Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młoda32mama

Bolesne słowa męża..

Polecane posty

Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

No miała szansę odpocząć, bo po przyjściu brata z pracy to on przejmował dzieci.

Następna wyrywna do oceniania 🙂

Widzisz, ja jestem bardziej obiektywna niż ty, bo ja znam całą sytuację. A ty wiesz tylko to co ja napisałam 🙂

Nie napisałam, ze akurat wtedy nie pracowała, bo ona nie pracowała od początku ich małżeństwa. Nawet jak nie było dzieci.

Napisałaś ze akurat nie pracowała zawodowo wiec rozumiem to jako czas przeszly. Slabe to ze wolal klamac niz z nia pogadac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Napisałaś ze akurat nie pracowała zawodowo wiec rozumiem to jako czas przeszly. Slabe to ze wolal klamac niz z nia pogadac. 

A skąd wiesz, ze z nią nie gadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

A skąd wiesz, ze z nią nie gadał?

I co, ona my zabroniła, a on grzecznie posłuchał i wolał kłamać 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłoszenia

Jak można padać na pysk przy jednym dziecku?Jesteś mało zorganizowana,powolna.Jak syn miał rok to chciałam drugie dziecko bo nudziłam się i nie miałam co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

I co, ona my zabroniła, a on grzecznie posłuchał i wolał kłamać 🤦‍♀️

A wyobrażasz sobie sytuację, że facet wraca do domu Z PRACY, a żona już ubrana w drzwiach czeka, bo ona idzie na paznokcie czy na siłkę? To samo radzą tutaj kobiety autorce 🙂

Z niektórymi nie sposób się dogadać.

Tak samo jak z Tobą. Tak mało wiesz a tak łatwo oceniasz. Jesteś strasznie, ale to strasznie irytująca. Taki babol, który wszystko wie najlepiej. Nawet jak nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem nie powiedział niczego szokującego. Ot życie. Poza tym nadal uważa, że jesteś ładna, czy to nie pocieszające? 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Jola 42 l. napisał:

jestem w szoku bo mój mąż uwielbia spędzać czas z dziećmi, na ferie zimowe wyjeżdżamy z 10 letnimi bliźniakami i z rocznym synkiem na Słowację ,powiedziałam do męża że może najmłodszego zostawimy z dziadkami to mąż zmierzył mnie wzrokiem I powiedział "Ja chcę spędzać czas z całą rodziną. Rodzice są od tego żeby być z dziećmi a nie dziadkowie!"Życzę wam takiego męża 🙂

I do tego jest dobry w łóżku mmmm no fajny on jest, ale mnie na dziecko nie namówi chociaż próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Figa napisał:

A ty z tym swoim doświadczeniem zamiast poradzić to z ironią wyśmiewasz młodą mężatkę, wez się ogarnij bo babsztyl z ciebie wychodzi, jeszcze się zapytaj czy wiedziała z kim robi sobie dziecko, kobieta z 20 letnim stażem małżeńskim ...wybaczyłas już zdradę czy jeszcze nic nie wiesz .😉?

Jesteś nieuprzejma, wiesz? Daję radę autorce: zastanów się, czy warto wyplakiwac się na forum, zamiast porozmawiać otwarcie z mężem.

A o zdradzie jeszcze nie słyszałam. Kiedy tego doświadczę, zgłoszę się do specjalistki od takich problemów czyli Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A wyobrażasz sobie sytuację, że facet wraca do domu Z PRACY, a żona już ubrana w drzwiach czeka, bo ona idzie na paznokcie czy na siłkę? To samo radzą tutaj kobiety autorce 🙂

Z niektórymi nie sposób się dogadać.

Tak samo jak z Tobą. Tak mało wiesz a tak łatwo oceniasz. Jesteś strasznie, ale to strasznie irytująca. Taki babol, który wszystko wie najlepiej. Nawet jak nie wie.

No to po co ze sobą byli skoro tak bardzo oboje mieli się nawzajem w dupie, najważniejsi byli dla siebie oni sami? 

Wiem, że to twój braciszek i go bronisz, ale siedzenie w aucie godzinę przed powrotem do własnego domu... Serio rozmawiamy o dorosłym facecie? 

Patologia. Bo nie wmowisz mi, że to normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

A wyobrażasz sobie sytuację, że facet wraca do domu Z PRACY, a żona już ubrana w drzwiach czeka, bo ona idzie na paznokcie czy na siłkę? To samo radzą tutaj kobiety autorce 🙂

Z niektórymi nie sposób się dogadać.

Tak samo jak z Tobą. Tak mało wiesz a tak łatwo oceniasz. Jesteś strasznie, ale to strasznie irytująca. Taki babol, który wszystko wie najlepiej. Nawet jak nie wie.

