Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety czy wy naprawdę lubicie kobiece ciuchy czy ubierać ie się tak dla facetów

Polecane posty

Gość gość

Przecież to takie niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kwestia przyzwyczajenia, jak od dziecka latasz w kiecce to  co ci za różnica. Ja tylko obcasów wysokich nie lubie bo to niewygodne bardzo, a reszta nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

kwestia przyzwyczajenia, jak od dziecka latasz w kiecce to  co ci za różnica. Ja tylko obcasów wysokich nie lubie bo to niewygodne bardzo, a reszta nie ma znaczenia

Ja jak czasami założę coś przyciasnego np skurczone spodnie to chodzę wkuurwiony i czuje się jak w uwiezi więc to raczej jakieś predyspozycje nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja dokładnie tak samo, kobiece ubrania wcale nie są niewygodne, chyba że sztywna elegancja, ale tego nie lubię. Szpilek też nie noszę na co dzień, a ubieram się dla siebie, na pewno nie dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ja dokładnie tak samo, kobiece ubrania wcale nie są niewygodne, chyba że sztywna elegancja, ale tego nie lubię. Szpilek też nie noszę na co dzień, a ubieram się dla siebie, na pewno nie dla facetów.

Uwierz mi że dla faceta są i dlatego ich nie noszą. To jest po prostu koszmar. Więc tu pojawia się pytanie czy kobiety czują jakoś inaczej to wszystko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że coś jest dopasowane/obcisłe, nie znaczy od razu, że jest niewygodne. 

Ja lubię się elegancko ubrać, lubię się sobie podobac. Lubię obcisłe spodnie, lubię ubrać ...enkę a do tego szpilki, zwłaszcza takie jedne, w których przetańczyłam już nie jedna imprezę. 

Tak jak ktoś już wyżej napisał, wszystko jest kwestia przyzwyczajenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
26 minut temu, Nika98 napisał:

To, że coś jest dopasowane/obcisłe, nie znaczy od razu, że jest niewygodne. 

Dokladnie, obcisle ciuchy sa wygodniejsze niz te luzne.

Natomiast szpilki zdecydowanie nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Monika napisał:

Dokladnie, obcisle ciuchy sa wygodniejsze niz te luzne.

Natomiast szpilki zdecydowanie nie:D

Uwielbiam ...enki  bardziej niż spodnie,a jak się kupuje dobre jakościowo i wyprofilowane buty to w szpilkach mogę biegać..Pozdrawiam😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEE

Zależy, co masz na myśli, pisząc kobieco - jeśli mini i szpilki to tak, nie jest to wygodne.  Ja chodzę codziennie w ...enkach i uważam, że jest to sto razy wygodniejsze, niż spodnie, nic Ci się nie wbija, a w dodatku nie trzeba się zastanawiać, co założyć na górę 😉 , 

Z niewygodnych rzeczy lubię chodzić w pasie do pończoch - robię to, żeby czuć się seksownie dla siebie, mężczyźni i tak tego nie widzą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość EEE napisał:

Zależy, co masz na myśli, pisząc kobieco - jeśli mini i szpilki to tak, nie jest to wygodne.  Ja chodzę codziennie w ...enkach i uważam, że jest to sto razy wygodniejsze, niż spodnie, nic Ci się nie wbija, a w dodatku nie trzeba się zastanawiać, co założyć na górę 😉 , 

Z niewygodnych rzeczy lubię chodzić w pasie do pończoch - robię to, żeby czuć się seksownie dla siebie, mężczyźni i tak tego nie widzą 🙂

przypominam ze spodnie takie jakie znamy to dosć młody wymysł, całe stulecia faceci chodzili w długich koszulach, tunikach itp z gołymi nogami, a dzieci niezaleznie od płci ubierano w koszule i ...enki, bo to było wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek

One najbardziej lubią chodzić ma golasa po domu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Bicek napisał:

One najbardziej lubią chodzić ma golasa po domu.  

ALE TYLKO LATEM, HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość Monika napisał:

Dokladnie, obcisle ciuchy sa wygodniejsze niz te luzne.

