Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 83838

Już widać efekt otwartych granic dla Ukraińców

Polecane posty

Gość 83838

Mieszkam w niemczech od jakiegoś czasu i mój sąsiad paskudny gruby młody Niemiec ożenił się teraz z młoda ukrainka, to co Polacy przegrywy wracacie do trzepania konia bo juz ukrianki zaczely polowac na mlodych hansow , wam polakom to sie nawet podryw bab ze wschodu nie udaje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000

Normalnie aż smutne , ukrainki miesiącami mieszkają w Polsce i nie biorą ślubu z Polakami, w Niemczech sa 2 miesiące i pyk ślub z hansem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tu też mieszkam niestety i mam jasny obraz , że jak któraś tu przyjedzie to od razu męża szuka xD w Polsce im tak spieszno do ślubu nie jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam słyszałem, że za Polaków wychodzą, ilość ślubów mocno rosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No cóż, chętni muszą się pospieszyć i zaoferować prawdziwą miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co się dziwicie? Ja też nie chciałam Polaka i za Niemca wyszłam. Tyle, że mój nie jest gruby 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja tam słyszałem, że za Polaków wychodzą, ilość ślubów mocno rosła.

W Polsce to tylko 1000 ślubow rocznie , Niemcy co roku poslubiaja 3000 polek , 3000 rosjanek około 2500 ukrainek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

W Polsce to tylko 1000 ślubow rocznie , Niemcy co roku poslubiaja 3000 polek , 3000 rosjanek około 2500 ukrainek 

Myślę, że to sporo jak na Polskę. Niemcy to ponad dwa razy większy kraj z długimi tradycjami migracyjnymi. A do Polski zaczęli imigranci masowo przyjeżdżać chyba dopiero w 2015 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że to sporo jak na Polskę. Niemcy to ponad dwa razy większy kraj z długimi tradycjami migracyjnymi. A do Polski zaczęli imigranci masowo przyjeżdżać chyba dopiero w 2015 roku.

I już już następuje odpływ , migrowali masowo do Polski bo Niemcy były szczelnie zamkniete , Już nie są 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest nadal dużo obostrzeń jeżeli chodzi o pracę Ukraińców w Niemczech. Nie ma więc co zmyślać lala. A co do Ukrainek, to chętnie wiążą się z Polakami. Znacznie większa bliskość kulturowa niż z Niemcami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest nadal dużo obostrzeń jeżeli chodzi o pracę Ukraińców w Niemczech. Nie ma więc co zmyślać lala. A co do Ukrainek, to chętnie wiążą się z Polakami. Znacznie większa bliskość kulturowa niż z Niemcami. 

Patrzysz na sprawę przez logike faceta , dla kobiet się żadna bliskość kultorowa nie liczy, raczej zasób materialny i status ( niemiec wygrywa) a po drugie dla słowiańskiej kobiety to duma przed koleżankami mieć germana nie buraczanego Słowianina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla kobiety " bliskość kultorowa " to żaden argument żeby z kimś być a nawet przeszkoda, ukrainki są teraz jak polki lata temu , liczył się każdy tylko nie slowianiec, dużo ich jest już we Włoszech madrycie najczęściej spacerują z bogatymi starszymi wlochami, często są z nimi zamezne i mają 2 dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety lecą na egzotyke a im większa egzotyka tym lepiej , polak to taki ciut lepiej rozwinięty ukrainiec czyli nic ciekawego, Ale taki wysoki nordycki hans albo sniady alvaro to już jest coś czym się można chwalić że "swiatowca" wyrwala a jak z kasą to już hohoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety lecą na egzotyke a im większa egzotyka tym lepiej , polak to taki ciut lepiej rozwinięty ukrainiec czyli nic ciekawego, Ale taki wysoki nordycki hans albo sniady alvaro to już jest coś czym się można chwalić że "swiatowca" wyrwala a jak z kasą to już hohoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety lecą na egzotyke a im większa egzotyka tym lepiej , polak to taki ciut lepiej rozwinięty ukrainiec czyli nic ciekawego, Ale taki wysoki nordycki hans albo sniady alvaro to już jest coś czym się można chwalić że "swiatowca" wyrwala a jak z kasą to już hohoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Patrzysz na sprawę przez logike faceta , dla kobiet się żadna bliskość kultorowa nie liczy, raczej zasób materialny i status ( niemiec wygrywa) a po drugie dla słowiańskiej kobiety to duma przed koleżankami mieć germana nie buraczanego Słowianina

