Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Urzednik ani ksiegowy z tytulem magistra nie imponuje dzis nawet kasjerce z warzywniaka

Polecane posty

Gość gosc

W PRL zas ekspedientka bylaby zaszczycona ze podrywa ja urzednik albo ksiegowy

to swiadczy o duzych zmianach spolecznych, jakie zaszly w naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

No i prawidłowo. W końcu doganiamy zachód 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

A skad wiesz gdzie ja jade???Jeszcze sam nie wiem gdzie bede.HaHa.Wazne zeby nie pracowac i ukarac pazerne swinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a czego oczekujecie? Czy chcecie, zeby ladna dziewczyna sie w was zakochala od pierwszego wejrzenia jak w filmie? Jak to sobie wyobrazacie? Bo ja oczywiscie bym chciala, zeby przystojny, inteligentny mezczyzna sie we mnie zakochal od pierwszego wejrzenia, ale jakos z wiekiem widze, ze to niekoniecznie mozliwe 😛 ze zycie jest jakie jest i nie kazdy to ma 😛 nie dla psa kielbasa. Te wyobrazania sa tak rozbiezne z rzeczywistoscia ze nawet to troche zabawne 😛 bo zycie jest nieraz gorzkie, jakimis niepotrzebnymi marzeniami tylko mozna sobie zrobic kuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Bo ja oczywiscie bym chciala, zeby przystojny, inteligentny mezczyzna sie we mnie zakochal od pierwszego wejrzenia, ale jakos z wiekiem widze, ze to niekoniecznie mozliwe 😛

Jak mawiał Will, prawdziwa jest tylko miłość od pierwszego wejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie nie imponuje jej, bo macie zarobki na podobnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poza tym skad ona ma wiedziec kim jestes? Przy kasie pokazujesz cv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals

Pewnie nawet ziemniaki podaje mu od niechcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja osobiście 100 razy wolałabym być księgową albo pracować w urzędzie niż w jakimś tam warzywniaku... praca lżejsza i lepiej płatna generalnie, znam księgową, która całkiem nieźle żyje, jeździ sobie na egozotyczne wycieczki, a u pań w warzywniaka w Polsce to raczej rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i też inny charakter pracy, osobiście wolę siedzieć za biurkiem niż pracować w sklepie, nigdy się w takiej pracy nie widziałam bo wydaje mi się ciężka, w ogóle nie widzę się w obsłudze klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Nie jestem za wykształceniem za wszelką cenę, ale temat musiał założyć ktoś z dużymi kompleksami na ten temat 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uyre

Bo urzędas to pasożytniczy zawód, taka prawda i zwolennicy kapitalizmu mają takich za nic. Zwłaszcza że lubią utrudniać ludziom życie. Urzędnikom się wypłaca pensje z podatków ludzi którzy muszą pracować na wolnym rynku, sami nic nie wytwarzają wartościowego dla gospodarki i tylko generują koszty. Dla mnie bycie urzędnikiem jest uwłaczające. Księgowy to zależy są różne możliwości- mój znajomy jest audytorem z wykształcenia i pracuje na jakimś dobrym stanowisku w polskim oddziale jakiejś zagranicznej spółki zarabia 10tys na rękę. Z jakiego powodu ktoś miałby spojrzeć na ciebie lepiej bo masz wykształcenie? Polska produkuje najwięcej magistrów w Europie na nikim to nie robi wrażenia, a głównie chodzi o to ile kasy umiesz zarobić. Możesz mieć 3 fakultety i co z tego jak nie jesteś zaradny życiowo i pracujesz na etacie za średnią krajową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zwolennicy kapitalizmu? ile kasy zarobic? aj tam bez przesady, jakos ja lubie ludzi, czy to kobiety czy mezczyzn (juz tego nie sprowadzam do zwiazkow bo nie o to chodzi), ktorzy maja wiedze i wrazliwosc, sa ciekawi swiata, a zarabianie kasy no ok 😉 nie dla kazdego jedyny sens zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

W PRL zas ekspedientka bylaby zaszczycona ze podrywa ja urzednik albo ksiegowy

to swiadczy o duzych zmianach spolecznych, jakie zaszly w naszym kraju

no widzisz sieciu, imponuje, le teraz trzeba być dobrze zarabiajacym księgowym z własnym, duzym biutem rachunkowym, itp, albo głownym księgowym, a jak urzednikiem to też spokojnie, wystarczy dobra posada w ministerstwie, dyrektor departamentu. I ktoś ci da d..., nawet lepszy niż kasjerka. No ale ty jesteś nikim to inie masz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Niektórych ludzi bardzo boli, że niektórzy mają lepiej płatną i przede wszystkim lżejszą pracę... Cóż. Paniom sklepowym w tym kraju jest tylko lepiej jesli są właścicielkami, lub kierowniczkami sklepu, a na kasie niestety praca lekka nie jest, ani zbyt dobrze płatna też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Zresztą dowodem na ból dupy niektórych jest ten temat. Tak jak pisałam nie uważam, że każdy musi mieć wyższe wykształcenie bo każdy zawód jest potrzebny, ale takie wylewanie jadu świadczy tylko o kompleksach, uhhh denerwują mnie zawistni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasakasa

