Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdziwiona

Dlaczego Dzień Ojca nie jest obchodzony w przedszkole?

Polecane posty

Gość gość
15 godzin temu, Gość Jxbnxndm napisał:

Twój mąż jest nieczułym troglodyta a Ty nie masz na niego w ogóle wpływu. Nie ma się czym chwalić. Mój mąż bierze wolne na każde jasełka, dzień ojca czy warsztaty świąteczne. Bierze udział w festynie na dzień dziecka. Raz nie chciał załatwić wolnego to mu zrobiłam awanturę. Ale ogólnie chce sam uczestniczyć w życiu dziecka i bardzo go kocha 

kastrat pod pantoflem i wpływami rodziny (pewnie miał wycofanego ojca w relacji damsko-męskiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Fajnie traktujesz swoje dziecko, nie ma co. Chyba nie oczekujesz, ze w wieku 4 czy 5 lat dziecko wygłosi referat naukowy, żebyś mogła być z niego dumna. Przedstawienie jest dla maluchów bardzo ważne, i obecność rodziców też. Przez takie nieczułe matki i ojców rosną potem psychopaci, bo nie odczuli nigdy empatii i miłości od rodzica, tylko praca najważniejsza a raz w roku się udać na przedstawienie do dziecka to już szopka

Nie histeryzuj.

Z doświadczenia wiem, że presja na wszystkie przedstawienia jest ze strony mamusiek, które nie mają co robić z czasem wolnym i apelują by bardziej angażować dzieci. Przedszkolaki same z siebie nic by nie zorganizowały, mimowolnie realizują wolę nawiedzonych rodziców co to muszą wstawić zdjęcia na insta ze wszystkich sztucznie pompowanych okazji. Zabrakło zdrowego rozsądku jeżeli nieobecność rodzica na którymś z powyższych może poskutkowa ć rzekomą zaburzoną psychiką a poprzedza je u dziecka pewnie napięcie generowane przez dorosłych związane z tym, że rodzice Agatki będą a moi nie. Bo rodzice Agataki zapychają sobie tym wolny czas i czują się ważni, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uruchom
Dnia 10.01.2020 o 10:55, Gość gość napisał:

Moja mama była późnym dzieckiem, jej mama miała 42 lata, tata 50 i faktycznie miałam 5 lat jak rodzice mojej mamy położyli się do grobu. Ale z drugiej strony miałam dziadków do 18rż mojego życia. Mój ojciec już nie żyje. Ale obie babcie moich dzieci i drugi dziadek mają się świetnie. Dziecko dorosłe. Zawsze jakiś dziadek, czy babcia jest. Problem w tym, czy jest on blisko i czy chce do tego przedszkola przyjść.

Mam 42 lata.Moja babcia zmarła 3 lata temu,druga 10 lat temu. Jeden dziadek zmarł jak miałam 16 lat a drugi jak miałam 26 lat.Moi i męża rodzice żyją,więc nasze dzieci 11 l.i 13 l.mają  dziadków i babcie A do niedawna mieli jeszcze prababcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem
19 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Wyobraź sobie, że nie każde dziecko ma dziadków. Moje dzieci nie mają. Zarówno moi rodzice jak i męża nie żyją. Zdążyli poznać  tylko jedna babcię i dziadka. I przez te przedstawienia, muszę im tłumaczyć, czemu ja albo tata przychodzimy na występ i jest im ciągle przykro.

no nie każde małe dziecko ma dziadków ale trzeba zaznaczyć że tacy dziadkowie mają też starsze wnuki, u mojej córki w przedszkolu 5-letni chłopczyk kilka dni temu stracił dziadka ,dziadek dostał udaru i zmarł po kilku dniach. I też by można powiedzieć "chłopiec 5 lat i już nie ma dziadka ojoj",ale nikt nie myśli o tym że ten dziadek ma też starsze wnuki od córki ,wnuki mają  14 l. i 11 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oferty

To jest też nieprawdą że nasze babki bardzo wcześnie wychodziły za mąż i szybko rodziły gromadkę 5-7 dzieci. W moim i męża przypadku to się nie sprawdza.

Męża babcia od strony mamy pierwsze dziecko urodziła mając 27 lat,drugie 29,trzecie 33 l.

Jego druga babcia miała 24 lata jak urodziła pierwsze i jedyne dziecko.

Moja babcia miała 28 lat jak urodziła pierwsze dziecko, 32 l.jak urodziła drugie.

Babcia od strony taty miała 25 l.pierwsze dziecko,28 drugie i 30 l.trzecie.

Ja 30 l.pierwsze dziecko,32 l.drugie,37 trzecie i 41 czwarte.Planujemy jeszcze jedno za rok jak skończę 44 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×