Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska

Na co zwracacie uwagę u nowo poznanej osoby?

Polecane posty

Gość Ciekawska

Ja na dłonie oraz zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski

Na to, czy ma coś z gatunku: tatuaże, kolczyki, kolorowe włosy; na paznokcie, na styl ubioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na to jak mówi o innych ludziach. Dla mnie człowiek, który kocha bardziej zwierzęta od ludzi jest zaburzony psychicznie. Słyszałam od nich, ze jak zwierzak umiera to idzie gdzieś za tęczowa chmurę czy na łąkę tęczowa coś w ten deseń. Z katolików się wyśmiewają, ale w tęczowe niebo wierzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na dłonie, na to co mówią, ale tak naprawdę z oceną wstrzymuje się dość długo bo nie raz zdarzyło mi się przejechać ktoś potrafi pięknie mówić ale ni jak na się to do czynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Txgtx
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Na to jak mówi o innych ludziach. Dla mnie człowiek, który kocha bardziej zwierzęta od ludzi jest zaburzony psychicznie. Słyszałam od nich, ze jak zwierzak umiera to idzie gdzieś za tęczowa chmurę czy na łąkę tęczowa coś w ten deseń. Z katolików się wyśmiewają, ale w tęczowe niebo wierzą. 

Sama jesteś zaburzona. Dla mnie ludzie którzy nie kochają zwierząt są zaburzeni i bez serca. Nie bez powodu powstały powiedzenia jak „wierny jak pies” albo „pies jest najlepszym przyjacielem człowieka”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
1 godzinę temu, Gość Txgtx napisał:

Sama jesteś zaburzona. Dla mnie ludzie którzy nie kochają zwierząt są zaburzeni i bez serca. Nie bez powodu powstały powiedzenia jak „wierny jak pies” albo „pies jest najlepszym przyjacielem człowieka”

Nie ma nic pomiędzy nie kocha zwierząt a kocha bardziej od ludzi? Zwłaszcza bliskich ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
1 godzinę temu, Gość Txgtx napisał:

Sama jesteś zaburzona. Dla mnie ludzie którzy nie kochają zwierząt są zaburzeni i bez serca. Nie bez powodu powstały powiedzenia jak „wierny jak pies” albo „pies jest najlepszym przyjacielem człowieka”

Pies jest w czołówce najniebezpieczniejszych zwierząt dla człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Aaa napisał:

Pies jest w czołówce najniebezpieczniejszych zwierząt dla człowieka

Lecz się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Lecz się. 

Zgadzam sie. Jest takie powiedzenie:"psu sie nie wierzy"i to jest prawda. A koty jedza ludzkie zwloki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
15 minut temu, Gość Gosc123 napisał:

Zgadzam sie. Jest takie powiedzenie:"psu sie nie wierzy"i to jest prawda. A koty jedza ludzkie zwloki. 

Nie wierzy to sie czlowiekowi 😉  

Glupcy nie maja pojecia o psychice zwierzecia wywodzacego sie od wilkow przeciez, o predyspozycji danej rasy , nie maja pojecia o wychowaniu psa.. Widza tylko slicznego szczeniaka , a potem jest dramat. Za wszystkie wypadki z psami  jest odpowiedzialny wylacznie czlowiek !

Koty jedza ludzkie zwloki ? A co w tym dziwnego ? To mieso przeciez.. Ludzie jedza psy,koty i szczury itp.

Ludzie jedza ludzi..

Instynkt to instynkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie poznalam jeszcze dobrych ludzi ktorzy otwarcie mowia, ze nie lubia zwierzat. Sa tacy co lubia zwierzeta, a czlowieka utopia w lyzce wody, ale nie ma takich co ludzi kochaja, a psa kopna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie poznalam jeszcze dobrych ludzi ktorzy otwarcie mowia, ze nie lubia zwierzat. Sa tacy co lubia zwierzeta, a czlowieka utopia w lyzce wody, ale nie ma takich co ludzi kochaja, a psa kopna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ostro mnie zastanawia jak można być tak płytkim człowiekiem by zwracać uwagę na zęby i pazury głównie. Nie rozumiem, to że któraś ma hybrydę czy coś takiego to czyni ją lepsza? Nie raz nie dwa kobieta która ma zwykle paznokcie jest bardziej wartościowa od jakiejś lambadziary w tipsach, która nigdy nie miała książki w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

schludnosc, higiena, styl ubioru, waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość poza PL napisał:

Nie wierzy to sie czlowiekowi 😉  

Glupcy nie maja pojecia o psychice zwierzecia wywodzacego sie od wilkow przeciez, o predyspozycji danej rasy , nie maja pojecia o wychowaniu psa.. Widza tylko slicznego szczeniaka , a potem jest dramat. Za wszystkie wypadki z psami  jest odpowiedzialny wylacznie czlowiek !

Koty jedza ludzkie zwloki ? A co w tym dziwnego ? To mieso przeciez.. Ludzie jedza psy,koty i szczury itp.

Ludzie jedza ludzi..

Instynkt to instynkt.

Masz racje nie wierzy się człowiekowi. Człowiek cię zniszczy a pies co najwyżej ugryzie. Zwierzęta nie są mściwe i wredne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Pensjonat VIPABO Niechorze

www.vipabo.pl

tel. 500 501 174

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebe
2 godziny temu, Gość Gosc123 napisał:

Zgadzam sie. Jest takie powiedzenie:"psu sie nie wierzy"i to jest prawda. A koty jedza ludzkie zwloki. 

Chyba wymyślone przez ciebie na potrzeby tematu na kafeterii Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×