Nie ja napisałam  slowa na ktore twraz odpowiedzialas z takim oburzeniem:) tak,sa rozne kobiety ale nie uwazasz ze pewne rzeczy Twoj brat mogl przewidziec? Nie pracowała od samego poczatku wiec czego sie spodziewal po urodzeniu dzieci? Matki Polki? chciales pania ITD...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mąż niczego szokującego nie powiedział. A takie sytuacje zdarzają się przy małych dzieciach. Oboje wyluzujcie, ochłońcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Młoda32mama napisał:

Powiedział wczoraj, że woli chodzić do pracy bo przynamniej tam może odpocząć. Że męczy go, że wszystko dzieje się tylko wokół dziecka, irytuje go nawet karmienie piersią bo uważa, że na mm dziecko pośpi dłużej. Wycieczki personalne, że co mu po ładnej żonie jak tylko może popatrzeć, nie wiem skąd ta złość się wczoraj w nim wzięła. Podejrzewam, że koleżanka z pracy go buntuje.
Pół nocy siedziałam i płakałam, miałam wrażenie że jest inny a bardzo się rozczarowałam. Oczywiście próbował się tłumaczyć, przytulić i naprawić co powiedział, ale przecież czasu nie cofnie a ja się zawiodłam na nim.

c hu j nas to, egoistko. co trzeba mieć w glowie, zeby obcym ludziom ... takie szczegóły z zycia? kim ty jestes dla nas? naszą córcią? lecz się, wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No to po co ze sobą byli skoro tak bardzo oboje mieli się nawzajem w dupie, najważniejsi byli dla siebie oni sami?

Nie wiem. Ich zapytaj. Albo sama sobi

 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wiem, że to twój braciszek i go bronisz, ale siedzenie w aucie godzinę przed powrotem do własnego domu... Serio rozmawiamy o dorosłym facecie?

To okropny i niedojrzały, po prostu, zły facet. Jego żona za to jest cudowna, kryształowa i bardzo dojrzała. I nigdy, ale to nigdy nie robi niczego źle. Bo to kobieta jest. Matka Polka najprawdziwsza.

 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Patologia. Bo nie wmowisz mi, że to normalne. 

Oczywiście, że ci nie wmówię. Przecież to ty jesteś wszechwiedząca, to ty wszystko wiesz najlepiej i ty decydujesz co jest a co nie jest patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorka chyba już dawno się zmyła. 

Szkoda, jestem ciekawa, ile dziecko ma dni/tygodni/miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem. Ich zapytaj. Albo sama sobi

 

To okropny i niedojrzały, po prostu, zły facet. Jego żona za to jest cudowna, kryształowa i bardzo dojrzała. I nigdy, ale to nigdy nie robi niczego źle. Bo to kobieta jest. Matka Polka najprawdziwsza.

 

Oczywiście, że ci nie wmówię. Przecież to ty jesteś wszechwiedząca, to ty wszystko wiesz najlepiej i ty decydujesz co jest a co nie jest patologią.

*Nie wiem. Ich zapytaj. Albo sama sobie odpowiedz. Ty wiesz wszystko najlepiej przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ijjgg napisał:

O jeju jaka ty wrażliwa i płaczliwa jesteś. Może na żonę się nie nadajesz i zaczęło to być widać?

Hahahhaha jak ja się zawsze z Was tepa*** uśmieje! Sieją Was? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem. Ich zapytaj. Albo sama sobi

 

To okropny i niedojrzały, po prostu, zły facet. Jego żona za to jest cudowna, kryształowa i bardzo dojrzała. I nigdy, ale to nigdy nie robi niczego źle. Bo to kobieta jest. Matka Polka najprawdziwsza.

 

Oczywiście, że ci nie wmówię. Przecież to ty jesteś wszechwiedząca, to ty wszystko wiesz najlepiej i ty decydujesz co jest a co nie jest patologią.

Oj nudna jesteś już. Zmień płytę.

Nie napisałam, że ona jest w porządku, rozmawiałyśmy o twoim bracie. No, ale widzę, że wyznajesz zasadę - ona jest choojowa żona to on może być Chooj owym mężem. Grunt to się usprawiedliwic. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gosc napisał:

c hu j nas to, egoistko. co trzeba mieć w glowie, zeby obcym ludziom ... takie szczegóły z zycia? kim ty jestes dla nas? naszą córcią? lecz się, wariatko

Ch0j to Cię zrobił 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
15 minut temu, Gość gosc napisał:

*Nie wiem. Ich zapytaj. Albo sama sobie odpowiedz. Ty wiesz wszystko najlepiej przecież.

Biedny chłopczyk musiał się chować przed zła żoną 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udem

Ot, dlatego właśnie sąd przyznaje po rozstaniu dzieci matce.Facet nie nadaje się do opieki nad dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Oj nudna jesteś już. Zmień płytę.

Nie napisałam, że ona jest w porządku, rozmawiałyśmy o twoim bracie. No, ale widzę, że wyznajesz zasadę - ona jest choojowa żona to on może być Chooj owym mężem. Grunt to się usprawiedliwic. 

 

Czy ja coś takiego napisałam?

Ja się nie usprawiedliwiam. Nie śmiałabym. Nie przed Tobą. Przecież Ciebie żadne argumenty nie przekonają, bo Ty sama wszystko wiesz i tak najlepiej.

