Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milenka1

Okazało się, że leci na moją siostrę.

Polecane posty

Gość Milenka1

Kręciłam z pewnym chłopakiem, dowiedziałam się, że strasznie się jemu podobam i, że chciałby czegoś więcej, spróbowałam, spędziliśmy ze sobą trochę czasu, pokazał mi się z jak najlepszej strony, był miły, kulturalny, szczery, dojrzały... było wyraźnie widać, że wpadłam mu w oko. Po jakimś czasie stwierdził, że 'nic z tego nie będzie', po tym urwał nam się kontakt, aktualnie jesteśmy na nic nie znaczącym 'cześć' i tyle. Dowiedziałam się od siostry, że podobno przy kolegach bardzo ją adoruje. Wszscy jego koledzy wiedzą, że kręciliśmy, ale nie ma ani słowa na ten temat w ich pogaduszkach.  Gdy dziś to usłyszałam, poczułam się jak bezwartościowe ...... teraz siedzę i myślę co mam ze sobą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka
45 minut temu, Gość Milenka1 napisał:

Kręciłam z pewnym chłopakiem, dowiedziałam się, że strasznie się jemu podobam i, że chciałby czegoś więcej, spróbowałam, spędziliśmy ze sobą trochę czasu, pokazał mi się z jak najlepszej strony, był miły, kulturalny, szczery, dojrzały... było wyraźnie widać, że wpadłam mu w oko. Po jakimś czasie stwierdził, że 'nic z tego nie będzie', po tym urwał nam się kontakt, aktualnie jesteśmy na nic nie znaczącym 'cześć' i tyle. Dowiedziałam się od siostry, że podobno przy kolegach bardzo ją adoruje. Wszscy jego koledzy wiedzą, że kręciliśmy, ale nie ma ani słowa na ten temat w ich pogaduszkach.  Gdy dziś to usłyszałam, poczułam się jak bezwartościowe ...... teraz siedzę i myślę co mam ze sobą zrobić

Osraj typa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta

Znajdź takiego co będzie leciał na Ciebie, pomyłek nie ma co żałować i zatruwać sobie życie... A ten może być kiedyś twoim szwagrem i wtedy na pewno będzie chciał żebyś robiła mu gałę dla urozmaicenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytyw 00025

Pocieszyć Cię? Nie wiem może przytulić? Gdybym miał taką siłę to z takich ludzi wyczyściłbym świat. No ale takiej siły nie mam więc pozostają inne opcje. Nawet opcja " spieprzaj dziadu"😂😂😂 Wiem, że czujesz się jak śmieć teraz. Głowa do góry, będzie dobrze☺️ nie wiem kiedy ale w końcu będzie☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooochacz

Tylko baby mogą przebierać w partnerach i wybierać ,,lepszych"? Pierwsze śliwki robaczywki, pierwsze koty za płoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojo
Dnia 8.01.2020 o 22:30, Gość Rooochacz napisał:

Tylko baby mogą przebierać w partnerach i wybierać ,,lepszych"? Pierwsze śliwki robaczywki, pierwsze koty za płoty

Mój Drogi, ale to właśnie faceci tak postępują i wiadomo to nie od dziś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×