Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Slayer

Czy współczesne nastolatki i studentki słuchają ciężkiego metalu ?

Polecane posty

5 minut temu, Onkosfera napisał:

 

boście pewnie za młodzi. Byłoby się parę lat starszym, to by była cala klasa metali

Za parę miechów 27 😞 Szczerze, bardzo tego chciałem. Nie takich szatanów, ale ludzi z upodobaniem do takiej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

to był żart, poza tym "techniakawa" to EBM i industrial, więc jak najbardziej ma miejsce na festiwalu dla gotów (inna subkultura)

Lecz goty mniej elektroniczne, jak ja, zawsze były tam niezadowolone. Jedynie co, to się polansować w gorsecie z wywalonym cycem, u boku faceta w cylindrze i z żabotem😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marcin_wawa napisał:

Za parę miechów 27 😞 Szczerze, bardzo tego chciałem. Nie takich szatanów, ale ludzi z upodobaniem do takiej muzyki.

Toś dla subkultury metalowej bobas. Przeca to ludzie, którzy teraz dobiegają pięćdziesiatki. A, jeśli chodzi o 30/40latkow, to tu nawet parę lat robi różnicę w ilości pogłowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
13 minut temu, Onkosfera napisał:

 

boście pewnie za młodzi. Byłoby się parę lat starszym, to by była cala klasa metali

Mam 21, to może faktycznie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Toś dla subkultury metalowej bobas. Przeca to ludzie, którzy teraz dobiegają pięćdziesiatki. A, jeśli chodzi o 30/40latkow, to tu nawet parę lat robi różnicę w ilości pogłowia.

Ale mnie do młodych metalówek zawsze ciągnęło 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Onkosfera napisał:

Lecz goty mniej elektroniczne, jak ja, zawsze były tam niezadowolone. Jedynie co, to się polansować w gorsecie z wywalonym cycem, u boku faceta w cylindrze i z żabotem😎

są tacy co twierdzą, że tylko goty elektroniczne są prawdziwe, bo ci co słuchają gothic metalu to nie goty...ino metale 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozozl
35 minut temu, Onkosfera napisał:

Toś dla subkultury metalowej bobas. Przeca to ludzie, którzy teraz dobiegają pięćdziesiatki. A, jeśli chodzi o 30/40latkow, to tu nawet parę lat robi różnicę w ilości pogłowia.

To zależy jaki gatunek dla 50/60 latka to trash hevi metal, dla 40 latka to death metal, dla 30 latka to black metal.

32 minuty temu, marcin_wawa napisał:

Ale mnie do młodych metalówek zawsze ciągnęło 😄

No młode metalówki z ćwiekami są super. Zobacz na stronę rockmetalschop i galerie klientów, możesz tam takie cuda wyhaczyć  ze stracisz głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

a ja myślałam, że ludzie słuchają takiej muzyki jaka im się podoba, a nie zależnej od daty urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Gość napisał:

a ja myślałam, że ludzie słuchają takiej muzyki jaka im się podoba, a nie zależnej od daty urodzenia

Ale tam! Idą jak bydło za aktualną modą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Ale tam! Idą jak bydło za aktualną modą!

już nie przesadzaj, chyba nigdy nie było takiego wyboru co do muzyki jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość zozozl napisał:

To zależy jaki gatunek dla 50/60 latka to trash hevi metal, dla 40 latka to death metal, dla 30 latka to black metal.

No młode metalówki z ćwiekami są super. Zobacz na stronę rockmetalschop i galerie klientów, możesz tam takie cuda wyhaczyć  ze stracisz głowę.

A gdzież te galerie? Mam osobno szukać zdjęć pod każdym t-shirtet, czy może akurat ktoś zamieścił? Poratuj linkiem jakimś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Gość napisał:

już nie przesadzaj, chyba nigdy nie było takiego wyboru co do muzyki jak teraz

Na pewno teraz jest rewelacyjny dostęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Na pewno teraz jest rewelacyjny dostęp

ale jest też wielu nowych wykonawców, dodaj do tego łatwy dostęp do starych i masz ogromny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozozl
9 minut temu, marcin_wawa napisał:

Ok, Marcin znalazł galerię. Będzie oglądał. Ciekawe, co znajdzie.

Dawno tam nie zaglądałem przejrzałem teraz 10 stron is stwierdzam ze jest mniej lasek niż wtedy, ale wciąż można znaleźć perełki. Już wyhaczyłem brunetkę w koszulce Slayera, cudo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

jezuuu...wy chyba jesteście tym gatunkiem faceta co na koncerty chodzi tylko popatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość zozozl napisał:

Dawno tam nie zaglądałem przejrzałem teraz 10 stron is stwierdzam ze jest mniej lasek niż wtedy, ale wciąż można znaleźć perełki. Już wyhaczyłem brunetkę w koszulce Slayera, cudo !

Ja tam nic specjalnego nie widziałem. A na koncertach parę lat temu - kuźwa, sam seks! Długie włosy, śliczne tyłki, piękne oczy, twarze, brzuszki na wierzchu 😍

16 minut temu, Gość Gość napisał:

jezuuu...wy chyba jesteście tym gatunkiem faceta co na koncerty chodzi tylko popatrzeć

Ty, a wiesz, że ja chciałem jakiś czas temu jechać na coś większego tylko po co? 😄 Powspominać dawne czasy, kiedy to 10 lat temu chcą posłuchać muzyki tyle piękności widziałem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fetyszysci 😄 

ale w sumie trochę rozumiem, bo sama często zawieszę oko na ładnych ludziach, a i mój mąż przyznaje, że glany są seksowne...

Tylko takie jaranie się zdjęciami z galerii sklepu to trochę poziom narwanych nastolatków 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×