Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kgg

Nie dziwie się ze teraz tyle rozwodów bo

Polecane posty

Gość Jaa
8 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Nie znam 25 latki, która by porzadala pana 45. Niestety, nie znam.

Może nie znasz, widzisz to co chcesz wiedzieć. Zrób sondę na ulicy i zapytaj ludzi czy się bardziej dziwią jak widzą dziadka z młodą za rękę, czy jak widzą babcie za rękę z chłopcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Bolek napisał:

To są fantazje małolatów o milfie. Ile jest takich kobiet które możesz nazwać milfem? Widziałaś taka panią na kasie w markecie?

Wszystkie opowiadają o tym, że dbają o siebie, są szczupłe i czują się lepiej niż 10 lat temu. Kochają seks. Rozejrzyj się lepiej Ty dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bolek napisał:

To są fantazje małolatów o milfie. Ile jest takich kobiet które możesz nazwać milfem? Widziałaś taka panią na kasie w markecie?

Nie siedzi na kasie w markecie, tylko regeneruje się u kosmetyczki😏 Konserwacja ciała po 35, to robota na pełen etat😉 Ale za to misiu pysiu podupcy lachona, a nie rozlazlego wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
25 minut temu, Gość Arek napisał:

Ale nie mówimy tutaj o Tobie tylko jak to jest ogólnie, a Ty nie jesteś żadnym wyznacznikiem. Poprostu nikogo nie dziwi widok starszego faceta z dużo młodszą kobietą, bo to jest poprostu normalne i nieżadkie. Kiedy widziałaś ostatnio jak 45latka szła z 25latkiem za rękę? Jak ty będziesz po 40 bardzo możliwe że będziesz mieć 1% szans na wzbudzenie w kimś pożądania zwłaszcza jeśli obok siebie będziesz miała 20letnie młódki. A w tym 1% zostaną Ci zboczeńcy, którzy są zaburzeni i lubią stare, tak samo jak są zaburzeni niektórzy faceci którzy lubią spasłe morświny, czaisz?

Wez przestań, mam syna 26 lat, to jest po prostu niemożliwe aby on lub jego koledzy zainteresowali się, chcieli związać ze starszą kobietą, owszem żaden się nie ożenił, jeżdżą po świecie, spotykają się z dziewczynami i nie ma opcji aby już myśleli o poważnych związkach, tak jak kiedyś mieli dziewczyny w swoim wieku tak teraz widzę, ze te dziewczyny są coraz młodsze. 
W sumie nigdy w życiu nie spotkałam pary ona starsza o wiele lat od niego  bo kim miałaby być ta kobieta? Bezdzietna, panna która szuka TAKICH atrakcji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
5 minut temu, Gość Jaa napisał:

Może nie znasz, widzisz to co chcesz wiedzieć. Zrób sondę na ulicy i zapytaj ludzi czy się bardziej dziwią jak widzą dziadka z młodą za rękę, czy jak widzą babcie za rękę z chłopcem

Wierz w co chcesz wierzyć. Cipke kupisz za 💵 ale uczucia, wierności i szacunku nigdy. Zalecam odrobinę pokory, każdy będzie stary i brzydki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek
2 minuty temu, Bolek napisał:

Ja mogę opowiadać że czuje się lepiej niż jak miałem 20 lat, mogę 10 razy pod rząd itd uwierzysz?

No i możesz się tak czuć. Co nie zmienia faktu, że przy zgrabnej, 20letniej dziewczynie z buźką niewinnego aniołka nie masz szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg
16 minut temu, Bolek napisał:

To są fantazje małolatów o milfie. Ile jest takich kobiet które możesz nazwać milfem? Widziałaś taka panią na kasie w markecie?

Te fantazje kończą się tylko przeroochaniu takiego milfa jeśli już. Żaden chłopak w życiu codziennym nie wieźmie sobie takiej za partnerkę i nie będzie przedstawiał jako swojej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Bolek napisał:

Jeśli jest to biznesmen to jest zadbany i z klasą nawet po 40. Ale jak jest to Janusz tak jak piszesz ale bardzo kochający swoją ksiezniczke, to będzie tyrał jak wół na kopalni czy w szoferce ciężarówki by ona lśniła. Wiem że dla kobiet to jest niepojęte ale uwierz mi że jak ktoś ciężko pracuje fizycznie to nie na ochoty chodzić na fitness, musi się nazreć by mieć siłę do pracy i brzuch rośnie. Całkiem inaczej wygląda praca biurowa, niby zmęczony ale bardziej psychicznie i wtedy odreagowuje w sporcie. Oczywiście jest też grupa leni którym wielki bebech nie przeszkadza. Zobacz co się dzieje z kobietami po porodzie, są zmęczone, zajmują się dzieckiem, zaniedbane - trwa to rok, a u mężczyzn dekady 

