Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośc

Dlaczego teściowa uważa że jeżeli mieszkamy u niej to ma prawo mna pomiatac i uważa że ja nie mam PRAWA GŁOSU ŻADNEGO W TYM DOMU

Polecane posty

Gość gośc

Co się dzieje z tymi wrednymi babami? To już 2 przypadek - jak mieszkalam u bylego było tak samo! To mnie wybral jej syn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przystań mieszkać z teściowymi to proste? A jak chcesz zgrywac dorosła ale nie potrafisz nawet sama się z facetem utrzymać tylko siedzicie na garnuszku rodziców to musisz się podporządkować. Oni nie traktują Was jak dorosłych tylko jak nieporadbe dzieci które nadal trzeba prowadzić za rączkę. Także musisz tańczyć jak Ci tam zagrają bo jestes dla nich obca baba co tylko kręci nosem ale samodzielności brak. Dorosły człowiek mieszka sam i jest SAMODZIELNY a Wy jesteście NIE SAMODZIELNI więc jesteście pod skrzydłem rodziców. Czujesz różnice dziecinko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co w tym dziwnego że obcy człowiek nie może decydować o domu właściciela???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co w tym dziwnego że obcy człowiek nie może decydować o domu właściciela???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo może, bo jesteś od niej zależna mieszkaniowo. Chcesz mieć prawo głosu to mieszkaj u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo może, bo jesteś od niej zależna mieszkaniowo. Chcesz mieć prawo głosu to mieszkaj u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A o jakie "prawo głosu" chodzi autorko?

O czym chcesz decydować?

Ja jeśli mieszkam w hotelu nie mogę decydować o sprawach hotelowych i podejmować decyzji zamiast właściciela hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważa tak, bo ma prawo. Skoro u niej mieszkacie to znaczy, że jesteście niesamodzielni bez względu na przyczynę mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze robią. Niech teściowa da Ci szkole życia to może dorosniesz bo póki co mleko masz pod nosem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kolejna roszczeniowa księżniczka, która uważa, że wszystko jej się należy za darmo? wynieś się na swoje i tam sobie rządź jak chcesz. ja bym na miejscu teściowej już dawno wypìerdoIiła pasożyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość gośc napisał:

? To już 2 przypadek - jak mieszkalam u bylego było tak samo!

Hahaha o kùrwa, ty jesteś jëbanym pasożytem. Na ilu ludziach będziesz jeszcze żerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudno nie napotkać ...y

Jakie ...ki tu komentują to aż razi w oczy. Ale jak brzmi świeże przysłowie ... w świecie, kozak w necie. Nie ma dwóch zdań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umyj jape
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Hahaha o kùrwa, ty jesteś jëbanym pasożytem. Na ilu ludziach będziesz jeszcze żerować?

Umuj jape, bo masz tam ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umyj jape
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Hahaha o kùrwa, ty jesteś jëbanym pasożytem. Na ilu ludziach będziesz jeszcze żerować?

Umuj jape, bo masz tam ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umyj jape
6 minut temu, Gość gość napisał:

Hahaha o kùrwa, ty jesteś jëbanym pasożytem. Na ilu ludziach będziesz jeszcze żerować?

Umuj jape, bo masz tam ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umyj jape
3 minuty temu, Gość Umyj jape napisał:

Umuj jape, bo masz tam ... 

Goofno, albo po prostu przestań je żreć, bo później wylatuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . ...
49 minut temu, Gość gośc napisał:

Co się dzieje z tymi wrednymi babami? To już 2 przypadek - jak mieszkalam u bylego było tak samo! To mnie wybral jej syn. 

Bo to jest jej dom. Właściciel decyduje jakie zasady w nim panują. Może Ci nawet wystawić walizki jak będzie miała ochotę i dobrze o tym wiesz dlatego trzyma cię pod presją. Weź kredyt na mieszkanie i wyprowadź się z facetem do waszego własnego to będziesz u siebie panią. W czym masz problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej

Najlepiej się po prostu wyprowadźcie, wynajmujcie przez pewien czas a później pokombinujcie z kredytem, ale nie siedź na łasce teściowej, pokażcie, że porządzić może swoją dupą, i że nie potrzebujecie ich dachu nad głową i podporządkowywania, bo jesteście na ich włościach. Nie te czasy! Też wiem co to znaczy, tylko u mnie niestety nie teściowa a własna mamusia, która chyba nie mogła patrzeć na czyjeś szczęście i po miesiącu wyprowadziłam się z mężem i teraz buduje swoje życie od początku. Porozmawiaj z mężem i pomyślcie o wyprowadzce, bo tam Szczęścia nie znajdziecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napewno zyjecie na garnuszku tesciowej.Ty z dziecmi a mąż napewno bez pracy .A jak wiesz prąd smieci woda ogrzewanie i wyzywienie. Nie jest za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gośc napisał:

Co się dzieje z tymi wrednymi babami? To już 2 przypadek - jak mieszkalam u bylego było tak samo! To mnie wybral jej syn. 

