Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćE.

Po co to było? ok. 5 lat zakłamanej miłości na forum...

Polecane posty

Gość gośćE.

Powiedz po co kłamałeś, że kochałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kłamał po to, by jego życie takie nudne nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a na którym forum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź

Sama M traktowałaś źle, kręciłaś na boku z tym psycholem Dragonem a teraz jęczysz. Tak się kończy jak chcesz złapać dwóch facetów na raz, dobrze ci tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

lecz nogi, bo na głowy to już nie wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Weź napisał:

Sama M traktowałaś źle, kręciłaś na boku z tym psycholem Dragonem a teraz jęczysz. Tak się kończy jak chcesz złapać dwóch facetów na raz, dobrze ci tak!

nie będzie tak jakbyś chciał, jak sobie życzysz, ponieważ jest to nieprawda! żałuję, że Cię znałam i Cię kochałam, ale to się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 lat to calkiem długa miłość. Pełnometrażowa, rzec by można. Nie ma się czego wstydzić, po takim czasie, to większość związków już kaputt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Onkosfera napisał:

5 lat to calkiem długa miłość. Pełnometrażowa, rzec by można. Nie ma się czego wstydzić, po takim czasie, to większość związków już kaputt...

to nie była miłość zabawa ludzi rozgoryczonych, jak w piosence Kowalskiej

"Poprzez palce moich rąk widzę, że Wszystko się wymyka i traci sens. Poprzez palce moich rąk płyną dni, Nie wiem nawet, ile już W słodkim winie topię łzy, Gaszę wolno słoność ich. A może to mój błąd, że żyję Wśród pustych ścian. Oto, co mi daje świat, Tak żyć nie zechciałby nikt, Bo nie mam nic, czego ty nie możesz mieć! Nie mam nic, bo nie pragnę więcej Niż mi dawać chcesz. Nie mam nic i dlatego rzucasz mnie, Ciskasz mnie w kąt - jak starą rzecz, Gdy przestaję cieszyć cię. A może to twój błąd. Odchodzisz, zimno mi tak, Oto, co mi dałeś ty, Tak żyć nie zechciałby nikt, Bo nie mam nic, czego ty nie możesz mieć! Nie mam nic, bo nie pragnę więcej Niż mi dawać chcesz. Nie mam nic i dlatego rzucasz mnie, Ciskasz mnie w kąt - jak starą rzecz, Gdy przestaję cieszyć cię."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

to nie była miłość zabawa ludzi rozgoryczonych, jak w piosence Kowalskiej

"Poprzez palce moich rąk widzę, że Wszystko się wymyka i traci sens. Poprzez palce moich rąk płyną dni, Nie wiem nawet, ile już W słodkim winie topię łzy, Gaszę wolno słoność ich. A może to mój błąd, że żyję Wśród pustych ścian. Oto, co mi daje świat, Tak żyć nie zechciałby nikt, Bo nie mam nic, czego ty nie możesz mieć! Nie mam nic, bo nie pragnę więcej Niż mi dawać chcesz. Nie mam nic i dlatego rzucasz mnie, Ciskasz mnie w kąt - jak starą rzecz, Gdy przestaję cieszyć cię. A może to twój błąd. Odchodzisz, zimno mi tak, Oto, co mi dałeś ty, Tak żyć nie zechciałby nikt, Bo nie mam nic, czego ty nie możesz mieć! Nie mam nic, bo nie pragnę więcej Niż mi dawać chcesz. Nie mam nic i dlatego rzucasz mnie, Ciskasz mnie w kąt - jak starą rzecz, Gdy przestaję cieszyć cię."

Romantyczna sprawa... ale serce roście, na wieść, że ktoś jeszcze słucha starych piosenek Kasi Kowalskiej. Ach te moje szkolne dyskoteki, wzruszylam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Onkosfera napisał:

5 lat to calkiem długa miłość. Pełnometrażowa, rzec by można. Nie ma się czego wstydzić, po takim czasie, to większość związków już kaputt...

Nie długość miłości ma znaczenie a jej intensywność. A ty ciągle wypatrujesz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie długość miłości ma znaczenie a jej intensywność. A ty ciągle wypatrujesz go.

Mhm. Kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rzygam od rana E,M I DRAGONEM,elita dupków z kafe.Udowodniono jedna z drugim jaki mają poziom,więc niech trzymają się razem ludzie bez klasy,szacunku i honoru. Towarzystwo wzajemnej adoracji, egoista i jego tanie kolezaneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy nadal nie wierzycie m

E to justyna ze wsi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość A wy nadal nie wierzycie m napisał:

E to justyna ze wsi 

Domyślam się,że to Coś z taniej półki  kobiet.. taki poziom Dragona,kiepska jakość koleżanek to u niego standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

E to justyna ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heheszki

"To nie była miłość jak w 'Przeminęło z wiatrem', Ty miałaś duży biust a ja miałem sałatę. Impreza u chłopaków, potem wziąłem Cię na chatę - wtedy nie wiedziałem, że pier***olę zwykłą szma***ę..." - i to by było na tyle w kwestii E 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Heheszki napisał:

"To nie była miłość jak w 'Przeminęło z wiatrem', Ty miałaś duży biust a ja miałem sałatę. Impreza u chłopaków, potem wziąłem Cię na chatę - wtedy nie wiedziałem, że pier***olę zwykłą szma***ę..." - i to by było na tyle w kwestii E 😉

Czytając tematy na kafe dochodzę do wniosku,że masz rację.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×