Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaban

Czemu baby robią sobie nagie sesje zdjęciowe?

Polecane posty

Gość Kaban

Lubią się koorvy obnażać, podnieca je to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
14 minut temu, Gość Kaban napisał:

Lubią się koorvy obnażać, podnieca je to

nie robią ciołku , to takie zera psychiczne montują kamerki, coraz częściej wybuchają afery o takim bydłu utożsamiającym się niesłusznie z mężczyznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, takie kure.wskie zdjęcia są bardzo inspirujace mężczyzn do konkretnych czynów. Przydają się do wysyłania wybrankowi, celem wzbudzenia romantycznych emocji. Do tego, gdy kobieta jest już starym pudłem, może sobie spojrzeć na takie pamiątkowe foty i powspominać z rozrzewnieniem, jaką to kiedyś była dup.encja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
6 minut temu, Onkosfera napisał:

Tak, takie kure.wskie zdjęcia są bardzo inspirujace mężczyzn do konkretnych czynów. Przydają się do wysyłania wybrankowi, celem wzbudzenia romantycznych emocji. Do tego, gdy kobieta jest już starym pudłem, może sobie spojrzeć na takie pamiątkowe foty i powspominać z rozrzewnieniem, jaką to kiedyś była dup.encja

facet nie ukrywaj się pod damskim awatarem, należysz do ścierw stalkerskich nękających kobietę/y cały twój post o tym mówi

zaraz napiszeasz pod innym nikiem lub jako gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta

Samo robienie je podnieca bo to takie nieprzyzwoite, zawsze w czasie sesji robią się mokre, masturbują się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu!

Świnie i tyle! Facet robiący fotki kindybała to zboczeniec a one fotografują sobie rozlazłe szpary i uważają że realizują się artystycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooochacz

Swędzą je dooopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
32 minuty temu, Gość Elżbieta napisał:

Samo robienie je podnieca bo to takie nieprzyzwoite, zawsze w czasie sesji robią się mokre, masturbują się później

zmieniłeś pajacu nik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Uważają że pokazanie szpary czy cyców to wielka wizja artystyczna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Najlepsi są ci fotografowie, obleśne zboki co wciskają tym głupim babom brednie o sztuce i artyzmie, namawiają je na gołe sesje a później mają całą kolekcję nagich fotek które potem regularnie oglądają i marszczą freda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgfd

Faceci homo też sobie robią takie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za emocje wzbudza ten temat! Ciekawa sprawa, faceci, będąc zazwyczaj wzrokowcami, lubią pasjami oglądać zdjęcia golych bab. Ale kiedy mowa o tym, że normalne kobiety robią sobie zdjęcia "rozlazlych szpar", jak to pięknie ktoś określil, to nagle wielkie oburzenie, że świństwo, obrzydliwstwo i ku.rewstwo. Lekka hipozkryzja, czyż nie? Na marginesie, co to kogo obchodzi, kto do czego marszczy freda, he? Jak będę miała chęć wysłać nagą fotkę swojemu facetowi, to wyśle, a jesli on sobie do tego zrobi dobrze, to będę się cieszyła. A inny niech se zwala do czego innego, co go tam akurat kręci, choćby do męskich pałek.

2 godziny temu, Gość hehehehe napisał:

facet nie ukrywaj się pod damskim awatarem, należysz do ścierw stalkerskich nękających kobietę/y cały twój post o tym mówi

zaraz napiszeasz pod innym nikiem lub jako gość

A ty obezjajcu wskaż mi które kobiety niby tak nękam. Dyskusję o mojej płci uważam za niewartą mojej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta
1 godzinę temu, Trzepiekoński napisał:

No ale Babom się to pewnie podoba że patrząc na ich gołe foty wielu facetów sobie wali

Zastanawia mnie tylko czy one nie mają żadnego wstydu jak ktoś z rodziny, znajomych to zobaczy przecież na takim znanym portalu jak maxmodels to duże prawdopodobieństwo że tak będzie

To szmaty, własne córki przyuczają do zawodu a same nie przepuszczą żadnej okazji żeby pokazać ciapsko, ostatnio pod przykrywką ekologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Kaban napisał:

Lubią się koorvy obnażać, podnieca je to

Często robię sobie zdjęcia podczas masturbacji. Podnieca mnie to, a tobie nic do tego. I zacznij stawiać kropkę na końcu zdania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Kaban napisał:

Lubią się koorvy obnażać, podnieca je to

Często robię sobie zdjęcia podczas masturbacji. Podnieca mnie to, a tobie nic do tego. I zacznij stawiać kropkę na końcu zdania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa

Na plaże nudystów też chodzą żeby pity mogły sobie pooddychać a nie żeby banda zboczeńców obcinała im szpary. Gdyby to bylo dozwolone, połowa by wychodziła na ulicę z golymi dooopami. Niekoniecznie ta młodsza i ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tyle

Kto nie lubi sztuki ten tego nie zrozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×