Natomiast szpilki zdecydowanie nie:D

Jeśli kupisz dobrze wyprofilowane szpilki, to będą One wygodne 😉 Mam takie jedne, co prawda były drogie, ale warto. Nie jedna imprezę już przeżyły i dalej wyglądają bardzo dobrze 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja szpilek nie nosze i nie lubie. Nie podobaja mi sie, a w ich wygode nie wierze 😛

Ale nosze dopasowane ubrania ktore nie sa obcisle - jest duzo luznych, elastycznych materialow. Na co dzien nosze ...enki i olowkowe spodnice takie do polowy uda bo sa wlasnie wygodne. Siedzac caly dzien przy biurku nie chce zeby mi sie guzik od spodni w brzuch wbijal 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wyobrażam sobie życia bez szpilek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja chyba za ciezko chodze. Potrafie chodzic w bardzo wysokich obcasach, ale musza byc szerokie. Na co dzien nosze glany prawde mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka

Lubię elegancję, ...enki, obcasy, lubię dobrze wyglądać, dopasowane rzeczy podkreślają figurę, czuję się dowartościowania gdy oczy mężczyzny spoglądają w moją stronę.🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szpilki to nie moja bajka (nogi lepiej wyglądają, ale to nie dla mnie), natomiast ...enki lubię (przy czym jak jest zimno to jednak wolę spodnie - cieplej). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Szpilki to nie moja bajka (nogi lepiej wyglądają, ale to nie dla mnie), natomiast ...enki lubię (przy czym jak jest zimno to jednak wolę spodnie - cieplej). 

Ciepła ...enka i ciepłe rajstopy zima są 100 razy cieplejsze niż zimne dżinsy albo te przed kostkę haha..widzę rano  trzesace  się z zimna w takich spodenkach przed gołą kostkę.....enki tak jak rajstopy są różnej grubości i na każdą porę roku.Mam w szafie pełno dzIaninowych specjalnie na chłodne klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
53 minuty temu, Gość Violka napisał:

Lubię elegancję, ...enki, obcasy, lubię dobrze wyglądać, dopasowane rzeczy podkreślają figurę, czuję się dowartościowania gdy oczy mężczyzny spoglądają w moją stronę.🤗

A kto ci  wartości odebrał ? MAtka twoja rodząc cię ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa

Dla facetów zwłaszcza te gacie co wyglądały jakby nosiły w nich kupę z całego tygodnia, rzygać się chciało na sam widok i odrzucało na kilometr z obawy smrodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ciepła ...enka i ciepłe rajstopy zima są 100 razy cieplejsze niż zimne dżinsy albo te przed kostkę haha..widzę rano  trzesace  się z zimna w takich spodenkach przed gołą kostkę.....enki tak jak rajstopy są różnej grubości i na każdą porę roku.Mam w szafie pełno dzIaninowych specjalnie na chłodne klimaty.

Nie noszę dżinsow do pracy,  w spodniach przed gołą kostkę też nie biegam w zimę. Też mam cieplejsze sikienki,  ale jak jest naprawdę zimno to jednak wolę spodnie (Nie cienkie i nie przed gołą kostkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpilki są po to, żeby przejść się w nich defiladowym krokiem do łóżka. Pończochy, podwiązki i gorsety są do łóżka. Wszystkie te niewygodne akcesoria są po to, żeby je zaraz zdjąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

a jak się kupuje dobre jakościowo i wyprofilowane buty to w szpilkach mogę biegać..Pozdrawiam

Tez uwielbiam dobre jakosciowo i wyprofilowane buty - nie szpilki:)

 

5 godzin temu, Onkosfera napisał:

Szpilki są po to, żeby przejść się w nich defiladowym krokiem do łóżka. Pończochy, podwiązki i gorsety są do łóżka. Wszystkie te niewygodne akcesoria są po to, żeby je zaraz zdjąć. 

 

Tych pare metrow mozna sie poswiecic, ale pod warunkiem, ze krokiem kocim (bo przy defiladowym ryzykowaloby sie zyciem ukochanego - narazajac do na smierc ze smiechu;D)

Z reszta sie zgadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

szpilek to nie cierpie, ale dopasowane kiecki fajnie sie nosi, dobrze sie w nich czuje no i nic nie obciska, dla mnie to spodnie sa mniej wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uwielbiam kobiece ciuchy. Kobiece ubrania są ładniejsze i ciekawsze od tych męskich 😉

Szpilek nie lubię i nie noszę, ale nawet w domu często chodzę w krótkich spódniczkach, spodenkach czy topach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×