Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bialy45

zdrada kontrolowana

Polecane posty

Gość bialy45

Witam. Szukam chętnych mężów lub partnerów chcących oddać swoją żonę obcemu facetowi. Mam trochę doświadczenia w tym temacie i uwielbiam sprawiać przyjemność kobietom, a tym samym ich mężom obserwującym nasze zabawy. Jeżeli tylko ty wiesz o tej swojej niespełnionej fantazji, lub lubisz pokazywać swoją żonę innym i czerpać z tego przyjemności napisz do mnie na bialy45@interia.com pogadamy i jeżeli zechcesz może będzie jakiś ciąg dalszy. Jeżeli jesteś kbietą i masz chęć na takie zabawy przy twoim mężu a on nie jest tego świadomy również możesz napisać chętnie pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle trafiłeś, wszyscy mężowie, którzy chętnie chcieli oddać swoje małżonki, poszli dziś do szkoły bo przerwa świąteczno-noworoczna się skończyła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta
14 godzin temu, Gość bialy45 napisał:

Witam. Szukam chętnych mężów lub partnerów chcących oddać swoją żonę obcemu facetowi. Mam trochę doświadczenia w tym temacie i uwielbiam sprawiać przyjemność kobietom, a tym samym ich mężom obserwującym nasze zabawy. Jeżeli tylko ty wiesz o tej swojej niespełnionej fantazji, lub lubisz pokazywać swoją żonę innym i czerpać z tego przyjemności napisz do mnie na bialy45@interia.com pogadamy i jeżeli zechcesz może będzie jakiś ciąg dalszy. Jeżeli jesteś kbietą i masz chęć na takie zabawy przy twoim mężu a on nie jest tego świadomy również możesz napisać chętnie pogadam

Taka zdrada jest innowacja w związku. Ja z chłopakiem dużo nowości wnieśliśmy w łóżku dzięki oglądaniu jak dogadza kochanka mojemu chłopakowi i chłopak widział jak dużo starszy z większym ostro zemną poczyna. Wtedy osiągam silniejszy orgazm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błonka
13 minut temu, Gość Danuta napisał:

Taka zdrada jest innowacja w związku. Ja z chłopakiem dużo nowości wnieśliśmy w łóżku dzięki oglądaniu jak dogadza kochanka mojemu chłopakowi i chłopak widział jak dużo starszy z większym ostro zemną poczyna. Wtedy osiągam silniejszy orgazm. 

Twój partner wie że lepiej Ci było z kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, p212 napisał:

Źle trafiłeś, wszyscy mężowie, którzy chętnie chcieli oddać swoje małżonki, poszli dziś do szkoły bo przerwa świąteczno-noworoczna się skończyła 🙂

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy45
9 godzin temu, Gość Danuta napisał:

Taka zdrada jest innowacja w związku. Ja z chłopakiem dużo nowości wnieśliśmy w łóżku dzięki oglądaniu jak dogadza kochanka mojemu chłopakowi i chłopak widział jak dużo starszy z większym ostro zemną poczyna. Wtedy osiągam silniejszy orgazm. 

I to jest odpowiedz z sensem. Czy wam gimbusy na prawdę wydaje się że ludzie na prawdę nie zdradzają sie w ten sposób. Ja też widziałem że kobieta ma dużo silniejszy orgazm i mąż po latach współżycia dowiadywał sie co ona tak na prawdę lubi i co potrafi w łóżku. Czy już się nie spotykacie z innymi? Czy nadal jednak bawicie sie w większym gronie obserwując sie wzajemnie? Danuta wiesz co pisz na maila jak chcesz pogadać bo tutaj to chyba jakaś porażka a nie forum za dużo dzieciaków chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia
Dnia 7.01.2020 o 23:56, Gość Błonka napisał:

Twój partner wie że lepiej Ci było z kochankiem?

Miałam kilka razy trójkąt z chłopakiem i kochankiem w moim przypadku chłopak wie że było lepiej z kochankiem niż z nim. Co ciekawe to to że kochanek miał mniejszego od mojego chłopaka ale orgazm miałam dużo silniejszy. Wszystko zależy od podniecenia i nastawienia się do seksu z innym. Na dzień dzisiejszy mamy seks z drugą parą. Jest wspaniale bo chłopak może kochać się z inną gdyż ani ja ani on nie miał wcześniej seksu z innym on z inną ja cnotka on prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 godziny temu, Gość Zosia napisał:

kochać się z inną gdyż ani ja ani on nie miał wcześniej seksu z innym on z inną ja cnotka on prawiczek.

z tym to ściema:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaty

My z zona bawimy sie w zdrade kontrolowana od paru mies zona ma stalego kochanka. Po tych kilku miesiacach wydaje mi sie ze zona oraz mniej liczy sie z moim zdaniem. Chyba takie zabawy nie sa dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też miałam taką propozycję, zgodziłam się, ale do tej pory jeszcze nie zrobiłam i nie zrobię, jeśli tylko to skok w bok bez jego wiedzy, nadszarpnął moje zaufanie.a bez tego nic nie funkcjonuje prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeo
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja też miałam taką propozycję, zgodziłam się, ale do tej pory jeszcze nie zrobiłam i nie zrobię, jeśli tylko to skok w bok bez jego wiedzy, nadszarpnął moje zaufanie.a bez tego nic nie funkcjonuje prawidłowo.