Tak mi teraz przyszło do głowy, apropos żarcia, żeby mieć siłę do pracy. Cześć kobiet, mających małe dzieci, ma spory deficyt snu. Ponieważ jest to taki okres w życiu dziecka, że ojciec nie zastąpi matki (karmienie cyckiem, tzw czwarty trymestr itp), nie ma zmiłuj, czy się chce czy nie chce spać, robić trzeba. Wtedy te kobiety żrą, zeby nie zasnąć. Oczywiście są spasione. Wyrozumiałość społeczeństwa na tą nadwagę, jest chyba równie duża, jak dla mężczyzn z brzuchem zapi.er.dalających na przodku kopalni dla swoich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
5 minut temu, Bolek napisał:

Szkoda że taki syf w necie i lepiej być anonimowym, wrzucił bym tu swoje foto i zamknął niektórym jadaczki którzy psioczą że mam o 14 lat młodsza żonę i że poleciała na kasę itd. Na ulicy tego nie widać, dają nam po równo lat.

Wrzuć jak taki pewny swego jesteś. Ludzi nigdy nie pyta się o opinię, bo będą fałszywie słodzic. Coz za problem kogoś oklamac? Hmm może to ona już wygląda na stara i zajechana porodami a nie ty młodo 😂 fakt jest faktem, ze kobieta 42 lata i jej ZADBANY WYSPORTOWANY mąż rówieśnik zazwyczaj nie wyglądają identycznie (chociaż jeśli kobieta korzysta z zabiegow medycynie estetycznej to może wyglądać lepiej), ale nie oszukujmy się ze jakąkolwiek 30 wygląda jak chlop 45 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
11 minut temu, Bolek napisał:

Szkoda że taki syf w necie i lepiej być anonimowym, wrzucił bym tu swoje foto i zamknął niektórym jadaczki którzy psioczą że mam o 14 lat młodsza żonę i że poleciała na kasę itd. Na ulicy tego nie widać, dają nam po równo lat.

Ja wierze, ze wygladasz mlodo i fajnie, poniewaz teraz duzo ludzi po 40 tak wyglada, ale zastanow sie skad u Ciebie taka potrzeba udawadniania czegos, kompletnie obcym ludziom w necie?

Wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg
1 minutę temu, Bolek napisał:

Hmmm... Moja była żona pochwaliła się że ma "narzeczonego"  oba 39 on 28. Więc może niektórzy szukają starszych

Bo są wyjątki od reguły, jak we wszystkim. Rozmawiamy o tym jaka jest ogólna tendencja w społeczeństwie. A jest taka że jeżeli ktoś kogoś w ogóle zamienia na młodszy model, to zdecydowanie częściej jest to mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
Przed chwilą, Gość Greg napisał:

Bo są wyjątki od reguły, jak we wszystkim. Rozmawiamy o tym jaka jest ogólna tendencja w społeczeństwie. A jest taka że jeżeli ktoś kogoś w ogóle zamienia na młodszy model, to zdecydowanie częściej jest to mężczyzna

Mala poprawka: zamożny mezczyzna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg
5 minut temu, Bolek napisał:

Tylko kobieta ma potem możliwość to zrzucić a Janusz ma ten stan często całe życie.

Taaaa, widzimy na polskich ulicach jak większość(nie wszyscy) skorzystała z tej możliwości zrzucenia. Częściej słyszę że nie może bo jej tarczyca siadła i nie może schudnąć a przecież ona wcale dużo nie je....wszystkie to samo tłumaczenie mają jak nie potrafią zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bolek napisał:

Tylko kobieta ma potem możliwość to zrzucić a Janusz ma ten stan często całe życie.

Janusz prędzej może zrzucić. Przecież mężczyźni mają z natury mniej tkanki tluszczowej i szybciej spalają kalorie. Tyle, że nikomu się nie chce. Słyszałam raz argument 60letniego naprawdę przystojnego faceta, który się potwornie spasł: "córki mnie namawiają, ale mi już się nie chce, za stary jestem". Oczywiście jego żona szczupła, zadbana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
6 minut temu, Bolek napisał:

Gdybym chciał to bym właśnie udowodnił, pisze że mógłbym ale mi na tym nie zależy.