Jak tam duma, Niemcy to są dopiero buraczani. Nie zmyślaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobiety lecą na egzotyke a im większa egzotyka tym lepiej , polak to taki ciut lepiej rozwinięty ukrainiec czyli nic ciekawego, Ale taki wysoki nordycki hans albo sniady alvaro to już jest coś czym się można chwalić że "swiatowca" wyrwala a jak z kasą to już hohoo

No Niemcy to jest egzotyka jak ch uj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

Nasze panie zawsze leciały na czarnowłosych opalonych dżentelmenów z południa Europy ile było takich przypadków  szczególnie w latach 90tych że kobieta jechała zbierać pomarańcze do Hiszpanii lub oliwki czy pomidory w słonecznej Italii i wracała do Polski zaciążona. Zresztą Niemki też nie lepsze tylko że one wolały sex wakacje w Turcji i Egipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak tam duma, Niemcy to są dopiero buraczani. Nie zmyślaj.

Zależy jaki region jak w Bawarii to tak tam same ryże blondasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek

Znowu ta nawiedzona od ruskich.  Zrozum w końcu ze faceci bynajmniej nie szaleją za twoimi ruskimi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXX

Rasistki!!! :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor

I bardzo dobrze, niech spyerdalają stąd prymitywne kacapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Bicek napisał:

Znowu ta nawiedzona od ruskich.  Zrozum w końcu ze faceci bynajmniej nie szaleją za twoimi ruskimi.  

Jaka znowu od ruskich ? Wszędzie już ja widzisz , omamy masz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak tam duma, Niemcy to są dopiero buraczani. Nie zmyślaj.

Ty tak mówisz jako zazdrosny facet ale kobietom ze wschodu się Niemcy podobają i tego nie zmienisz, rosjanki to za nimi sikaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No Niemcy to w pewnym sensie egzotyka bo ci z południa mają dużo francuskich i południowych genów a ci z północy to blondwlosi pół Skandynawowie, jest w czym wybierać, a buraczana ulana twarz to domena polakow, Niemcy mają kwadratowe albo bardzo podłużne szczęki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej
21 minut temu, Gość Gość napisał:

No Niemcy to w pewnym sensie egzotyka bo ci z południa mają dużo francuskich i południowych genów a ci z północy to blondwlosi pół Skandynawowie, jest w czym wybierać, a buraczana ulana twarz to domena polakow, Niemcy mają kwadratowe albo bardzo podłużne szczęki 

Przede wszystkim Niemcy mają typ urody NORDYCKI ( najlepszy przykład Claudia Schiffer) a nie słowiański jak Polacy, Rosjanie czy Czesi. Niemki też są inne od Polek (pomijając kolor włosów wszystkie odcienie blondu) bo mają charakterystyczne szczęki i wystające kości policzkowe a nie okrągłe rumiane twarze jak Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej
25 minut temu, Agatka Czepek napisał:

Szwedzi moze wygladaja jak wikingowie ale z charakteru to nie sa wikingowie wcale..... d u p a

Ty to jesteś taka trochę Szwedka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Andrzej napisał:

Przede wszystkim Niemcy mają typ urody NORDYCKI ( najlepszy przykład Claudia Schiffer) a nie słowiański jak Polacy, Rosjanie czy Czesi. Niemki też są inne od Polek (pomijając kolor włosów wszystkie odcienie blondu) bo mają charakterystyczne szczęki i wystające kości policzkowe a nie okrągłe rumiane twarze jak Polki.

Ja jetem polka i mam wystające kości policzkowe i kwadratowa szczękę chociaż powiem że na tle innych Polek się właśnie mocno twarza wyrozniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

... a po drugie dla słowiańskiej kobiety to duma przed koleżankami ...

I oto niby chodzi przy wyborze mężczyzny? O chwalenie się przed koleżankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×