Mój brat to kawał gnoja i bydlaka. Jest pieprzoną gnidą i szczeniakiem, bo z jego własnej winy nie mógł się dogadać z żoną, żeby móc odpocząć do pracy. Przecież jakby potrafił się dogadać z żoną to na pewno, na 100%  byłoby inaczej. Ale skoro nie umiał się dogadać bo jest głupi, to powinien więc nie odpoczywać w ogóle i biegać z wywieszonym jęzorem pomiędzy w pracą (w której nic nie robił tylko zbijal baki) a domem, żeby odciążyć umęczoną życiem i obowiązkami dzielną żonę. Popełnił błąd. Szuja jedna i złamas! Kafeterianki już go osądziły a teraz trzeba go wychłostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Udem napisał:

Ot, dlatego właśnie sąd przyznaje po rozstaniu dzieci matce.Facet nie nadaje się do opieki nad dziećmi.

Ja smiem twierdzić, że w omawianej tutaj sytuacji to nikt się nie nadaje. Ani matka, ani ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Czy ja coś takiego napisałam?

Ja się nie usprawiedliwiam. Nie śmiałabym. Nie przed Tobą. Przecież Ciebie żadne argumenty nie przekonają, bo Ty sama wszystko wiesz i tak najlepiej.

Mój brat to kawał gnoja i bydlaka. Jest pieprzoną gnidą i szczeniakiem, bo z jego własnej winy nie mógł się dogadać z żoną, żeby móc odpocząć do pracy. Przecież jakby potrafił się dogadać z żoną to na pewno, na 100%  byłoby inaczej. Ale skoro nie umiał się dogadać bo jest głupi, to powinien więc nie odpoczywać w ogóle i biegać z wywieszonym jęzorem pomiędzy w pracą (w której nic nie robił tylko zbijal baki) a domem, żeby odciążyć umęczoną życiem i obowiązkami dzielną żonę. Popełnił błąd. Szuja jedna i złamas! Kafeterianki już go osądziły a teraz trzeba go wychłostać.

Ty to napisałaś 🤷‍♀️ skoro tak piszesz to pewnie tak jest, znasz go w końcu dobrze. 

I uspokoj się, bo ci żyłka pęknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Xxx napisał:

Biedny chłopczyk musiał się chować przed zła żoną 🤦‍♀️

Może lepiej się schować niż kłócić i w złości mówić sobie "bolesne słowa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Może lepiej się schować niż kłócić i w złości mówić sobie "bolesne słowa"?

Może zamiast się chować lepiej się rozstać i przestać żyć w kłamstwie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty to napisałaś 🤷‍♀️ skoro tak piszesz to pewnie tak jest, znasz go w końcu dobrze. 

I uspokoj się, bo ci żyłka pęknie. 

Ależ ja jestem spokojna.

Nie. Skąd. Na pewno nie jest tak jak ja pisze. Jest tak jak piszesz ty. Tak jak w poprzednich postach 😄 Ty wiesz najlepiej i ty masz rację. I ty też lepiej wiesz jak u kogo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może zamiast się chować lepiej się rozstać i przestać żyć w kłamstwie? 

Nie trzeba się rozstawać przy pierwszym lepszym kryzysie. Czasami można go po prostu przeczekać starając się wyrządzić jak najmniejsze szkody. Po przeczekaniu kryzysu może być dobrze.

A z tym "życiem w kłamstwie" to już nie dramatyzuj. Rozumiem, podwójne życie, zdrady itd. Ale coś takiego nazywasz "życiem w kłamstwie"? Serio? W ten sposób patrząc na to każdy "zyje w kłamstwie". Nie ma osób, które zawsze i wszędzie mowią prawdę 9niezgodne z ludzką naturą) i nie mają żadnych, ale to żadnych swoich tajemnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość gosc napisał:

Ależ ja jestem spokojna.

Nie. Skąd. Na pewno nie jest tak jak ja pisze. Jest tak jak piszesz ty. Tak jak w poprzednich postach 😄 Ty wiesz najlepiej i ty masz rację. I ty też lepiej wiesz jak u kogo jest.

Ehhh dziecko, dziecko.

Przykre, że tak myślisz o własnym bracie, ciekawe czy wie jak ładnie go opisujesz w internecie. 

Wracaj do podstawówki, nie możesz mieć więcej niż 15 lat. 

Tak, wiem to, bo ja przecież wiem wszystko 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Żona nie chodziła do pracy a jedno dziecko było w przedszkolu 🙂

 

Jak wracał z pracy to dziecko w przedszkolu było? Pracował do 14 czy dziecko do 19 w przedszkolu siedziało? Ale sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakie wy baby śmieszne jestescie. Wasze babki i prababki rodziły po 10 dzieci, robiły w polu całymi dniami, nie miały pralek bieżącej wody w domu, nic, a o męskiej pomocy w sprawach domowych mogły zapomniec. I dawały radę.Teraz paniusia siedzi w urządzonym domu z jednym niemowlakiem i płacze po kątach bo nie wyrabia a i mąż po robocie jej ''nie odciąża''. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×