Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fkfkf

czy jeśli nie znalazłam facet w liceum ani na studiach

Polecane posty

Gość fkfkf

to już nie mam szans nikogo sobie znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astalavista

Nikogo normalnego, jesteś w czarnej duupie, a z czasem będziesz coraz głębiej w czarnej duupie, tak to jest z wybrzydzaniem i szukaniem nie wiadomo czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Ja myślę że masz szansę na miłość ja jestem chętny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkaban
18 minut temu, Gość fkfkf napisał:

to już nie mam szans nikogo sobie znalezc?

Ty wiesz jaka jest konkurencja o fajnego faceta? 50 bab na 1 faceta. Łap jakiegoś przystępnego nim zostaniesz z ręką w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornik

Mam tą samą zagwostkę. Chociaż mam w planach wyjazd do innego miasta za pracą. Zmiana otoczenia = szukanie znajomych, wychodzenie z domu a to nowe szanse na relacje. Z wiekiem o nie trudno bo nasi rówieśnicy mają już swoje kręgi znajomych, są na innym etapie życia. Ale...skoro Ty i np. ja mamy podobny problem to oznacza, że są też inni, w tym faceci. Grunt to trafić na porządnego, mądrego i zaradnego. Najważniejsze to nie decydować się na byle kogo. Ja od liceum do końca studiów odrzuciłam 3 razy oświadczyny, od 3 różnych facetów. 2óch się żeni. Nie żałuję bo to nie mój typ. Faceta z reguły poznaje się przypadkiem (klub, hobby, fora, sport, praca, szpital, kolejka w sklepie). Nie jesteś stracona. Obecnie to jest mój najmniejszy problem.

Frustruje mnie jedynie fakt, że np. dziś kilku facetów było mną zainteresowanych (wolnych) i żaden nie zagadał. Dlaczego? Bo co powiedzieć? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Umów się że mną zapraszam na kawę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość kornik napisał:

Mam tą samą zagwostkę. Chociaż mam w planach wyjazd do innego miasta za pracą. Zmiana otoczenia = szukanie znajomych, wychodzenie z domu a to nowe szanse na relacje. Z wiekiem o nie trudno bo nasi rówieśnicy mają już swoje kręgi znajomych, są na innym etapie życia. Ale...skoro Ty i np. ja mamy podobny problem to oznacza, że są też inni, w tym faceci. Grunt to trafić na porządnego, mądrego i zaradnego. Najważniejsze to nie decydować się na byle kogo. Ja od liceum do końca studiów odrzuciłam 3 razy oświadczyny, od 3 różnych facetów. 2óch się żeni. Nie żałuję bo to nie mój typ. Faceta z reguły poznaje się przypadkiem (klub, hobby, fora, sport, praca, szpital, kolejka w sklepie). Nie jesteś stracona. Obecnie to jest mój najmniejszy problem.

Frustruje mnie jedynie fakt, że np. dziś kilku facetów było mną zainteresowanych (wolnych) i żaden nie zagadał. Dlaczego? Bo co powiedzieć? Nie wiem.

skad wiesz, ze byli zainteresowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Idę się kąpać może ktoś umyje mi plecy ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Idę się kąpać może ktoś umyje mi plecy ? 🙂

Ja bardzo chętnie Ci je wymyje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Jestem zawsze chętny pamiętaj 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 minuty temu, Gość astalavista napisał:

Nikogo normalnego, jesteś w czarnej duupie, a z czasem będziesz coraz głębiej w czarnej duupie, tak to jest z wybrzydzaniem i szukaniem nie wiadomo czego

To samo miałem napisać, dokładnie tak, teraz to już z górki w kierunku przepaści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szukaj jakiegoś wdowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

To samo miałem napisać, dokładnie tak, teraz to już z górki w kierunku przepaści

co wy tak niektorzy tak piszecie, jakas kobieta nie chciala z wami byc czy jak? ehhh. W kazdym wieku mozna kogos poznac, byle sie wylogowac z internetu i nie patrzec na to co pisza wkurzeni ludzie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja chcę kawalera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Gość fkfkf napisał:

to już nie mam szans nikogo sobie znalezc?

Im większe miasto, tym większy wybór. W pipidówach ludzie się pobierają i robią dzieci bardzo wcześnie, to potem czlowiek zostaje z ręką w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Jak się umówisz że mną na kawę to kupię Ci też ciastko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Skąd ty te liczby bierzesz?

Pewnie tak oszacowała, ja bym powiedziała ze nawet więcej jest chętnych bab na fajnego faceta bo fajnych jest baaardzo niewielu, może z 5% 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Ja zmykam jak będziesz chętna to napisz na kafe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Krzysztof napisał:

Jestem zawsze chętny pamiętaj 😉

Ciekawe jak ma napisać do wyloga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KermitZaba napisał:

On będzie wiedzieć, że to do niego pisze. Spokojnie tu zadziała przeznaczenie, ewentualnie regularne wertowanie tematów.

No tak, przeznaczenie...🤔😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draguś
9 minut temu, Onkosfera napisał:

Ciekawe jak ma napisać do wyloga?

Zwyczajnie, ja jak napiszę byle kiedy i byle gdzie to Elena od razu odpisuje i to z gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Znajdziesz bez problemu, jeśli nieco obniżysz wymagania dotyczące wyglądu. Skup się na poszukiwaniu fajnego faceta, a niekoniecznie przystojniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×