Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KC..

Delikatna jak płatek róży

Polecane posty

Gość Marta
11 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

Mężczyźni na ogół wolą DAMY od NIE DAMY. a tajemnicze niech sobie będą, w sumie pierwsze słysze o fascynacji tajemniczymi kobietami. Jak zyje ponad 30 lat w życiu nie słyszałem " Ty jaka ona tajemnicza". Raczej szło coś w stylu "Yebnięta jakaś"

Tajemnicze a yebnoete to 2 osobne gatunki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Gość Marta napisał:

Tajemnicze a yebnoete to 2 osobne gatunki 

w takim razie ja chyba poszukam mająca sobie mixa obydwu gatunków. Tylko czy to będzie yebnięta i tajemnicza czy tajemniczo  yebnięta? Nazewnictwo jeszcze do ustalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trafił Ci się wyjątkowy okaz. Szczęście, że takie kobiety jeszcze chodzą po naszej planecie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, 5% o urodzie modela napisał:

A co to odrazu ma być jak na tacy podane. Na internetach pisało że kobiety lubią tajemniczych, odkrywać i takie tam pitolenie. A tutaj już natychmiast wszystko. Ja się troche wstydzę więc jak coś zadbaj o klimat,upij mnie troche, tak bym się komfortowo czuł, a nie takie przedmiotowe traktowanie 😞

Bycie sobą nie jest podaniem siebie na tacy🙂. Preferuję klimat czysto koleżeńsko - poznawczy, rzuć maskę, a powiem Ci kim jesteś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

Bycie sobą nie jest podaniem siebie na tacy🙂. Preferuję klimat czysto koleżeńsko - poznawczy, rzuć maskę, a powiem Ci kim jesteś 😉

Tak przy wszystkich? a gdzie intymność? Jak chcesz koleżeńsko-poznawczy klimat, to załóż konto i zobaczymy na privie jak wyjdzie mi zrzucanie maski 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

Tak przy wszystkich? a gdzie intymność? Jak chcesz koleżeńsko-poznawczy klimat, to załóż konto i zobaczymy na privie jak wyjdzie mi zrzucanie maski 🙂

Nie przekrecaj 🙂. Nie szukam wrażeń i nie mam nic do ukrycia przed innymi. Konto mam, ale nie podam nazwy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie przekrecaj 🙂. Nie szukam wrażeń i nie mam nic do ukrycia przed innymi. Konto mam, ale nie podam nazwy 🙂

Naprawdę schlebia mi że pomyślałaś że będą szły za tym jakieś wrażenia, ale nie jestem zbyt dobry w internetowych kontaktach, nawet facebooka nie mam 😞  No ja akurat nauczyłem nie otwierać się publicznie, tak wyszło. O nazwe konta nie pytam, napiszesz to fajnie, nie to też przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, 5% o urodzie modela napisał:

Naprawdę schlebia mi że pomyślałaś że będą szły za tym jakieś wrażenia, ale nie jestem zbyt dobry w internetowych kontaktach, nawet facebooka nie mam 😞  No ja akurat nauczyłem nie otwierać się publicznie, tak wyszło. O nazwe konta nie pytam, napiszesz to fajnie, nie to też przeżyje.

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×