Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Biskup

Homoseksualny pasierb pasożyt.

Polecane posty


Utrzymywanie kogokolwiek w gospodarstwie domowym wiąże się z wymogiem dostosowania się tego kogoś do zasad panujących w domu (czysto teoretycznie i oczywiście takich normalnych) Mam ten problem z pasierbem chodzącym jeszcze do szkoły. Hotel to nie przesada.  Całe dnie po powrocie siedzi w łóżku oglądając filmiki lub ze słuchawkami słucha muzyki. Aspołeczny i bezproduktywny odpad społeczeństwa opierający sie nazasadzie "posuwasz moją Starą to masz mnie utrzymywać" . Tylko moja ślepa miłość do jego matki utrzymuje go przy życiu.

19 lat to okres życia gdzie precyzujemy swoją postawę do życia w społeczeństwie ale Także musi się mieć obowiązki do spełnienia. Jeśli jednak rodzic ciągle wyszukuje wymówki  aby  jego pociecha nie była "gnębiona" obowiązkami hoduje pasożyta. Pojawiają się tarcia i niedomówienia. Zwykle konflikt narasta powoli ale nieodwracalnie a młody człowiek w lot pojmuje że ma władzę nad rodzicem.
Jakakolwiek uwaga negatywna wiąże się z pomówieniem o homofobię. Oczekuję sęsownych porad. Do czego służy łopata to ja wiem, ale to ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Rozmowa z żoną i wspólne ustalenie listy obowiązków dla nieroba. Przedstawienie ustaleń i egzekwowanie wykonania obowiązków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A matka toleruje pedryla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A matka toleruje pedryla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Homoseksualizm to nie choroba . Jest homo to jest i tyle ,nie nasza sprawa . Co innego jego zachowanie co do obowiązków domowych . Ślepa miłość do matki wskazuje ,że jest syn ,ona i ty gdzieś tam daleko .W sumie to się nie liczysz w ich życiu. Podejmij kroki wbrew logice serca ,ochłodź wasz związek i zobacz czy ona zacznie się starać ,czy olej ciebie -to jeszcze bardziej potwierdzi tezę ,że nie liczysz się tam z posłuchem . Nie bądź cham ,damski bokser-ot wprowadź męski świat ,wychodź też za swoimi hobby ,jak pasierb którego hobby to nic nierobienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weryfikacja

Ale nie każdy musi pracować. Jak się nie uczy, to nie ma obowiązku alimentacyjnego rodziców.

I idzie na utrzymanie ops.

Jeśli dochód pozwala - a tu pozwala bo dochodu nie ma i siedzi u rodziców i prowadzi samodzielnie gospodarstwo domowe.

Naucz chłopaka zaradności a nie wmuszaj w niego pracę na siłę. Za twoje żyć nie musi ale państwowe nu się należy.

Poza tym chyba się uczy..

Pracować nie musi a utrzymywać ma go rodzic

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weryfikacja

Ale nie każdy musi pracować. Jak się nie uczy, to nie ma obowiązku alimentacyjnego rodziców.

I idzie na utrzymanie ops.

Jeśli dochód pozwala - a tu pozwala bo dochodu nie ma i siedzi u rodziców i prowadzi samodzielnie gospodarstwo domowe.

Naucz chłopaka zaradności a nie wmuszaj w niego pracę na siłę. Za twoje żyć nie musi ale państwowe nu się należy.

Poza tym chyba się uczy..

Pracować nie musi a utrzymywać ma go rodzic

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redg

Nie masz racji autorze.Chłopak się  uczy i dlatego matka i jego ojciec muszą go utrzymywać dopóki się  uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×