 Kiedy chcesz spełnić swoje zapotrzebowanie?  😉 Jakie masz wymogi? Chętnie bym zainwestował w taki wieczór-noc? Coś o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam pojęcia, kiedy i co🤪 ile masz lat i skąd jesteś.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeo
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie mam pojęcia, kiedy i co🤪 ile masz lat i skąd jesteś.😉

😄 To ja zadałem pytanie:  Coś o sobie? Ja trochę mniej lub ciut więcej jak 40..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Amadeo napisał:

😄 To ja zadałem pytanie:  Coś o sobie? Ja trochę mniej lub ciut więcej jak 40..

Ja trochę więcej ciut po 40, tutaj pisać o sobie nie zamierzam, przykro.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina
Dnia 19.01.2020 o 08:38, Gość Zonaty napisał:

My z zona bawimy sie w zdrade kontrolowana od paru mies zona ma stalego kochanka. Po tych kilku miesiacach wydaje mi sie ze zona oraz mniej liczy sie z moim zdaniem. Chyba takie zabawy nie sa dla wszystkich

Do tej pory to zdrada kontrolowana była tym cobw moim życiu mnie spotkało najwspanialszego. Chłopak z kolego na przemian nie rżneli w tym czasie mnie jeden z nich piescil i przytrzymywal a drugi ostro posówał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

niby ciągle wciskają media że człowiek nie jest monogamiczny ale każda zdrada, sex z innym partnerem konczy się odsunięciem emocjonalnym od byłego partnera a potem równia pochyła. Każdy zdradzający prubuje na wszelkie sposoby wytłumaczyc swoje postępowanie że on musiał tak zrobić i przytacza z dupy wyjęta argumenty. Ale nikt nie spojrzy szerzej na problem tego zjawiska coraz modniejszego (jesteś tego warta) , cel to rozwalenie więzi rodzinnych, zanik rodziny pełnej ( wspólnych jednoczących spraw ) , rozwalenie rodziny w szerszym ujęciu wójek, ciocia, kuzyni. Dalej to sołeczności lokalnej najpierw na poziomie sąsiadów, miejscowosci a potem poczucia wspólnoty państwowej. Czyli propagacja żyję tu i teraz a co jutro to nie ważne. Może odleciałem ale zyjąc dość długo widzę zmiany w społeczeństwie które idą w złym kierunku ale to już wasz przyszły problem bo to wy bedziecie się martwić po 60 co żeście żle zrobili że jesteście samotni w tłumie obcych ludzi żyjących tu i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula

a coś takiego jest zdradą jak ma przyzwolenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc No one
15 minut temu, Gość Czarnula napisał:

a coś takiego jest zdradą jak ma przyzwolenie??

a Ty masz przyzwolenie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula

pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała gosia
14 minut temu, Gość Czarnula napisał:

pewnie.

Mój chłopak również dał pozwolenie gdyż podnieca go gdy inny wybija do konca swego ...ka. Ja robię by zmniejszyć podniecenie wtedy mój chłopak  wemnie jako pierwszy ma wytrysk bez gumy. Kochanek już wchodzi z założoną gumą sama zakładam wcześniej by go nawilżyć biorę do ust kilka razy ssię i gdy czuję wilgoć zakładam. Pomijam przebieg bo to naszego trójkąta intymność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula

ja bym chciała trójkąta z 2 mężczyznami o pokaźnych sprzętach. Ktoś chętny na ostrą zabawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

A potrzebujecie kogoś nowego ...

175 cm 80 kg 40 plus 18cm nada się zainteresowani piszcie paradlaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula

już mi się odechciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Co jest powodem tego że Ci się odechciało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula

musisz być interesujący i lubić próbować nowych rzeczy. nie chcę żebyś siedział w kącie i się nie odzywał jak już mnie wyruchacie i będziecie odpoczywać przed kolejną rundą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Czarny oka żyjesz ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Czarnulka  miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula

żyję. musisz być interesujący i wnosić coś nowego do naszych zabaw, nie chciałabym żeby po seksie zrobiło się cicho kiedy będziecie zbierać siły na kolejną rundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Interesujący powiadasz ......

Żadna jeszcze nie narzekała choć każdy chcę czegoś innego

Na początek powiedz ile masz lat.... czy masz kogoś z kim mam się tobą zająć .... czy mam przybyć z kolegą ...

Jeśli chcesz pisz na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaliczyłam
1 godzinę temu, Gość Czarnula napisał:

ja bym chciała trójkąta z 2 mężczyznami o pokaźnych sprzętach. Ktoś chętny na ostrą zabawę?

Co do pokaźnego  sprzętu to miałam taki seks z mężem który ma średniego ale na tę zabawę zaprosiliśmy dwóch facetów z dużymi. Gdy wzięli nnie w obie dziurki to po ich wytrysku gdy wyjęli oboje mieli zakrwawione ...y. Pomimo to miałam silny orgazm.  Mąż miał kilka dni bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×