Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Nie rozumiem

Polecane posty

Gość Gosc

Jak człowiek drugiemu człowiekowi może życzyć śmierci czy choroby. Przecież te chore życzenia wrócą do adresata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------------------
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak człowiek drugiemu człowiekowi może życzyć śmierci czy choroby. Przecież te chore życzenia wrócą do adresata. 

Jak można brać udział w handlu ludźmi - również w internecie? życzyłbyś/ła gdyby ciebie sprzedano? błogosławiłbyś/ła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość -------------------------- napisał:

Jak można brać udział w handlu ludźmi - również w internecie? życzyłbyś/ła gdyby ciebie sprzedano? błogosławiłbyś/ła?

No i ani sobie dotknął, ani pomacał, za to twoją ci*pe rozpoznał! Nie daje ci spokoju to co robicie? Nie wiesz jak się sprawy mają? Mają się dobrze, ale nie dla was! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Mylisz osoby, nie robiłem żadnej jazdy.

Nie zasługujesz na żadne złe słowo ani ode mnie ani od nikogo. Obawiam się że nasze rozmowy tutaj są naszym wyobrażeniem. To trzeba skończyć wiem o tym, ale nie potrafię. Nie zobaczymy się już nigdy chyba niestety, więc stąd też trzeba w końcu uciec. 

 

autorze postu z innego wątku w czyim siedzisz komputerze? pokazują się posty z innych wątków

8 minut temu, Gość Gość napisał:

No i ani sobie dotknął, ani pomacał, za to twoją ci*pe rozpoznał!

skoro nie dotknął i nie pomacał to jak mógł cokolwiek rozpoznać stalkerze

Nie daje ci spokoju to co robicie? ]

Mi?

Nie wiesz jak się sprawy mają? Mają się dobrze, ale nie dla was! 

Dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

No i ani sobie dotknął, ani pomacał, za to twoją ci*pe rozpoznał! Nie daje ci spokoju to co robicie? Nie wiesz jak się sprawy mają? Mają się dobrze, ale nie dla was! 

7 minut temu, Gość hehehehe napisał:

autorze postu z innego wątku w czyim siedzisz komputerze? pokazują się posty z innych wątków

 

Znalazłeś sobie nową zabawę ? Podziwiam, serio ! Ileż trudu i wysiłku, żeby się innym zaprezentować z tej lepszej strony. Doprawdy nie mam słów, żeby podziw swój wyrazić.

Brawo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i zatkało, nawet zwyczajnego dziękuję brak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość hehehehe napisał:

autorze postu z innego wątku w czyim siedzisz komputerze? pokazują się posty z innych wątków

 

Co sie robi? nie rozumiemy o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Grzebanie w komputerze, telefonie, podsłuchy, śledzenie, nieustanne prowokacje, podszywanie się pod innych, żeby tylko coś znaleźć i wykorzystać dla siebie! I co? Dalej nic? Są rzeczy na świecie, że nawet, o nich fizjologom się nie śniło, jak to mawiał Kiepski, więc nic dziwnego, że o tych sprawach nikt nie rozprawia, ani tu, ani gdzie indziej, ba nawet w rodzinie całej, też nie !  Pełna konspiracja sk***syny!

Jedynie co wam przyszło teraz, to rozmowy, o przyrodzie, naturze, gospodarstwie i kominku, w domku za wsią. Czyż to nie jest piękny temat, kojący nerwy w oczekiwaniu na coś, co przyjść musi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Grzebanie w komputerze, telefonie, podsłuchy, śledzenie, nieustanne prowokacje, podszywanie się pod innych, żeby tylko coś znaleźć i wykorzystać dla siebie! I co? Dalej nic? Są rzeczy na świecie, że nawet, o nich fizjologom się nie śniło, jak to mawiał Kiepski, więc nic dziwnego, że o tych sprawach nikt nie rozprawia, ani tu, ani gdzie indziej, ba nawet w rodzinie całej, też nie !  Pełna konspiracja sk***syny!

Jedynie co wam przyszło teraz, to rozmowy, o przyrodzie, naturze, gospodarstwie i kominku, w domku za wsią. Czyż to nie jest piękny temat, kojący nerwy w oczekiwaniu na coś, co przyjść musi? 

???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×