Pracuję w większej sieciowce jako kasjerka i mam 3 tysiaki brutto. Plus ruchome premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura
10 minut temu, Gość Kasakasa napisał:

Pracuję w większej sieciowce jako kasjerka i mam 3 tysiaki brutto. Plus ruchome premie.

I to niby dużo jak na dzisiejsze czasy i ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shantage
2 minuty temu, Gość laura napisał:

I to niby dużo jak na dzisiejsze czasy i ceny?

Brutto. Czyli wychodzą totalne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Zreszta jak patrzę po kobietach powiedzmy w średnim wieku bo wtedy już widać umęczenie życiem, to kasjerki wyglądają na umęczone i postarzałe, urzędniczki czesto też, te które się dobrze trzymają i są zadbane, to na wyższych stanowiskach, księgową znam bardzo atrakcyjną koło 40-stki. 

Także często stanowisko kobiety wiąże się z ogólnym zadbaniem- jeśli chodzi o te kobiety powyżej powiedzmy 35 roku życia, bo w młodości to nie jest wielka sztuka wyglądać atrakcyjnie, gorzej później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greger

no z tym księgowym to tak niekoniecznie, mój znajomy jest księgowym (tyt. mgr też ma) i zarabia około 8k miesięcznie.., więc już taka pani zza kasy moglaby mu pędzla ciągnac kazdego dnia za taką sumke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssd

Ja jestem urzędnikiem 4 lata po studiach, zarabiam 4600 na rękę (Warszawa). Nie jest źle, mam wlasne mieszkanie, nie mam kredytu więc żyję na luzie, praca też ok ale ja zawsze interesowałem się administracją i prawem więc to lubię.

Za parę lat raczej będzie sektor prywatny/wlasna dizalalnosc w przedmiocie obsługi klienta w postępowaniu przed urzędami (czyli będę po drugiej stronie barykady, znając dobrze już tę pierwszą).

Takze nie ma co oceniac pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasakasa
1 minutę temu, Gość laura napisał:

I to niby dużo jak na dzisiejsze czasy i ceny?

Nie jest dużo ale utarło sie że kasjerki mają pensje rzędu 1500. Obalam ten mit że niby kasjerka to już taka najgorsza bidula😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasakasa
1 minutę temu, Gość laura napisał:

I to niby dużo jak na dzisiejsze czasy i ceny?

Nie jest dużo ale utarło sie że kasjerki mają pensje rzędu 1500. Obalam ten mit że niby kasjerka to już taka najgorsza bidula😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura
Przed chwilą, Gość Kasakasa napisał:

Nie jest dużo ale utarło sie że kasjerki mają pensje rzędu 1500. Obalam ten mit że niby kasjerka to już taka najgorsza bidula😀

No może za to jakoś wyżyje, ale marnie... Jeśli ktoś nie skonczył przyszłościowego kierunku, to w tym kraju jedynym dobrym wyjściem jest własny biznes, najlepiej połączony z jakimś konkretnym fachem w ręku np. dobra fryzjerka z własnym salonem może nieźle zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te podniszczone kasjerki to emerytki, często dawne pracownice biur dorabiające na kasie do emeryturki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość greger napisał:

no z tym księgowym to tak niekoniecznie, mój znajomy jest księgowym (tyt. mgr też ma) i zarabia około 8k miesięcznie.., więc już taka pani zza kasy moglaby mu pędzla ciągnac kazdego dnia za taką sumke...

ha ha no niekoniecznie 😉 nie kazda jest ...ka ktora zrobi wszystko dla kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mi faktycznie nie imponuje ksiegowy, magister, czy jak ktos zarabia 10 000 i chce, zeby ludzie "obciagali mu pedzel" 🙂 Imponuja np. naukowcy, artysci, pisarze, inteligentna nauczycielka, ktora zarazila mnie pasja do czytania 🙂  inspiruja mnie takie osoby do dzialania. A kobiete mozna sobie kupic, tylko nie milosc, wladze mozna miec, ale szacunek niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

10 000 to już wcale nie taka wielka suma jak kilka lat temu bo i ceny niestety wzrosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

No właśnie miłości nie da się kupić, a to też jest ważne... Ale te podniszczne sklepowe i urzedniczki to nie wiem czy i miłość mają, czy raczej zaśniedziałe małzenstwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×