogi chude i płaski tyłek a seks uprawiam często bo faceci są łatwi i nie mam problemów z romansami 

A ci faceci pewnie wyglądają tak jak Ty. Bez obrazy ale dzięki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
Przed chwilą, Gość Lena napisał:

A ci faceci pewnie wyglądają tak jak Ty. Bez obrazy ale dzięki. 

 Takiej jak wyżej bym nie ...tralala, ale zadbaną w 6-7 miesiącu ciąży? Czemu nie? Jesteś w ciąży? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Ja tam myślę,że każda potwora itd. Kwestia czy to Cię zadowala jeśli tak to nie problemu. Jeśli nie to jest trochę roboty żeby wprowadzić dietę i ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
2 minuty temu, Gość Esteta napisał:

 Takiej jak wyżej bym nie ...tralala, ale zadbaną w 6-7 miesiącu ciąży? Czemu nie? Jesteś w ciąży? 

 Pomyliłeś osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
2 minuty temu, Gość Lena napisał:

Ja tam myślę,że każda potwora itd. Kwestia czy to Cię zadowala jeśli tak to nie problemu. Jeśli nie to jest trochę roboty żeby wprowadzić dietę i ruch.

 No niestety, nie jestem potworem dla każdej ... ale zadbane, często odrzucone przez mężów kobiety w ciąży uwielbiam  😘  Jakbyś była i miała problem , odezwij się 😄  Wspólnymi siłami załagodzimy niedobór 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
8 minut temu, Gość Esteta napisał:

 No niestety, nie jestem potworem dla każdej ... ale zadbane, często odrzucone przez mężów kobiety w ciąży uwielbiam  😘  Jakbyś była i miała problem , odezwij się 😄  Wspólnymi siłami załagodzimy niedobór 😉

Jak masz takie preferencje to lepiej zamieść się na jakimś portalu randkowym bo tak tu na chybił trafił to marne szanse,że trafisz na swój ideał. Powo! A nogi możesz wzmocnić na siłce to i brzuch od razu Ci spadnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
2 minuty temu, Gość Lena napisał:

Jak masz takie preferencje to lepiej zamieść się na jakimś portalu randkowym bo tak tu na chybił trafił to marne szanse,że trafisz na swój ideał. Powo! A nogi możesz wzmocnić na siłce to i brzuch od razu Ci spadnie 😉

 Lenko widzę że poznałaś się na moim żarcie 😉  Odnosnie moich nóg i brzucha, musiałabyś je zobaczyć /prawda!/ Oj zdziwiłabyś się i to bardzo. Trenuję niemal codziennie i z utęsknieniem czekam, kiedy znów na rower wsiądę. W końcu "Esteta" do czegoś zobowiązuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łeba

Świetnie! Niestety nie jestem w ciąży jeśli to  Ci tak bardzo nie przeszkadza to chętnie obejrzę twój brzuch, nogi i resztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
3 minuty temu, Gość Łeba napisał:

Świetnie! Niestety nie jestem w ciąży jeśli to  Ci tak bardzo nie przeszkadza to chętnie obejrzę twój brzuch, nogi i resztę?

 Problem w tym że Łeba po za Pustynią mi się absolutnie nie podoba 😄 Wybieram piękną Ustkę  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Esteta napisał:

 Problem w tym że Łeba po za Pustynią mi się absolutnie nie podoba 😄 Wybieram piękną Ustkę  😘

Byłam w tym roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
5 minut temu, Gość Esteta napisał:

 Problem w tym że Łeba po za Pustynią mi się absolutnie nie podoba 😄 Wybieram piękną Ustkę  😘

Ech to znowu ta upośledzenia klawiatura w smartfonach 😁 To pisałam ja Lena. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
5 minut temu, Gość Esteta napisał:

 Problem w tym że Łeba po za Pustynią mi się absolutnie nie podoba 😄 Wybieram piękną Ustkę  😘

Ech to znowu ta upośledzenia klawiatura w smartfonach 😁 To pisałam ja Lena. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danjou

Myślę,że to nie ma aż takiego znaczenia,ważna jest miłość,grube chude blond rude, wszystko jest piękne ale dla mnie większy brzuch niż piersi to trochę feeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
3 godziny temu, Gość Lena napisał:

Ech to znowu ta upośledzenia klawiatura w smartfonach 😁 To pisałam ja Lena. Ile masz lat?

 Nnnno nie małolat 😄  Ty ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Ellok napisał:

Ja mam brzuch większy niż piersi(od piwa,kebabów i braku ruchu), nogi chude i płaski tyłek a seks uprawiam często bo faceci są łatwi i nie mam problemów z romansami 

Ech to ciekawa jestem jakiego syfu nie masz... Trzeba się szanować a nie dawać komu popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strobor

baba powinna mieć tu i uwdzie tłuszczyku ,Ja lubię jak to się trzęsie i faluje od pchnięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.01.2020 o 01:07, Gość Ellok napisał:

Ja mam brzuch większy niż piersi(od piwa,kebabów i braku ruchu), nogi chude i płaski tyłek a seks uprawiam często bo faceci są łatwi i nie mam problemów z romansami 

Dobry tekst😏Najlepsze te kebaby...

Pytanie postawione w temacie jest trochę z doopy. Czy są kobiety amatorki facetów z obwarzanem, podgardlem, bandziochem? Fetyszytki tych cech fizycznych? 

Wiadomo, że czlowiek o niedoskonałym ciele może urzec drugą osobę swoim charakterem, sposobem rozmowy, dopasowaniem seksualnym. Ale żeby po wyglądzie wybierać to co szpetniejsze? Szczególny fetysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×