Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam prawo być zła: wakacje naszego syna z jego tatą i jego nowa partnerką, wg mnie strasznie go wykorzystali

Polecane posty

Gość gość

Syna ma 10 lat. Nie z ojcem nie był na wakacjach (to inna sprawa). Ale widziałam na ich facebooku, zdjęcia: wakacje na DOminikanie, Kubie, Brazylii, ogólnie BARDZO drogie kierunki i takie miejsca. Oczywiscie AI. I propozycja czy mogą syna abrać na wakacje - powiedziałam ok. Teraz syn wraca i mówi że 2 tygodnie w ...Bułgarii...Złote Piaski. Jak byscie zareagowały? Wg mnie to jej sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Super wakacje, podobało mu się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ty 2 tygodnie nie wiedziałaś gdzie jest twój 10 letni syn, dopiero po powrocie się dowiedziałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oni BEDA JECHAC dopiero w czerwcu pod koniec zakomunikowali synowi teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowo, w dodatku słabe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Oni BEDA JECHAC dopiero w czerwcu pod koniec zakomunikowali synowi teraz

To może naucz się pisać w języku polskim, będzie łatwiej dla odbiorcy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość gość napisał:

Syna ma 10 lat. Nie z ojcem nie był na wakacjach (to inna sprawa). Ale widziałam na ich facebooku, zdjęcia: wakacje na DOminikanie, Kubie, Brazylii, ogólnie BARDZO drogie kierunki i takie miejsca. Oczywiscie AI. I propozycja czy mogą syna abrać na wakacje - powiedziałam ok. Teraz syn wraca i mówi że 2 tygodnie w ...Bułgarii...Złote Piaski. Jak byscie zareagowały? Wg mnie to jej sprawa. 

No coz, taniej za3jke osob to po pierwsze a po drugie z dzieckiem czasem wybiera sie tansze destynacje. Bo jedyne co chce robic to siedziec nad basenem i pograc na telefonie czy tablecie.

No moze generalizuje ale z moim tak bylo i synami brata tez. 

Maja w nosie gdzie są, byle bylo towarzystwo do zabawy i kawalek piachu i wody. No i ewentualnie pozniej mozliwosc pochwalenia sie w szkole. 

A takie dalsze podroze.. To i kosztowne o warto cos zwiedzic a dziecko marudzi jak fiks. 

Moj kolega byl wszeeeedzie a z synem 9letnim i córka co roku lataja do Bulgarii, raz byli w Grecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co za problem? Sama synka zabierz do Brazylii, na Kubę, Dominikanę. Na pewno się ucieszy, że jedzie z mamą w takie fajne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A gdzie Ty zabierzesz syna na wakacje autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Problem z dupy, jesteś roszczeniowa i zazdrosna , dla twojej wiadomości ; wszystkie, jak to nazwałaś, drogie kierunki różnią się jedynie  czasem spędzonym w samolocie, na końcu zawsze masz hotel, plaże i morze. Ja bym miała „ problem” ze dziecko będzie przez dwa tygodnie pod opieką obcej kobiety , której nie lubisz bo obwiniasz za tańszy kierunek wakacji.🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A gdzie Ty zabierzesz syna na wakacje autorko?

To chyba moja sprawa, ale ja bym nie oszukiwala go ze sama jezdze na inne kontynentu a z nim to do dziadkow tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuńka

Bułgaria, ciekawe miejsce. A facetowi nie dziwię się, że zostawił taką babę z bólem doopska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To chyba moja sprawa, ale ja bym nie oszukiwala go ze sama jezdze na inne kontynentu a z nim to do dziadkow tylko!

A to ojciec go oszukał? Skoro ma zdjęcia na FB, to raczej tego nie ukrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuń

To prowo. Nie ma takich głupich i wrednych kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

To chyba moja sprawa, ale ja bym nie oszukiwala go ze sama jezdze na inne kontynentu a z nim to do dziadkow tylko!

Twoje wakacje z synem - Twoja sprawa, wakacje Ex a z synem - to sprawa do poruszenia na forum. 

W którym momencie Twój syn został oszukany lub wykorzystany?

Więc cudowna mamusiu, gdzie spędziłaś lato 2019 z syneczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i? W czym jest problem?

W tym roku byłam na wakacjach w Bułgarii, to samo co wszędzie - hotel, morze, plaża, baseny, dyskoteki,... I na pewno dla dzieciaka znacznie bezpieczniej, aniżeli w jakimś egzotycznym kraju. Niech się młody dobrze bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Naprawdę, nikt nikogo nie oszukał, to Ty założyłaś, ze ojciec zabierze go w egzotyczne miejsce. Dla 10 latka Bułgaria to spoko opcja, a jesli chcesz żeby dzieciak zobaczył trochę świata to faktycznie nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zabrała go na Fidżi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość gość napisał:

To chyba moja sprawa, ale ja bym nie oszukiwala go ze sama jezdze na inne kontynentu a z nim to do dziadkow tylko!

No i gdzie tu oszukiwanie niby? Głupia jesteś i tyle. Może jeżdżą za jej pieniądze, i uwaga, ona nie ma obowiązku zabierać twojego syna ze sobą, bo to nie jej dziecko. I tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Kuń napisał:

To prowo. Nie ma takich głupich i wrednych kobiet. 

Niestety, bardzo rzadko, ale się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale konkretnie jak go "wykorzystali"?

Ty w ogóle analfabetko wiesz co to słowo oznacza? Nie dość, że bełkoczesz bez składu i ładu to w dodatku używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to chyba sie nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No ja się też zastanawiam na czym to wykorzystanie polega. Co ten syn takiego dla nich zrobił, że uznałaś że to wykorzystali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja myślę, że ogólnie autorka to kre/tynka (co widać już po jej pisaninie) i nie wzięła pod uwagę, że może ojciec dziecka boi się go brać dalej niż Europa. Z Bułgarii w razie czego szybko wróci, z Brazylii, no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 8.01.2020 o 15:06, Gość gość napisał:

No i gdzie tu oszukiwanie niby? Głupia jesteś i tyle. Może jeżdżą za jej pieniądze, i uwaga, ona nie ma obowiązku zabierać twojego syna ze sobą, bo to nie jej dziecko. I tyle w temacie. 

Madke oszukali.Bo chciala zaszpanowac w pracy, ze jej dziecko bylo na Dominikanie.Niewazne czy by sie tam dobrze czulo i bawilo czy nie.Tak a propo, takie odlegle egotyczne podroze nie sa dla dzieci ani dla kazdego doroslego, raczej dla zapalonych podroznikow, lub tych, ktorym sie juz wszystko przejadlo i szukaja nowych wrazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Poza tym dziecko trzeba zaszczepić bo jak lecisz do tych swoich droższych kierunków musisz to zrobić dla bezpieczeństwa. Byłabyś gotowa na to? Jesteś jakaś dziwna, ciesz się , ze będziesz mieć wolne dwa tygodnie i ze ojcu zależy na wspólnie spędzonym czasie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×