Jak cie wybrał jej syn to niech on zapewnia dach nad głową a nie mamusia. Mamusia może co chce bo jest u siebie, a jak synusiowi i jego wybrance nie pasuje to otwiera drzwi i mowi grzecznie w/y/p/i/e/r/d/a/l/a/ć. I żadne żale na forum tego nie zmienią, chcesz żyć po swojemu to idź na swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhgfd

Mieszkacie tam, bo nie macie kasy żeby iść na swoje. Skoro teściowa tobą pomiata i źle się tam czujesz to twój facet też coś powinien z tym zrobić. Skoro go nie stać żeby cię stamtąd zabrać to miej pretensje do siebie, że p.i.z.d.e nie faceta wzięłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spójrz dalej że swojego po
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Napewno zyjecie na garnuszku tesciowej.Ty z dziecmi a mąż napewno bez pracy .A jak wiesz prąd smieci woda ogrzewanie i wyzywienie. Nie jest za friko

Nie oceniaj wszystkich ludzi "na garnuszku u teściów" na przykładach członków twojej rodziny lub koleżanek. Spójrz dalej ze swojego podwórka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 minut temu, DANIEL napisał:

Jak cie wybrał jej syn to niech on zapewnia dach nad głową a nie mamusia. Mamusia może co chce bo jest u siebie, a jak synusiowi i jego wybrance nie pasuje to otwiera drzwi i mowi grzecznie w/y/p/i/e/r/d/a/l/a/ć. I żadne żale na forum tego nie zmienią, chcesz żyć po swojemu to idź na swoje. 

Zgadza się👍👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
6 minut temu, Gość Spójrz dalej że swojego po napisał:

Nie oceniaj wszystkich ludzi "na garnuszku u teściów" na przykładach członków twojej rodziny lub koleżanek. Spójrz dalej ze swojego podwórka 

Na jakich przykładach członków swojej rodziny? Przecież ktoś to ocenił na podstawie opisu autorki, głąbie. Skoro żyje nie na swoim tylko u teściowej to w pewnym sensie jest "na czyimś garnuszku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie denerwuj się, wdech..
2 minuty temu, Gość .... napisał:

Na jakich przykładach członków swojej rodziny? Przecież ktoś to ocenił na podstawie opisu autorki, głąbie. Skoro żyje nie na swoim tylko u teściowej to w pewnym sensie jest "na czyimś garnuszku"

Nie wiem na jakich i nie interesuje mnie to. Widzę słaba psycha, skoro musisz sobie pomóc wyzwiskiem. Ja to rozumiem i nie gniewam się 😉 A druga rzecz to autorka nie napisała, że są z mężem bez pracy, a już słowem nie wspomniała, że mają dzieci. Więc chyba ocenia to na podstawie swojego otoczenia. No, ale tobie łatwiej dać upust swoim emocjom niż coś sprawdzić. Ja rozumiem takich ludzi i naprawdę nie jesteś gorsza, tylko.. inna 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg
1 godzinę temu, Gość gośc napisał:

Dlaczego teściowa uważa że jeżeli mieszkamy u niej to ma prawo mna pomiatac i uważa że ja nie mam PRAWA GŁOSU ŻADNEGO W TYM DOMU co się dzieje z tymi wrednymi babami? To już 2 przypadek - jak mieszkalam u bylego było tak samo! To mnie wybral jej syn. 

Czyli chciałabyś decydować i zachowywać się po swojemu przebywając w nieswoim domu? I co jeszcze? Frytki do tego?😅😂🤣😅😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej
1 minutę temu, Gość Greg napisał:

Czyli chciałabyś decydować i zachowywać się po swojemu przebywając w nieswoim domu? I co jeszcze? Frytki do tego?😅😂🤣😅😂🤣

Ucz się na sprawdzian, bo pałę dostaniesz i u starych do końca życia będziesz wynajmować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqqq

To idź żebrać do mopsu o mieszkanie socjalne jak u teściowej nie pasuje albo wy/pie/przać pod most😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fru
1 godzinę temu, Gość gośc napisał:

 To już 2 przypadek - jak mieszkalam u bylego było tak samo! 

To jakich ty sobie facetów wybierasz, samych nieudaczników życiowych, którzy z mamusią nadal mieszkają? Chciałaś to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwierz, że lepiej
2 minuty temu, Gość Qqqqq napisał:

To idź żebrać do mopsu o mieszkanie socjalne jak u teściowej nie pasuje albo wy/pie/przać pod most😁

Już lepiej pod most, przynajmniej na łeb nie pada zamiast słuchać starej k.. która nie jest moja matką, tylko dlatego, że nie ma jej już kto Ru... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×