Ale facet nikogo to nie interesuje jak wyglądasz i na co poleciała twoja zona, naprawdę. Zalozyles rodzinę to sie nią zajmuj zamiast wypisywać tutaj te bzdury. Strasznie zakompleksiony jesteś. Każdemu podoba się to co sie podoba i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec świata
8 minut temu, Bolek napisał:

Tylko kobieta ma potem możliwość to zrzucić a Janusz ma ten stan często całe życie.

Moja koleżanka w ogóle nie przytyła w ciąży i co z tego jak rozstępy ma od całego brzucha do połowy ud i to naprawdę blizny jakby ją nożem pocharatali. Miała taki kompleks że potem koszulki nie chciała przy seksie zdejmowĆ. I niestety z dzieckiem została, a chłop jej teraz jest przy dziuni która ma ciało niezniszczone. Faceci to zero i tyle. A te dziady nawet jak mają młodą cip.ke za kasę to mu to nie przeszkadza nawet. Bo on szczęśliwy że zaroochał i ona że zarobiona przy takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bolek napisał:

Tak jak ci tłumaczyłem, do kolesia za biurka możesz mieć pretensje do górnikowi się nie dziw.

Tak... tłumaczysz i tłumaczysz mnie głupiej ale nic nie kumam😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
1 minutę temu, Bolek napisał:

Napisze jeszcze coś o tym brzuchu piwnym, pracowałem jakiś czas ciężko w temperaturze i zapyleniu, mogłem wypić wiadro wody/ soku i dalej sucho w ustach, dwa piwa i ulga, tylko piwo gasi pragnienie i nie chodzi tu o alkohol. Mieszkałem wtedy sam więc wiadomo, człowiek chce się nazreć ale dieta samotnego faceta wygląda tak a nie inaczej, gdy byłem w związku brzuch urósł w 3 miesiące, dobrze że zmieniłem pracę bo dziś byłbym "Januszem"

A kobieta jak jest zarobiona, praca w pracy, praca w domu i tylko ten batonik jej pomaga w odprezeniu sie? Robisz wszystko by wybielic i usprawiedliwic słabych zaniedbanych facetów przy czym po kobietach jedziesz jak tylko możesz. Przykro mi, ze ci oba małżeństwa nie wypalily. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life is brutal
5 godzin temu, Gość Kgg napisał:

ludzie i faceci nie potrafią kochać, bo ludzie w dzisiejszych czasach to egoisci i kochają za to ze ktoś ma drogie auto i kasę albo że kobieta jest młoda i ładna a to nie ma nic wspólnego z miłością i facet jak żona się zestarzeje to poleci szukać 20latki albo jak w małżeństwie pojawiaja się problemy to ludzie nie walczą o małżeństwo tylko łatwiej im się rozwieść i szukać następnego towaru. Człowiek jak rzecz łatwo wymienić jak coś szwankuje.

Niestety życie jest brutalne zwłaszcza w stosunku do kobiet. Facet to może założyć kilka rodzin w ciągu życia nawet jak jest dziadkiem i mu wszystko działa może płodzić. A kobieta? Ma termin przydatności i niestety nie założy nowej rodziny jeśli ma 47 katy i pozna faceta nawet w swoim wieku ale on chce mieć dziecko to ona się nie nadaje w tym momencie 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Bolek napisał:

Nie wybielam facetów, szczególnie jeśli jest przed 30 mieszka z matką i wygląda jak knur to wyłącznie tylko jego wina. Ogólnie jest jego wina nawet w późniejszym wieku że nie dba o siebie. Pisze tylko że są warunki pracy które szybko zrobią z faceta "Janusza" , on by utrzymać sylwetkę ma 10 razy ciężej niż gość z za biurka. 

