Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kobieta bez pracy i finanse

Polecane posty

Gość Gosc

Pytanie do kobiet które "siedzą " w domu. Czy masz wydziela wam pieniędze?  Macie co miesiąc jakąś kwotę która możecie wydać  na siebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moj mąż daje mi dodatkowo oprócz wyplaty co do grosza 500 zł to na moje wydatki. Na fryzjera paznokcie i ciuchy.Zdazylo się raz czy dwa że nie wydalam z tego nic i dostalam dodatkowo z jego fuch nastepne 500 zł. To mnie jeszcze bardziej kręciło bylam oszczedna i po 4 miesiacach stwierdził ze muszę odpocząć i zasponsorowal 3 dniowe Spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Konto mamy wspolne, Jak cos potrzebuje To poprostu Biore kase z konta i tyle... wieksze wydatki uzgadniamy wspolnie...paznokci nie robię, włosy co 3 m-ce, ciuchy nie kupuje co m-c tylko jak mi czegoś potrzeba😊

duzo kupuje online wiec widzi ile co kosztowało... jak rzeczy do domu czy dzieciakom jakieś ciuchy zamawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak nie pracowałam to mąż nie wydzielal mi pieniędzy,miałam kartę do wspólnego konta i jak było mi potrzeba to brałam, nikt nikogo nie rozliczal z każdej zlotowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Moj mąż daje mi dodatkowo oprócz wyplaty co do grosza 500 zł to na moje wydatki. Na fryzjera paznokcie i ciuchy.Zdazylo się raz czy dwa że nie wydalam z tego nic i dostalam dodatkowo z jego fuch nastepne 500 zł. To mnie jeszcze bardziej kręciło bylam oszczedna i po 4 miesiacach stwierdził ze muszę odpocząć i zasponsorowal 3 dniowe Spa

daje ci dodatkowo 500 do "wypłaty co do grosza"? dodatkowo? rozumiem, że to z tych fuch, ale zajebiście nieskładny paragraf 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mamy ustalone że oszczędzamy ale jak coś potrzebuje to po prostu pytam czy przeleje mi tyle i tyle na konto i już. Mój to nie sknera. Wie że mamy dziecko i że muszę być w domu a ja to też człowiek i też mam zachcianki czy potrzeby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Smutne to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Straszne to co niektóre piszą. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której upominam się męża o pieniądze albo co gorsza kogoś o nie proszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×