Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof

Sprzęt sportowy - sklep

Polecane posty

Gość Krzysztof

Panowie, zastanawiam się, od czego w ogóle zacząć przy organizacji domowej siłowni. Jak u was wyszło? U mnie trochę mało miejsca, można powiedzieć 2 przeciętnej wielkości piwnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Krzysztof napisał:

Panowie, zastanawiam się, od czego w ogóle zacząć przy organizacji domowej siłowni. Jak u was wyszło? U mnie trochę mało miejsca, można powiedzieć 2 przeciętnej wielkości piwnice.

Ławki mam kupne, a wszystko inne własnej produkcji. Z tym że pracuje w firmie zajmującej się produkcją różnych elementów metalowych. Popytaj może masz znajomego w podobnej branży. Atlas w sklepie kosztował 18000, zjechany praktycznie element po elemencie wyszedł 4000. Najwiekszy koszt to łożyska i linki. Gryf i ciężarki to już wogole pikuś do ogarnięcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niedawno się zajarałem mocno street workoutem i okazało się, że w mojej okolicy nie ma żadnych siłowni zewnętrznych, ani drabinek. Ogólnie komedia, bo mieszkam w średniej wielkości mieście i dosłownie zero zainteresowania rozwojem aktywnością fizyczną wśród lokalnych władz. Postanowiłem zainwestować w sprzęt do ogrodu i postawiłem drążek stacjonarny i poręcze z drabinkami. Ten zestaw konkretnie k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_SILOWNIA-ZEWNETRZNA-185.html, bo uważam, że pod względem stabilności wygrywa z konkurencyjnymi rozwiązaniami. Ćwiczy się rewelacyjnie, chociaż jeszcze nie mam mistrzowskiej formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×