Nie wypaliło mi pierwsze małżeństwo, i nawet przyznaje ludziom z forum rację, jak poleciałem na düpe i wygląd tak miałem, teraz jestem szczęśliwym małżonkiem. 🙂

A ona na co poleciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life is not brutal
4 minuty temu, Gość Life is brutal napisał:

Niestety życie jest brutalne zwłaszcza w stosunku do kobiet. Facet to może założyć kilka rodzin w ciągu życia nawet jak jest dziadkiem i mu wszystko działa może płodzić. A kobieta? Ma termin przydatności i niestety nie założy nowej rodziny jeśli ma 47 katy i pozna faceta nawet w swoim wieku ale on chce mieć dziecko to ona się nie nadaje w tym momencie 😢

Ktoś tylko musi chcieć ze starym dziadem te rodziny zakładać. Jak groszem nie śmierdzi to może sobie pozaklsdac... Kondoma do masturbacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Life is brutal napisał:

Niestety życie jest brutalne zwłaszcza w stosunku do kobiet. Facet to może założyć kilka rodzin w ciągu życia nawet jak jest dziadkiem i mu wszystko działa może płodzić. A kobieta? Ma termin przydatności i niestety nie założy nowej rodziny jeśli ma 47 katy i pozna faceta nawet w swoim wieku ale on chce mieć dziecko to ona się nie nadaje w tym momencie 😢

A po co dziecko facetowi w wieku 47 lat, tacy to już mają wnuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
3 minuty temu, Gość Life is not brutal napisał:

Ktoś tylko musi chcieć ze starym dziadem te rodziny zakładać. Jak groszem nie śmierdzi to może sobie pozaklsdac... Kondoma do masturbacji

Jakaś zdesperowana zawsze się trafić może, choćby miała żółte papiery. Chodzi mi o to że jest nierówność biologiczna z korzyścią dla facetów i tu  nawet feministki nie są wstanie wprowadzić równouprawnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life is not brutal
Przed chwilą, Gość .... napisał:

Jakaś zdesperowana zawsze się trafić może, choćby miała żółte papiery. Chodzi mi o to że jest nierówność biologiczna z korzyścią dla facetów i tu  nawet feministki nie są wstanie wprowadzić równouprawnienia

Ja piszę zawsze onw miarę normalnych ludziach a nie o patologii i ludziach chorych psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A po co dziecko facetowi w wieku 47 lat, tacy to już mają wnuki.

Ten polityk Janusz Korwin Mikke ma 8 dzieci z różnymi kobietami. On ma obecnie 78 lat, jego żona 32 a najmłodsze ich dziecko 6 lat. Czyli został jeszcze ojcem w wieku 72lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kgf

Jakoś Radosław Majdan ożenił się z Rozenek z kobietą pod 40stke z dwójką dzieci i ją chciał, albo Scarlet Johanson ma 35 lat i nowego faceta rok starszego, dwukrotna dzieciaka rozwódka. Takich przykładów jest mnóstwo i jakoś ci faceci 20stek nie szukali. Jak ktoś jest egoistą i ma wymagania to jak kobieta się zestarzeje, osiwieje albo zostanie kaleką to facet odejdzie do innnej. Współczuję takich mężów egoistów. Na pewno wolna 20-latka bedzie chciała starego dziada po 40-stce i gołodupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A po co dziecko facetowi w wieku 47 lat, tacy to już mają wnuki.

Starcze rodzicielstwo bardzo wyniszcza. Powinniśmy się mnożyć w wieku 15-20. Biologicznie oczywiscie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adek
4 minuty temu, Gość .... napisał:

 On ma obecnie 78 lat, jego żona 32 a najmłodsze ich dziecko 6 lat. Czyli został jeszcze ojcem w wieku 72lat. 

No właśnie, a na skalę światową nie ma przypadku gdzie 32 letni facet byłby z 72letnią kobietą. Zrozumcie durne baby, że w pewnym wieku do niego się już nie nadajecie tylko do wymiany na nowszy model. Tak było od dawna, jest i będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kgcc

Korwin Mikke ma 72 lata ale jest też bardzo bogaty, to może mieć kobietę 30-letnia ałbie taki Johnny Depp który zostawił żonę dla młodej która wyroochała go na kasę i kopneła w doope. Pewnie jak Korwin zasłabnie to żona zaciera ręce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 minutę temu, Gość Adek napisał:

No właśnie, a na skalę światową nie ma przypadku gdzie 32 letni facet byłby z 72letnią kobietą. Zrozumcie durne baby, że w pewnym wieku do niego się już nie nadajecie tylko do wymiany na nowszy model. Tak było od dawna, jest i będzie

Póki co to ty się do niczego nie nadajesz. Siedzisz na kobiecym forum i rzygasz jadem gdzie popadnie. Pewnie jestes brzydki, masz małego, do tego brak Ci kasy i klasy i myślisz, ze na stare lata twój los sie magicznie odmieni. 

JKM to milioner... On nie reprezentuje możliwości przeciętnego Polaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×